Resortowe dziecko, pan od Facebooka, przyjaciel prezydenta. Kim jest Marcin Kędryna?

| Aktualizacja:

Marcin Kędryna - nielubiany przez prawicowych blogerów, ale jeden z najbardziej zaufanych przyjaciół Andrzeja Dudy. Uważany przez wielu za współtwórcę jego wyborczego sukcesu. Kim jest doradca prezydenta?

wróć do artykułu
  • ~Aga
    (2016-12-18 19:17)
    Gratuluję!
  • ~ciekawski
    (2016-06-28 15:37)
    czy ten pan asystent ma żonę? dzieci?
  • ~czytelnik
    (2016-06-19 09:43)
    Ło Matko! Co to?!
  • ~pan m
    (2016-06-18 13:47)
    znaczy ze ma otworzoną działalność gosp w Polsce ... ? :-))) No chyba że pracuje za darmo jakkolwiek to brzmi
  • ~No i poleciał...
    (2016-06-18 04:36)
    "Uważany przez wielu"....."Jak sugeruje gazeta"....."miał docenić"....."który chciał"...." wielu typowało"....."podsumowuje "Plus Minus"."...."mówiło się"...."sugerował nawet".....I to by było na tyle, w ocenie rzetelności"dziennikarstwa" Dziennika. Jednym słowem- magiel.
  • ~jas1612
    (2016-06-17 19:25)
    Kim jest Marcin Kędryna? A nie widac?
  • ~warszawiak
    (2016-06-17 16:51)
    Ale was PIS wydyyymmmal...! Ksieza , zakonnice maja emerytury a nic nie placa na ZUS....))) Widzisz polaczku jaki glupi jestes!
  • ~Elf
    (2016-06-17 15:39)
    Pisowiec może być tylko ludzką szują nie ma innej opcji dlatego napawają mnie oni niewiarygodnym wręcz obrzydzeniem !!
  • ~podatnik
    (2016-06-17 15:13)
    Tylko, że to skromny Kukiz tak rozbujał scenę polityczną, że przegrał Komorowski!
  • ~ranyboskie
    (2016-06-17 13:31)
    Widać że koszerny
  • ~moro
    (2016-06-17 12:59)
    "O roli Kędryny w Pałacu mówiło się od chwili jego zaprzysiężenia." O zaprzysiężeniu Kędryny, czy Pałacu?
  • ~007
    (2016-06-17 12:36)
    Zalatuje niemieckim nacjonalizmem.
  • ~lesne ruchajło dudy
    (2016-06-17 11:59)
    No dalej bracia w wierze kaczyzmu,- pluc, pluc i jeszcze raz pluc....ku chwale PISS-landu ! No i oczywiscie fałszujcie lajki,- tak po kilka tysiecy !
  • ~bono
    (2016-06-17 10:03)
    No i co GADZINOWKO - DZIENNIKU, chcieliscie pokazac czlowieka z jak najgorszej strony ale wam nie wyszlo? Jeszcze troche a Polacy przepedza was za Odre.
  • ~ja ja
    (2016-06-17 10:00)
    W dziedzinie przysłów polskich i powiedzeń powstało nowe: SZCZUJE JAK LIS.
  • ~guru medialny
    (2016-06-17 09:38)
    Czy Lis pisze już do der dziennika, tak wygląda, styl jakby taki sam z niemieckimi kluchami
  • ~Uwaga antypolska propaganda
    (2016-06-17 09:37)
    DER DZIENNIK NIEMIECKA GADZINÓWKA MŚCI SIĘ N POLAKACH ZA REMIS SWOJEJ SS-DRUŻYNY....
  • ~detox
    (2016-06-17 09:25)
    ..."sugeruje" gazeta. Czyli brak dowodów zamienia się na sugestię... I to ma być rzetelne dziennikarstwo???
  • ~wawa
    (2016-06-17 09:20)
    Rasputin?

Może zainteresować Cię też: