Edmund Janniger wrócił do Macierewicza? Funkcja: specjalny przedstawiciel ministra obrony narodowej...

| Aktualizacja:

Po wygranych przez PiS wyborach dostał pracę w biurze politycznym Antoniego Macierewicza. Po serii artykułów krytykujących tę decyzję odszedł, ale teraz wrócił. Edmund Janniger tytułuje się teraz jako "specjalny przedstawiciel Ministra Obrony Narodowej ds. strategii komunikacji międzynarodowej".

wróć do artykułu
  • ~misiek
    (2016-06-03 12:52)
    ha, ha - przedszkole w MON?
  • ~trenerka słuchu
    (2016-06-03 13:01)
    Pan Mundek, to dobra zmiana!
  • ~wujek Tuska
    (2016-06-03 13:03)
    Antos podejrzany jestes tylu mlodych chlopcow sie kolo ciebie kreci jeszcze Putin ci podrzuci jeszcze jeszcze jakiegos Wolodie
  • ~x ten co zawsze
    (2016-06-03 13:08)
    Wtyka USA w MON.
  • ~tomek
    (2016-06-03 13:11)
    MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśnią postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIAREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedziec na pytania KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
  • ~wigraszek
    (2016-06-03 13:25)
    Czy oni ten tego?
  • ~Polak mały
    (2016-06-03 13:47)
    Zabawa w wojsko trwa w najlepsze, współczuje obecnie służącym.
  • ~Fruzia
    (2016-06-03 13:49)
    ale jaja....co prawda Kaligula chciał zrobić konia senatorem..
  • ~alina
    (2016-06-03 14:14)
    I oni nie mają na podwyżkę dla pilęgniarek Skandal.Dziewczyny nie poddajcie sie.
  • ~ksiadz Alojzy
    (2016-06-03 14:19)
    Jesli ten 21- latek Janninger odwzajemnia milosc do Antka Macierewicza , to prosze wszystkich krytykantow zamknac mordy i pozwolic im sie kochac. Przeciez ten Edmund jest o pol wieku mlodszy i piekniejszy niz Jarek Kaczynski i nikt nie powinien sie dziwic, ze Antek do Jarka juz miety nie czuje !
  • ~Antoś brzoza to mój ulubieniec
    (2016-06-03 14:20)
    stara miłość nie rdzewieje :)
  • ~Tata
    (2016-06-03 14:26)
    moje dziecko, lat 3 świetnie komunikuje z grupą i nie tylko, do tego lubi oglądać wojsko i na pewno podobała mu się muzyka ze Stawki Większej Niż Życie, bo usiadł i patrzył ( bez zrozumienia, ale to tu chyba tym bardziej nie ma znaczenia ), może nadaje się na jakiegoś dyrektora, ma taki uśmiech,że wszyscy zrozumieją gdy walnie w pampersa i też się uśmiechną... znaczy może być już jakimś tam dyrektorem ds. kontaktów ... p.s. cholera do kontaktów też go ciągnie , znaczy odważny... nie wiem czy dobrze zrobiłem bo w I ...ea kupiłem zaślepki do nich, znaczy do kontaktów ! p.s. obiecuję wypłaty syna nie przepić i godnie wykorzystać kupując mu jakieś gry i pistolet bez kapiszonów z takim pasem jak rewolwerowiec , czy nawet zamówić mundurek, a nawet malować w barwy maskujące pampersa...
  • ~loko
    (2016-06-03 14:43)
    Generał Macierewicz potrzebuje ordynansa
  • ~joanna od aniołów
    (2016-06-03 14:53)
    antonio a co na to małżonka??
  • ~B.Y. Walec
    (2016-06-03 16:14)
    Pycha poprzedza upadek
  • ~bbc
    (2016-06-03 16:38)
    ale kretyn jeden i drugi
  • ~Andi
    (2016-06-03 16:39)
    OCZYWIŚCIE NIE PYTAM TUTAJ O RELACJE INTYMNE PROTEKTORA I PROTEGOWANEGO - NA PEWNO SA ZDROWE I OPARTE NA WZAJEMNYM SZACUNKU.JEDNOCZEŚNIE ZAZNACZAM, ŻE POJĘCIA " ZDROWE I PEŁNE SZACUNKU " RÓŻNI LUDZIE RÓŻNIE ROZUMIEJĄ. ALE SKRZYWIENIE U PANA MACIAREWICZA ? NIEMOŻLIWE !!!JEDNAK CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ TO OD PANA M.... CZY JESTEŚ ---AŻ STRACH TO SŁOWO NAPISAĆ .
  • ~joanna od aniołów
    (2016-06-03 16:46)
    Ciekawe ile antonio zamówi wazeliny ? (na potrzeby WP oczywiście)
  • ~olo
    (2016-06-03 16:48)
    Nawet pasują do siebie.
  • ~mario
    (2016-06-03 16:55)
    znamy z historii przykłady geniuszu, nie wiemy jaką wartość wnosi młody do aureoli Antka. Jedno wiem Antek jest debściak i wszystko co czyni, czyni dobrze. Popatrzmy na Lukaszenkę ten gostek nawet u Papieża był z synem !!!! Być że ten młody to jego nieślubne dziecko ? Antek wygląda na niezłego ogiera