Schetyna: Kaczyński o tym wie, że eskalacja konfliktu skończy się źle - i dla niego i dla rządu i dla Polski

| Aktualizacja:

Grzegorz Schetyna uważa, że Komisja Europejska musiała zareagować na to, co dzieje się w Polsce. Jeśli bowiem, pozwoliłaby w dużym kraju Wspólnoty "w tak spektakularny sposób" łamać prawo, to dałoby to zły przykład innym państwom członkowskim.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2016-05-24 13:46)
    "Kaczyński o tym wie, że eskalacja konfliktu skończy się źle" jaki poeta ten Schetyna , szkoda, że tylko częstochowski(bo rymy)!
  • ~Anna Maria
    (2016-05-24 10:23)
    Schetyna to pierwszy szkodnik RP. Działa w imię zasady: im gorzej dla Polski tym lepiej dla PO i niego samego. A wszystko dlatego, że rządzi prawica. Żałosne. Malutki złośliwy człowieczek
  • ~Argument
    (2016-05-24 10:33)
    Kaczyński wie doskonale kogo ma za przeciwnika. Do kogo oni startują? Ci wszyscy chłopcy mogą kaczorowi teczkę. Zawsze mówiłem jak się to skończy. W grudniu RzemPOlinski mąciciel idzie w pipę i problem się skończy, a reszta to tylko dym.
  • ~olo
    (2016-05-24 10:26)
    toz to kretyn,przegrali wybory, utopili prezydenckie i nadal pier...ą,he,he
  • ~dor
    (2016-05-24 10:41)
    Grzesiu, co ty byś robił jakby nie było Kaczyńskiego? No chyba, że byłbyś wycieraczką Tuska.Kompletny mop bez charyzmy.
  • ~xxx
    (2016-05-24 10:20)
    Czy schetyna przed dzisiejszą wizytą z KE wymienił już sobie licówki w zębach by pięknie wyglądał i ne przyćmił go piękny ryszard.
  • ~obywatel
    (2016-05-24 10:21)
    Schetyna... Siad!
  • ~karol
    (2016-05-24 10:46)
    ... odezwał się kolaborant dla którego im gorzej dla Polski tym lepiej dla niego ...
  • ~Andrzej CMBAŁ
    (2016-05-24 10:21)
    a pan Andrzej DU...Pa na odebranie ślubowanie od legalnie wybranych sędziów nie ma czasu a na tweety z RUCHALDAKIEM LEŚNYM znajduje czas - jak to nazwać ???
  • ~Agent
    (2016-05-24 10:41)
    juz na te geby patrzec nie idzie - do wymiany.
  • ~wesoly
    (2016-05-24 10:48)
    Ty sztuczna szczeka pajacu przez twoje "Udane" przemowienia Platforma Oszustow niedlugo dojdzie /poparcie/ do zaczarowanej liczby O.
  • ~kuka29
    (2016-05-24 10:55)
    Jak dotychczas to PRAWO jest lamane i nie przestrzegane przez KE, wszystkie traktaty zostaly NARUSZONE od czasu otwarcia granic dla EMIGRANTOW (wyrazne zacieranie roznicy pomiedzy emigrantami a uchodzcami) z poza EUROPY,,
  • ~www
    (2016-05-24 13:10)
    Pokurcz Schetyna ma tak zablokowany mózg, że do dziś nie dochodzi do jego świadomości iż szefuje trupowi politycznemu o nazwie PO, na którym krzyżyk położyli nawet jego twórcy, czyli "byłe" służby specjalne wiedząc, że żadna reanimacja tu nie pomoże!
  • ~Stan...
    (2016-05-24 11:20)
    Polityka platfusów,Petrusów skonczy się źle oby nie dla Polaków którzy mogą na tym ucierpieć bo mafia układu chce ich ściągnąć na dno by móc zawsze bezkarnie żerować na nich
  • ~Insurekcja kościuszkowska
    (2016-05-24 11:33)
    Schetino a jak myslisz jak to wzystko skonczy sie dla ciebie?
  • ~kuka29
    (2016-05-24 10:58)
    Wkrotce po dzialalnosci tego pana, to nawet sladu nie bedzie, zero jest tylko zero,
  • ~pardons
    (2016-05-24 11:28)
    zle to sie skonczy dla ciebie banderowski ryju
  • ~wiktoria
    (2016-05-24 11:29)
    czlowieku co ty pleciesz panu kaczynskiemu nie dorosles do piet byles ministrem i co tylko sie smiales jak glupi do sera pan kaczynski to madry i inteligentny czlowiek wybitny polityk prawdziwy maz stany surowy diament pozdrawiam
  • ~boy
    (2016-05-24 12:28)
    Petru i Schetyna razem z waszą bandą puknijcie się w łepetyny. Żadne marines ani oddziały ONZ się nie pojawią by bronić waszych szemranych interesów. Państwo jest od tego by jego obywatele czuli się bezpiecznie a tych co czynią zamieszanie potraktować z całą surowością prawa. Nie podoba się to won z kraju póki jest otwarta granica.
  • ~tt
    (2016-05-24 13:35)
    Schetyna jest typowym przedstawicielem tych, których instynkt polityczny zaczyna się i kończy na stanie prywatnego konta bankowego. Interesy jego nie były nigdy i nie sądze by kiedykolwiek były zgodne z interesami państwa polskiego.