PiS zwiększa przewagę nad konkurencją. Nowoczesna ostro w dół. NOWY SONDAŻ

| Aktualizacja:

W drugim majowym badaniu preferencji wyborczych poparcie dla PiS wzrosło o 2 pkt. proc. do 36 proc., zaś dotychczasowy wicelider - Nowoczesna - stracił 4 pkt. proc. - wynika z badania CBOS.

wróć do artykułu
  • ~Zenon C.
    (2016-05-31 14:40)
    Zawiadomoc Kijowskiego niech zwola marsz przeciwko tym co nie popierajaNowoczesnej i Platformy.
  • ~Hana montana
    (2016-05-31 10:09)
    a poniżej strony artykuł "Polacy odwracają sie od rządu Szydło". Tyle w temacie. Dziękuję.
  • ~olo
    (2016-05-31 09:28)
    mat - albo zrób sobie TK głowy, ( jeśli wierzysz we własne bzdety) albo od razu poddaj się trepanacji.
  • ~Nowoczesna to nic nowego tylko PONowoczesna.
    (2016-05-31 09:10)
    Nowoczesna sama sie grzebie. Rozumiem zeby kontrowac PiS ale proponujac konkretne rzeczy a nie wiecznie wzniecajac jazgot a do tego oni a raczej one wiecznie tlumacza wszelkie przekrety, ktore PO robila przez 8 lat. Moglo byc cos a jak wyszlo to wszyscy widza i slysza. Sama histeryczna, napastliwoscia i zadymami nikt jeszcze nic dobrego nie zrobil, oni chyba nadal nawet programu nie maja.
  • ~mat
    (2016-05-31 08:40)
    Hitler też miał poparcie do czasu. A Stalin w wielu kręgach tzw. patriotycznych nadal ma. Propaganda PiSowska robi prostym ludziom wodę z mózgu. Wiadomości zrobiły się najlepszym kabaretem w TVP. TO wszystko do czasu, jak ludzie zauważą że bolszewicka partia myśli tylko o sobie, a los biednych ludzi jest taki sam przykry.
  • ~jaro
    (2016-05-31 08:36)
    To jet po prostu racjonalne - nikt oprócz złodziejstwa nie pragnie do powrotu aferzystów i katów Narodu do władzy. ten rząd przynajmniej chce coś dać szaraczkom, anie tylko ich okradać.
  • ~hey
    (2016-05-31 07:46)
    UWAGA !! PiSbolszewia FAŁSZUJE sondaże !! Znaczy się jej koniec już blisko !!
  • ~internautka 50+
    (2016-05-31 07:40)
    Czyli Polacy coraz mądrzejszym narodem sie stają, targowiczan i leśnych dziadków (najczęściej komunistycznych) nie słuchają!!!
  • ~adz
    (2016-05-31 07:21)
    Jak to jest Dudzie,Szydło,rządowi i prezesowi leci w dół ,a PIS-wi rośnie proszę o wyjaśnienie.
  • ~POszli won
    (2016-05-30 22:53)
    Targowica - the end To się już nie wróci. Czas lepiej nawadniać pustynię.
  • ~kameleony
    (2016-05-30 22:05)
    Mogą zmienić nazwę na nowoczesny niebyt ,może im PO dskoczy
  • ~MANNEKEN PIS to wypisz wyma luj prezio
    (2016-05-30 21:59)
    Jakies pier doły o dobrym pisie. O tym powinni wypowiadać się urolodzy.
  • ~Nh3
    (2016-05-30 20:56)
    Przeciez -Po-Psl- Nowoczesna to od dawna wiadomo ,ze to oszusci i zlodzieje.Po co te partje jeszcze istnieja.I biora pieniadze.
  • ~wojtek
    (2016-05-30 20:01)
    Homo sovieticus trzyma się mocno. A niektórzy marzyli o Zachodzie.
  • ~zielono mi
    (2016-05-30 19:54)
    Popieram wniosek pana Petru o powtórzenie wyborów. Proponuję rozpocząć od powtórzenia wyborów samorządowych !!!
  • ~ Wollfgang z Citau
    (2016-05-30 19:41)
    Uważam że dla jasności demonstrantów na manifestacjach KOD-OMICI POwinni występować i POdskakiwać w pasiakach bez pasków w portkach i sznurówek w butach. Panie Ministrze Sprawiedliwości jak wynika z danych alimenciarze są uprzywilejowani- podatnik za nich płaci!!!
  • ~kok
    (2016-05-30 19:30)
    Rozliczyć tych wszystkich sprzedawczyków ,zdrajców którzy jeżdżą do Brukseli na skargę to PIS zdobędzie jeszcze większe poparcie, i zmieniać kraj by młodzi nie chcieli opuszczać kraju by widzieli szanse na normalne życie w kraju----
  • ~Zdzich
    (2016-05-30 19:12)
    A ten z koczkiem w czerwonych portkach co go tak w Brukseli przyjmują. To już alimenty nieważne?
  • ~Opium dla Pisludu
    (2016-05-30 19:06)
    Dobra nasza. Tak trzymaj Cebosiu. Usypiaj ICH czujność aż do jesieni 2019 :)))))))))))
  • ~~starik
    (2016-05-30 18:58)
    To wystarczający powód dla Petru dla przyśpieszonych wyborów...