Timmermans niespodziewanie w Polsce. Dziś spotka się z premier Szydło

| Aktualizacja:

Wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans potwierdził, że udaje się do Polski, gdzie po południu spotka się z premier Beatą Szydło. CIR poinformował, że spotkanie zaplanowano na godz. 14.

wróć do artykułu
  • ~Andrzej CMBAŁ
    (2016-05-24 10:49)
    panie TIMMERMAS - napisz pan TWEETA do pana Andrzeja Du...py ale koniecznie się podpiszcie Ruhadlak LEŚNY - na pewno się zajmie WAMI !!!!! p.s. przyda się też jakaś fota z dekoltem ;-)
  • ~Hahaha
    (2016-05-24 10:04)
    proszę, proszę, unia jakby trochę PO-puściła.
  • ~jerzy
    (2016-05-24 09:52)
    Coś podobnego? Taki Wielki Frans spotka się z taką służącą Kaczora? Jaki wstyd. Powinien wyczołgać Panią Szydło i Kaczora na kolanach w Brukseli, przecież tam jest nasza stolica, a nie w Warszawie. No i koniecznie nowe wybory, musimy Ryśka zrobić premierem!
  • ~prawnik
    (2016-05-24 12:44)
    Ten kryzys mozna najlepiej rozwiazac, jezeli TK zostanie rozwiazany.
  • ~referendokracja
    (2016-05-24 11:06)
    Kto powinien w demokracji rozstrzygać spór między polskimi urzędnikami o trybunał konstytucyjny? Nadurzędnicy europejscy czy Naród Polski zgodnie z artykułem 4 konstytucji?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-24 12:34)
    ~carmen czy Ty jesteś z tych ,,co pełnią obowiązki Polaka"? W tej sprawie TK tyle znaczy ,co Twój ,,bączek" jako Bio energia. Tu idzie walka ,o Polską Suwerenność,ustąpi Rząd Polska staje się Wasalem UE,zapleczem taniej siły roboczej,ORAZ Kraje GDZIE BĘDZIE MOŻNA PRZEKAZAĆ ,,MOCNO OPALONYCH" IMIGRANTÓW. nie WSPOMNĘ ,ŻE TRACIMY WIARYGODNOŚĆ.A o współpracy z Grupą Wyszehradzką,można zapomnieć. Czy warto?
  • ~apropo
    (2016-05-24 12:28)
    wszyscy na kolana a kod-ioci plackiem bo przyjechał niemiecki urzędas, dajcie sobie spokój z tą prymitywną obłędną propagandą.
  • ~Carmen
    (2016-05-24 10:00)
    Pani Szydło powinna doprosić posła Kaczyńskiego ,żeby to on wyjaśnił o co chodzi mu z tym Trybunałem. Jeśli ten poseł ma taką odwagę.
  • ~kuka29
    (2016-05-24 13:18)
    Warum H. Timmermans sind Sie so AKURAT gegenüber POLEN ? Nur dann würden Länder wie Irland, Norwegen, Schweden, Finnland, Dänemark, die Schweiz und Griechenland ohne eigenständiges Verfassungsgericht - sowie das Vereinigte Königreich und die Niederlande dort gibt es überhaupt kein solches oberstes Kontrollorgan diesen Test was verlangen Sie von Polen nicht bestehen !!!!
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-05-24 15:24)
    Panie Timmermans.Polska się za pana wstydzi!!!!!!!
  • ~JGK
    (2016-05-24 14:23)
    Powinna go potraktować jak Kmicic Kuklinowskiego: kopniaka, i... z górki.
  • ~wojtek
    (2016-05-24 14:17)
    unio EUROPESKA ,, MY POLACY MYSLACY O POLSCE WAM SIE NIE DAMY TYLKO ..PO SPRZEDAWCOW WAM GRALA JAK WY CHCIELI
  • ~Gosc
    (2016-05-24 14:01)
    Moze by ktos zapytal tego Jegomoscia, dlaczego nie byl tak aktywny jak zginelo 96 Osob polskiej elity z Prezydentem i czolowymi genaralami NATO na czele!!!!
  • ~goje POzdrawiają
    (2016-05-24 15:28)
    No coś POdobnego ? Taka osobistość osobiście do kondominium przyjeżdża ! Zamiast wezwać Szydło do Brukseli i PO ulicy POczołgać un osobiście przyjeźdża ?
  • ~J24
    (2016-05-24 15:32)
    Kto go tutaj wpuscil?
  • ~artur
    (2016-05-24 09:10)
    witam co to macie za prawo te badanie ero deka w kotowicach to mi tak napisalo do sadu ze głowa boli mi chca dzieci zabrac mam na inie artur kroczek z ornontowic zmencie te hore prawo
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-06-04 00:41)
    Z tym Figurantem Faszystowskim(=timmermans), ktory nie respektuje demokratycznych wyborow w Polsce, nie powinien NIKT z naszego rzadu rozmawiac. Olac Faszystowskiego Frajera cieplym moczem, to wyjatkowo WYBITNA GN_NIDA !!!! Rodakow pozdrawia:Polak z Norwegii!!
  • ~konflikt_trwa_od_miesiecy
    (2016-05-24 15:15)
    Ale ta Unia Europejska sie czepia :D Pis chce tylko unijnej kasy. Europa ma placic i cicho siedziec.