"Spotkaliśmy się z wrogim podejściem, wręcz z oszustwem". Waszczykowski bije w Timmermansa

| Aktualizacja:

Nie wiem, kiedy wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans mówi prawdę, czy wtedy, gdy wyraża swoje zadowolenie w rozmowie z premier Beatą Szydło, czy wtedy, gdy "daje jakieś ultymatywne sygnały" – powiedział w piątek szef MSZ Witold Waszczykowski.

wróć do artykułu
  • ~agata
    (2016-05-20 16:05)
    zamilcz WAŚĆ wstydu oszczędż
  • ~Szvba
    (2016-05-20 16:10)
    Panie Waszczykowski widocznie nikt was nie lubi !
  • ~analityk15
    (2016-05-20 16:10)
    PO-wcy to najgorsza plaga, jaka przydarzyć się mogła temu krajowi. Powinno się tę partię zdelegalizować, a całe naczalstwo do kryminału.
  • ~SYLVEK
    (2016-05-20 16:15)
    agata - wiem ze myslisz o Timmermansie . A do Min.Waszczykowskiego - ani kroku w tyl i naprawic blad "zaproszenia" wpuszczenia Komisji Weneckiej do Polski . Zdelegalizowac Fundacje Batorego.-bo zniszcza Polske
  • ~ulisse
    (2016-05-20 16:22)
    zachodnia Europa doszła do dobrobytu i sprawiedliwości socjalnej drogą wielopokoleniowej uczciwej ciężkiej pracy - wyuczone cwaniactwa rzesze "ciemnego ludu" chciały by mieć to samo i tyle samo bez żadnego wysiłku, od razu i za darmo - to się nie uda, holenderski, niemiecki czy duński podatnik nie będzie utrzymywał faszystowskich cwaniaków, rozpitego chamstwa i ich potomstwa. Jeśli polski naród się nie opamięta i nie pogoni rozmodlonej bolszewickiej PIS - sekty i narodowców – kasy nie będzie, prywatny kapitał odejdzie a polski przedsiębiorca na rynki UE nie wejdzie.
  • ~bono
    (2016-05-20 16:36)
    PIS blagamy was: ANI KROKU W TYL. Rozjechac te POwska bande zlodziei, malwerasntow, oszustow, chohstaplerow, cwaniakow, kretaczy i politycznych gangsterow
  • ~wkurzony
    (2016-05-20 16:36)
    Czas na POLXIT najwyższy ?
  • ~Nawigator
    (2016-05-20 16:42)
    ulisse- wielkie niedouczenie! Ciemny lud -chyba mało znasz Eurpę. Cwaniactwo Holendrów inaczej Chińczykow Północy , którzy najszybciej weszli do Polski wiadomo jakimi sposobami jest nieporównywalne ze szlachetnym narodem polskim w środku Europy! Opamiętaj się , a nie nawołuj Polaków do opamiętania -Polska staje się PAŃSTWEM rzetelnym i prawym. Zapoznaj się z osobowościami działaczy UE w tym Tuska , Pitery, itp.
  • ~Foja
    (2016-05-20 16:42)
    Izolować Polskę z takim rządem przed UE i światem! To polityczne dno!
  • ~ala
    (2016-05-20 16:48)
    Timmermans był zadowolony z rozmowy, ale nie z poczynań rządu. Znowu wychodzimy na głupków.
  • ~Ogląder
    (2016-05-20 16:58)
    Właśnie oglądam sprawozdanie z obrad sejmu na TVPinfo. Jak słyszę i widzę tych nawiedzonych trepowatych posłów którzy w kółko powtarzają wyuczone na pamięć slogany....opublikować, zaprzysiąc, to na wymioty mi się zbiera,. Ile można pie.. za przeproszeniem te same głupoty. Żeby to chociaż było wykonalne? Każdy idiota wie że jest pełny skład trybunału 15 sędziów. Jak Prezydent ma zaprzysiąc jeszcze trzech? Co oni mają po włosami? Palić głupa można ..ale wszystko ma swoje granice.
  • ~cela
    (2016-05-20 17:01)
    Ale prymitywy.
  • ~moze_pis_jest_inteligentny_inaczej
    (2016-05-20 17:06)
    Do Pisu widocznie nie dociera, co znaczy slowo: umowa, zobowiazanie. Rada Europy oraz Komisja Europejska od poczatku jasno i zwiezle postawila sprawe.
  • ~mlody student torun
    (2016-05-20 17:14)
    niestety ale mamy dylemat, czy przestrzegac polskie prawo uchwalne przez parlament, czy enigmatyczne prawo tzw.unii europejskiej, ktorych nadrzednosc podpisaly na kolanie poprzednie rzady. Jak mowi pan szojble z niemiec . ze wybory i tak nic nie zmienija, a sami niemcy, jakzesz chetnie deptaja prawo unijne. Jak to wlasciwie ma byc ? czy kolonizatorzy z belgii, majace doswiadczenie z konga, gdzie w latach 60 wymordowali 6 milionow kongijczykow Lumumby, maja prawo decydowac o naszym losie ? unia narzuca nam wizje przyszlosci w ustawach i traktatach, ktore sa sprzeczne z nasza konstytucja ? jestesmy na rozdrozu praworzadnosci w naszym kraju, czy bedziemy suwerennym krajem czy h... du... i kamieni kupa ?
  • ~loko
    (2016-05-20 17:34)
    Ojszczykowski przestań kłąmać.
  • ~zuzu
    (2016-05-20 17:38)
    Panie W. Żaden dyplomata, prawdziwy dyplomata, nie używa takiego słownictwa jak pan!!! Wstyd!! Tak się zachowują chłopcy spod budki z piwem a nie dyplomaci!
  • ~artkol
    (2016-05-20 17:39)
    Wreszcie doczekałem się w Polsce odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach. Nareszcie Polacy mogą być dumni ze swojego rządu. Nie musimy się wstydzić za targowice PO, Nowoczesną i PSL w Europie w której Polska zawsze była i być będzie. Za te ostatnie osiem lat Peło i Psl powinno zmieść coś z politycznej sceny, nie można ich kwiku słuchać.
  • ~der szpicel PO staremu
    (2016-05-20 17:40)
    Najwyższy czas wyjsc z tego ewrokołchozu.Niech sobie różne kacyki unijne babrzą się we własnym błotku.My mielismy PO-PSL.Starczą nam na następne sto lat wstydu i chanby
  • ~najgorszy sort mozliwy
    (2016-05-20 17:43)
    PISDZIELSTWO JESTESCIE SREDNIOWIECZEM!!!!!!!! Rujnujecie Wolna Polske wy bezmozgowe prostactwo!!!
  • ~man
    (2016-05-20 17:50)
    POLACY gardzą rudo-czerwonymi zaprzańcami, donosicielami na Polskę i Polaków. Donosicieli, obrzydliwie zakłamanych i szkodników: Schetynę i Petru Polacy wzywają do opamiętania się.