Polska w przededniu wojny pomnikowej. Władze Warszawy nakażą rozbiórkę tablicy ku czci Lecha Kaczyńskiego

W ciągu kilku dni władze Warszawy wydadzą decyzję nakazującą rozbiórkę tablicy ku pamięci Lecha Kaczyńskiego, która w kwietniu stanęła przed urzędem miasta.

wróć do artykułu
  • ~Eu
    (2016-07-01 18:13)
    Pis niech tworzy miejsca pracy a nie tylko Pomniki
  • ~ZEN
    (2016-06-29 13:36)
    Podstępnie i nocą zamontowany obelisk. Czy to jest prawe ? A wywalić to badziewie z Czarneckim w jasną cholerę.
  • ~kumaty
    (2016-06-29 09:26)
    Ludzie, czy wy na prawde nie widzicie co się dzieje ? nie może być pomnik na pomniku na ulicy. na swojej działce stawiajcie co chcecie, ale OBOWIĄZKIEM miasta ( i to z kompetencją wykonawczą dużo poniżej H G-W ) jest LIKWIDOWAĆ wszelką samowolę w tej materii - chcecie stawiać pomniki - jest na to ścieżka oficjalna. A jakby PO tuskowi noca w każdym mieście pomnik postawiło to sami byście do niej dzwonili żeby likwidowała
  • ~gs
    (2016-06-28 07:21)
    czlowieka, ktory posrednio doprowadzil do tej katastrofy, teraz wynosza na pomniki, a moze jeszcze na oltarze, smiac sie czy plakac nad tym krajem ?
  • ~polonista
    (2016-06-25 13:25)
    Wart palac Paca, wart Pac palaca.
  • ~mefi stofeles
    (2016-06-23 04:29)
    Jarosław na pomniki !
  • ~Ala
    (2016-06-22 11:59)
    WY z tymi pomnikami to macie narabane, popatrzcie czy w innych krajach stwia sie tyle pomikow co w Polsce /wracamy do KOMUNY/. Prawda jak za komuny.
  • ~Miki
    (2016-06-22 10:36)
    wywalić to szkaradztwo. To nie jest prywatny teren pana Kaczyńskiego i nie on decyduje co i gdzie ma stać.
  • ~wito
    (2016-06-22 10:07)
    Nad czym się zastanawiacie ,,Urzędnicy,, to dziadostwo powinno być zgodnie z prawem na drugi dzień wywiezione na śmietnik!!!!!!!!
  • ~vixi990
    (2016-06-22 09:22)
    ta pisowska miernota prędzej czy później i tak pospada z cokołów
  • ~ewa
    (2016-06-21 21:35)
    BRAWO1111111111111111111
  • ~prezes k u r du p e l
    (2016-06-21 17:21)
    Alez oczywiscie masz rację,- zaraz ich kaze rostrzelac....oprócz oczywiscie moich du-polizów !
  • ~main kamp
    (2016-06-21 17:18)
    Beda znowu marsze z pochodniami,- o jak sie ciesze !
  • ~ruchajło lesne dudy
    (2016-06-21 17:12)
    Przeciez ten mały gruby furerek ma prawo i tak w du-pie, a wiec bedzie awantura na całego .....Jarosław....jarosław...
  • ~Eryk
    (2016-06-21 14:15)
    PiS właśnie wycofał się z nowelizacji ustawy o ochronie zabytków, przenoszącej tereny UNESCO i Pomniki Historii z kompetencji samorządów na państwowych wojew. konserwatorów zabytków, jeszcze kilka dni widoczną na stronach RCL. To był postulat dawno temu podnoszony przez środowisko konserwatorskie, mający lepiej chronić te zabytki. W nowym wariancie zostanie po staremu. To oznacza, że PiS ma tak naprawdę w nosie pomnik na Krak. Przem. i upamiętnienie ofiar (wg. wycofanej nowelizacji decydował by nie stołeczny kons. zab. podległy HGW lecz wojewódzki k.z. podległy wojewodzie) chodzi o utrzymanie wojny o pomnik i propagandowej nawalanki:(
  • ~Rysiu
    (2016-06-21 13:08)
    Czas najwyższy zdemontować pomnik Main Firera z pod Urzędu Miasta Warszawy bo to nie jest miejsce na pomnik miejsce na stawianie pomników jest na cmentarzu a nie w centrum Warszawy
  • ~Macisław Płatow
    (2016-06-21 12:28)
    Nie zdziwię się ,gdy Warszawie odetną wszelkie Państwowe fundusze.A to oznacza brak: remontów ,brak pensji dla urzędasów,itd.Ucierpi mieszkaniec,bo wybrali G-W. ,to niech ona zapewni Miastu funkcjonowanie.
  • ~agama pierwsza
    (2016-06-21 12:11)
    I bardzo dobrze!!! Ten pan NIE jest właścicielem Warszawy i NIE MA żadnego prawa do samowoli w Warszawie!! Ani nigdzie w Polsce!!!
  • ~Gwanuning
    (2016-06-21 11:54)
    Burzyć te śmieszne pomniki ! I wynieśc Lecha na powązki!
  • ~urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra
    (2016-06-21 11:42)
    Stalin też uwielbiał pomnikomanię.