Edmund Janniger wrócił do Macierewicza? Funkcja: specjalny przedstawiciel ministra obrony narodowej...

| Aktualizacja:

Po wygranych przez PiS wyborach dostał pracę w biurze politycznym Antoniego Macierewicza. Po serii artykułów krytykujących tę decyzję odszedł, ale teraz wrócił. Edmund Janniger tytułuje się teraz jako "specjalny przedstawiciel Ministra Obrony Narodowej ds. strategii komunikacji międzynarodowej".

wróć do artykułu
  • ~zby
    (2017-03-21 22:55)
    dziennikarze śledczy są bliski koligacjii tej trójki Panów,będzie szok
  • ~faust
    (2017-02-12 21:47)
    Moja babcia, zyla na przelomie XIX i XX wieku na wsi niedaleko Poznania i miala ksiazeczke do nabozenstwa. W tej ksiazeczce byl rysunek (moze zdjecie?) diabla ktory trzyma w swoich szponach grzeszna dusze. Ile razy patrze na gebe Antka tyle razy mi sie przypomina rysunek diabla z tej ksiazeczki. W wyrazie Antka twarzy (ten usmiech, te oczy) jest cos z Mefistotelesa. To jest facet ktory bardziej pasuje do rol demonow w filmie czy w teatrze niz na urzad panstwowy. PiS zaplaci gorzko, za windowanie Antka na ministerialne stanowisko/a.
  • ~scev.
    (2016-06-09 18:59)
    Przecież to jest straszne co ten 'minister' wyrabia - po tej nominacji nawet nie potrzeba być psychiatrą żeby stwierdzić że coś jest nie tak
  • ~Wittorio
    (2016-06-06 11:34)
    I śmieszno i straszno.Antoni spadaj z armii.Przejmij dowództwo nad pospolitym ruszeniem,a tego młodzika zrób adiutantem i zasbawa w żołnierzyków będzie przednia.
  • ~Pela
    (2016-06-04 12:26)
    Tosiek na starość polubił chłopców? A fuj!
  • ~hyyy!
    (2016-06-04 09:26)
    to jakiś niedoróbek....
  • ~uzi
    (2016-06-04 07:03)
    21 lat to nie jakiś pryszczaty nastolatek, a osoba od paru lat dorosła. To dobrze że nie dyskryminuje młodszych obywateli polski i daje im szansę pracować dla dobra narodu polskiego. Są ludzie fenomenalni, bardzo zdolni w takim wieku i Macierewicz na pewno podjął właściwą decyzję. Nie wszyscy 21 latkowie są zwolennikami Palikota i KODu . legalizacji marihuany, smakoszami dopalaczy, amfetaminy, i spędzają czas wolny w spelunach, knajpach, klubach nocnych.
  • ~Wyjątkowo
    (2016-06-04 00:34)
    Przykre co psychopaci i skunsy robią z naszym krajem...... Kretyni to nazywają dobrą zmianą.
  • ~Sęp smoleński zerzre okularnika?
    (2016-06-03 20:32)
    Dwa bieguny. Plus i minus. Iskrzy.Seksualnie?
  • ~Biedroń
    (2016-06-03 19:41)
    To Antek jest "z naszych"?! Nie spodziewałem się tego po nim...No, no!
  • ~ja
    (2016-06-03 19:18)
    Co na to mówi nasza mądra , wykształcona , ambitna młodzież dla której nie ma pracy we własnym kraju ?
  • ~kuku ruku
    (2016-06-03 18:37)
    Miłość nie ma granic bo każda potwora znajdzie swego amatora !!!
  • ~Jaro
    (2016-06-03 18:26)
    Stara miłość nie rdzewieje. A Putin robi w pory.
  • ~kunta
    (2016-06-03 18:25)
    pracowników Panu Macierewiczowi powinien wybierać jakis tow z wyborczej
  • ~ryś
    (2016-06-03 18:19)
    No to oddała Polska swoje bezpieczeństwo do Tworek i do piaskownicy.Aż strach się bać.
  • ~kamil
    (2016-06-03 17:55)
    Szaleństwo ma różne oblicza!
  • ~dsp.
    (2016-06-03 17:05)
    Do czego to prowadzi,brak slow.
  • ~mario
    (2016-06-03 16:55)
    znamy z historii przykłady geniuszu, nie wiemy jaką wartość wnosi młody do aureoli Antka. Jedno wiem Antek jest debściak i wszystko co czyni, czyni dobrze. Popatrzmy na Lukaszenkę ten gostek nawet u Papieża był z synem !!!! Być że ten młody to jego nieślubne dziecko ? Antek wygląda na niezłego ogiera
  • ~olo
    (2016-06-03 16:48)
    Nawet pasują do siebie.
  • ~joanna od aniołów
    (2016-06-03 16:46)
    Ciekawe ile antonio zamówi wazeliny ? (na potrzeby WP oczywiście)