Prezydent Poznania kontra MON. Jaśkowiak nie chce wątku smoleńskiego na uroczystościach Czerwca ‘56

| Aktualizacja:

O odstąpienie od wspomnienia ofiar katastrofy smoleńskiej w treści apelu pamięci podczas obchodów 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca zaapelował w piątek do szefa MON prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

wróć do artykułu
  • ~T.J
    (2016-06-10 11:48)
    Ten Smoleńsk robi sie niesmaczny wszędzie go podają jak przystawka kulinarna.A jak za często to samo podaja to sie zbrzydnie .
  • ~poznaniacy
    (2016-06-10 12:06)
    My Poznaniacy nie życzymy sobie szantażu Antka i nie wyrażamy zgody na odczytanie nazwisk ofiar katastrofy smoleńskiej !!!!!!!!
  • ~x
    (2016-06-10 12:22)
    To jest uroczystość ku pamięci poległych w czerwcu 1956 i koniec ku ich pamięci .Niedługo przed każdymi wiadomościami o 19 30 będziemy klękać do pacierza i koronki dla ofiar katastrofy smol. Ciekawe czy ten co wsadził wszystkie ważne persony państwa do jednego samolotu siedzi?
  • ~kob
    (2016-06-10 11:54)
    można już rzygać tym Smoleńskiem ,
  • ~Nina
    (2016-06-10 12:12)
    Tego chcieliście głosując na PiS?No to macie.
  • ~o.S..
    (2016-06-10 12:30)
    Wypadek lotniczy w Smoleńsku nie ma nic wspólnego z wydarzeniami w Poznaniu. Nie był też żadnym heroicznym czynem tylko blamażem państwa. O Smoleńsku powinno się jak najprędzej zapomnieć.
  • ~Mietek
    (2016-06-10 12:24)
    Zróbmy zadyme jak będzie Smoleńsk a może obrzucmy jajami antka
  • ~Poznań
    (2016-06-10 13:18)
    Trolle z Pis może podejmijcie dyskusje a nie wpisujecie tylko szykany . Co ofiary czerwca mają wspólnego z katastrofą smoleńską i z PO ? Obrażacie pamięć robotników 56 . Na razie nie ma ustawy o obowiązku apelu pamięci ofiar katastrofy smol przy każdym święcie w Polsce
  • ~odwieczna zasada świętych mężów i patriotów
    (2016-06-10 12:57)
    Podziwiam odwagę prezydenta Jacka Jaśkowiaka. Przeciwstawić się Kaczafiemu i paranoikowi Antkowi - to odwaga. Armia jak zwykle robi co im dowódcy każą. Zacznę się chyba modlić za J. Jaśkowiaka - potrzebujemy więcej takich ludzi. PiS okazuje się gorszą zarazą niż był w czasie swoich dwuletnich rządów. Boże chroń Polskę. A pogoń agentów Watykanu i obłudników z PIS /modlą się oni pod figurą, a diabła mają za skórą/. Niestety przed nami tylko francuskie przysłowie - pomóż sam sobie nieboże, a Bóg ci z pewnością dopomoże. Oby jak najwięcej ludzi zaczęło postępować jak prezydent Poznania, ale boję się o niego. Za prawdę, uczciwość i umiar już niejednego w kraju i na świecie wykończyli.
  • ~Hawk
    (2016-06-10 12:45)
    Poznań,miasto PO bagna...Jak tak dalej pójdzie,to z odrazą zaczną tam patrzeń nawet na rocznice Powstania Wielkopolskiego.
  • ~JO
    (2016-06-10 12:43)
    A moze tak Orkiestra Reprezentacyjna Kolejarzy im. Karola Kurpińskiego z Poznania, nie podlega pod MON.
  • ~Falcon
    (2016-06-10 12:37)
    Nic dziwnego,w Poznaniu bardziej wspierają marsze POst komuny i tęczowych...Biedne miasto.
  • ~goc
    (2016-06-10 14:28)
    brawo panie prezydencie, toż to jest chore co oni z nami wyprawiają
  • ~ex-donek
    (2016-06-10 12:34)
    Poznań,z takim prezydentem,już niedługo będzie walczył o prymat lewackiego miasta nr 1 w Polsce...Szkoda.
  • ~Wittorio
    (2016-06-10 16:32)
    Pan prezydent Jaśkowiak to facet,a Smoleńsk do rocznicy 1956 tak się ma jak piernik do wiatraka.Już widzę "powitanie"jakie zgotują Antoniemu poznaniacy i uważam,że nie za bardzo słusznie,bo to jest tylko wykonawca,a pomysł z całą pewnością nie jest jego.
  • ~AKO w oko
    (2016-06-10 15:22)
    Jaśkowiak zostanie oskarżony o współudział w zamachu albo cuś w tym rodzaju i już po chłopie!
  • ~Bronio
    (2016-06-10 12:24)
    Żal mi Poznania,miasta z tradycjami niepodległościowymi.Dziś,rzadzony przez lewako-genderowca,staje się symbolem upadku jakichkolwiek wartości...
  • ~jas
    (2016-06-10 13:05)
    w Poznaniu sie urodziłem teraz mieszkam w innym regionie Polski .Moj dziadek był powstańcem wielkopolskim i zapewne w grobie sie przewraca jak obserwuje co wyczyniaja niektorzy mieszkancy wielkopolski i POznania. Nażreć sie i to wystarczy . Tamtym ludziom w 1919 to nie wystarczylo. WSTYD !
  • ~Piotr
    (2016-06-10 16:35)
    "..... Wykonywaliśmy i wykonujemy wszystkie polecenia konstytucyjnych Organów Władzy Państwowej. ...." Skąd o znamy. Chyba tak samo tłumaczyli się ci z ZOMO. My tylko wykonywaliśmy polecenia.
  • ~Alkor
    (2016-06-14 11:49)
    brawo prezydencie Poznania bo Maciar... oczadział