Prof. Friszke: Minister Zalewska się skompromitowała

Profesor Andrzej Friszke bardzo ostro ocenił wypowiedzi minister edukacji Anny Zalewskiej na temat Jedwabnego.

wróć do artykułu
  • ~V-2
    (2016-11-27 16:45)
    POTRZEBNE NAM MUZEUM ANYPOLONIZMU
  • ~jaga baba
    (2016-07-26 19:47)
    Ten kto obciąża zbrodniami innych Naród Polski powinien odpowiadać karnie. Ten kto udostępnił i umożliwił fałszowanie historii na szkodę Narodu Polskiego powinien odpowiadać karnie, ten kto przekazał Niemcom oryginały dowodów zbrodni NIEMIECKICH na terenie Polski powinien odpowiadać karnie, Ten kto udostępnił tajne akta i dokumenty osobom do tego nieuprawnionym powinien odpowiadać karnie. Ten kto będąc utrzymywanym przez Naród Polski oczernia Go, lży i fałszuje historię na Jego szkodę powinien odpowiadać karnie
  • ~prawnik
    (2016-07-23 11:30)
    Profesor Friszke slusznie zwrocil uwage na pilna potrzeba zdymisjonowania minister Zalewskiej.
  • ~antyoszust
    (2016-07-22 10:02)
    tego faceta należy zlustrować.To jest typowy oszust komunistyczny.
  • ~Florek
    (2016-07-21 16:33)
    O Jedwabnym słuchajcie na youtube dr Leszka Zebrowskiego.
  • ~kryminolog
    (2016-07-18 13:54)
    re: wPiSu zdemaskowałeś się sam z wrodzonego debilizmu.Zaliczamy cię do sekty brzozowych debili.Niedługo dowiesz się jak było.Już możesz wyrobić sobie przepustkę do kryminału w którym będą siedzieć wasze kumple ,którzy mataczyli w śledztwie.
  • ~antyoszust
    (2016-07-18 08:27)
    co ten cham i oszust jeszcze robi w Polsce ? Dawno powinien wyjechać do swoich geszefciarzy.Przedtem należy go zlustrować.Mogę się założyć,że zrobił dyplom profesora gdyż kablował swoje środowisko.
  • ~antyoszust
    (2016-07-16 15:57)
    co ten oszust jeszcze robi w Polsce ? Przecież z życiorysu i mordy widać,że karierę i ciepłe posadki załatwił sobie poprzez kablowanie.Konieczna jest lustracja i konsekwencje.
  • ~Żałosne
    (2016-07-16 14:17)
    CZEREWONA PLUSKWA DAŁA GŁOS
  • ~slowianka
    (2016-07-15 13:53)
    A ten profesor to nasz.
  • ~adam
    (2016-07-15 13:07)
    Zalewska i pis opieraja edukacje na zaklamanej histori nowo pisanej Na martyrologi wojennej Rocznicach Mlodziezy potrzeba histori i przykladow madrych ludzi Dosc tej wojennej histori Mamy dazyc do europy pokojowej ale bez wzorcow Jankeskich to cale zlo
  • ~Ja
    (2016-07-15 11:27)
    Kobieta porażka ta p. Zalewska.
  • ~Harry
    (2016-07-15 11:10)
    do ~Trak ------------- Lepiej jak są proste nosy inteligenckie niż kartoflane ********* A tak do rzeczy, Friszke jest nie wiarygodny wystarczy na przestrzeni 20 lat przeczytać jego wypowiedzi! Nie mam zaufania do historyków CELEBRYTÓW!
  • ~Obserwator
    (2016-07-15 10:52)
    Teraz zobaczcie, kto chce zrujnowac polską oświatę, lata pracy wielu tysiecy ludzi. To nie zmiana, to zemsta na poprzedniej ekipie!! Tylko dlaczego zwykli ludzie mają za to zapłacić??
  • ~Roderyk.
    (2016-07-15 10:17)
    Widziałem i słyszałem jak prof.Friszke przy śpiewie prof. Śpiewaka prostował banany - działo się to w programie uroczej pani Pochanke.
  • ~Tarantula
    (2016-07-15 09:10)
    Kolejny skompromitowany prof. Friszke ubolewa, że w Polsce spada poziom tolerancji. Gdyby sie trochę wstrzymał do wiadomości o zabiciu ok. 100 osób w Nicei przez - zgadnijcie przez kogo ! - to pewnie inaczej by seplenił. Tacy "przywódcy" jak Obama i Hollande oczywiście też "ostro potępiają i współczują". Jeżeli przypomnimy panią Merkel, która gładko przetrwała swoje poparcie dla terroru islamskiego, to mamy część obrazu światowych elyt prowadzących do zagłady białego człowieka.
  • ~Wiosna ludów
    (2016-07-15 08:39)
    W TYM RZĄDZIE SAME MIERNOTY, NIE MAJA POJĘCIA O NICZYM ALE WAŻNE,ŻE DORWALI SIĘ DO KORYTA. CZAS SZYBKO BIEGNIE, PRZYJDZIE CZAS ROZLICZEŃ.
  • ~Stary
    (2016-07-15 08:21)
    Dziwie sie p.Zalewskiej ze przyjela zaproszenie od Olejnik.Po co ? Zeby byc glupio egzaminowana i odpowiadac na pytania ktore z tragicznych spraw czynia fajerwerk medialny ?
  • ~try
    (2016-07-15 08:12)
    Friszke, i wszystko jasne, czuć czosnek
  • ~sds
    (2016-07-15 07:21)
    Sam jesteś skompromitowany lewacki błaźnie!

Może zainteresować Cię też: