Prof. Friszke: Minister Zalewska się skompromitowała

Profesor Andrzej Friszke bardzo ostro ocenił wypowiedzi minister edukacji Anny Zalewskiej na temat Jedwabnego.

wróć do artykułu
  • ~And
    (2016-07-14 21:00)
    gdzieś już widziałem takie nosy a tak u geremka mazowieckiego kwacha i michnika
  • ~Wszystko to bardzo pięknie - ale
    (2016-07-15 06:27)
    - jeśli Prezydent Andrzej Duda kiedykolwiek (powtarzam - KIEDYKOLWIEK) się zhańbi i - wzorem Tuska, Kwacha, Bolka i (niestety!) Lecha Kaczyńskiego - założy publicznie jewriejską krymkę teologiczną - to się go wyprę i zacznę nim pogardzać! + + + + + + + + Natomiast bardzo go będę szanował, jeśli natychmiast lub zaraz potem nakaże wznowienie ekshumacji w Jedwabnem!!! - ++ Te prace zostały wstrzymane na polecenie Lecha Kaczyńskiego! ++ Zaniechanie tych prac pomogło ż y dom ukryć prawdziwą liczbę osób zamordowanych z poduszczenia Niemców w stodole - przez co ż y dzi mają czelność twierdzić, że zginęła tam połowa ż y dów zamordowanych przez "polskich nazistów" w Holokauście - a to woda na młyn Grossa i innych wrogich Polsce Szewachów! A może nawet i trzy czwarte?! Za rok zapewne Gross napisze - że zginęli tam wszyscy ż y dzi świata! I że ratowali ich z narażeniem życia niemieccy strażacy w pożyczonych od Merkel pikielhaubach pod wodzą von Pawlaka! I że to Polacy udaremnili tę niemiecką akcję ratunkową! -------------------------------------------------------- Polacy! Przestańcie wreszcie nosić krymki!
  • ~Trak
    (2016-07-14 21:37)
    Friszke, Broszke, Spiewak, Pluwak itp. a karawana jedzie dalej. I tak trzymać!!!! Głupiemu trzeba dać się wygadać. Ble Ble Ble.
  • ~fakty
    (2016-07-15 06:12)
    natychmiast tego naukowca górala ze wzgórz Golan zlustrować jeśli był współpracownikiem TW to obniżyć emeryturę do 2010 zł, to jest szkodnik dla narodu polskiego , mianował go jeszcze BREŻNIEW ,ten drań jest pokroju bolka
  • ~to był k...zamach
    (2016-07-14 21:05)
    zalewska to klacyczna pisowska urzędniczka; mierna bierna ale wierna umiłowanemu naczelnikowi świrosławowi polskęzbawowi
  • ~srmnPS
    (2016-07-14 20:58)
    warto obejrzeć na TVN24 wywiad Olejnik z osobą, która decyzuje o sposobie kształcenia dzieci w Polsce. Jakość czołowych kadr PiS jest niezrównana.
  • ~Albert
    (2016-07-14 21:10)
    Słowa Stanisława Staszica nadal aktualne: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie w nich młodzieży chowanie".
  • ~jarek
    (2016-07-14 21:10)
    TY obrzezany nie badz taki pisniety
  • ~nowy student
    (2016-07-14 21:13)
    aha, profesory z uj w akcji - te smieszne oswieceniowe dziadki, ktorych mundrosci juz nikt nie potrzebuje -a przeciez historia to cialo zywe, rozwija sie, dojrzewa, zdobywa swiadomosc - internet nie klamie, dlatego tzw.autorytety nie maja szans, dzsiaj kazdy moze sobie wyrobic swoj poglad -a ze ten poglad jest zbiezny z pania minister to bardzo innym przykro.
  • ~szary obywatel
    (2016-07-15 06:43)
    Panie profesorze jestem pełen szacunku dla pana dlatego proszę nie poniżaj się pan do poziomu tej pani.A Wy szanowni internauci trochę kultury, bełkot obelgi,brudne skarpetki i **** w gębie ,Bóg ,wiara ojczyzna to naprawdę bardzo mało.
  • ~try
    (2016-07-15 08:12)
    Friszke, i wszystko jasne, czuć czosnek
  • ~Tarantula
    (2016-07-15 09:10)
    Kolejny skompromitowany prof. Friszke ubolewa, że w Polsce spada poziom tolerancji. Gdyby sie trochę wstrzymał do wiadomości o zabiciu ok. 100 osób w Nicei przez - zgadnijcie przez kogo ! - to pewnie inaczej by seplenił. Tacy "przywódcy" jak Obama i Hollande oczywiście też "ostro potępiają i współczują". Jeżeli przypomnimy panią Merkel, która gładko przetrwała swoje poparcie dla terroru islamskiego, to mamy część obrazu światowych elyt prowadzących do zagłady białego człowieka.
  • ~wPiSdu
    (2016-07-14 21:37)
    w sekcie smoleńskiej wszystko to miernoty
  • ~pisterminator
    (2016-07-14 21:24)
    Panie profesorze, honor PIS manna to jak honor rasowego komunisty.
  • ~Ruski Kynolog Obwodowy
    (2016-07-15 06:31)
    W XVII wieku rozmaici mędrkowie rozważali dylemat "czy świ nia może być psem?" - i nikt ich nie traktował poważnie, zwłaszcza za jakiś czas, w tak zwanym wieku "oświecenia"! Ale dziś już wiemy, że z tych ludzi naśmiewano się niesłusznie - bo nie tylko świ nia może być psem, ale wręcz czysta rasowo i na dodatek koszernie koszerna świ nia białej rasy angielskiej może być jednocześnie kundlem!
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2016-07-15 06:23)
    Ja tak tylko na marginesie toczącej się tu polemiki pragnę podzielić się takim spostrzeżeniem, że kiedy muzułmańscy "imigranci" przywlekli do współczesnej Europy i próbują tu wdrażać i wymuszać na tubylcach "prawo" szariatu - to nawet niektórzy europejscy Ż y d zi czują, że jest to co najmniej niestosowne, i budzi to ich odruchowy sprzeciw! - - - Natomiast - kiedy oni sami przywlekli do chrześcijańskiej Europy swoją wiarę i obce tej Europie zwyczaje i się z nimi od co najmniej tysiąca czterystu lat obnoszą oraz panoszą, a dla chrześcijańskiej kultury tubylców nie mają ani zrozumienia, ani należnego szacunku, i ani myślą się asymilować - to jednocześnie nigdy nie próbowali i nadal nie próbują nawet zrozumieć przyczyn, dla których takie ich postępowanie budzi od wieków naturalny sprzeciw rdzennych chrześcijańskich mieszkańców Europy, i przyczyn, dla których już kilkaset lat temu zostali wydaleni po kolei z kilku europejskich państw! Czyżby - wbrew obiegowej opinii o ich geniuszu - byli niestety zatwardziałymi i nieuleczalnymi kret ynami?
  • ~Pol
    (2016-07-14 23:27)
    Ludzie, czytajcie o Jedwabnym - gdzie całą zbrodnię zaplanowali i przeprowadzili Niemcy (są dokumenty planowania i wykonania akcji przez Niemców), czytajcie o pogromie Kieleckim - gdzie całość była kierowana przez komunistów i pod ich nadzorem. proszę czytajcie a nie słuchajcie profesorów co potrafią tylko obrażać tych co mają inne zdanie.
  • ~iwt
    (2016-07-14 22:32)
    Nastepny oderwany od koryta kwiczacy autorytet :) W 1999 z rekomendacji Unii Wolności został powołany w skład Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. W 2007 z ramienia Platformy Obywatelskiej ponownie był kandydatem na to stanowisko, jednak nie został wybrany. W 2011 wszedł w skład nowo powołanej Rady IPN[4]; organ ten został zniesiony nowelizacją ustawy o IPN w 2016.
  • ~M
    (2016-07-14 22:19)
    Zrobić ekshumacje ,którą przerwał minister L. Kaczyński i dokładnie jeszcze raz przeanalizować sprawę ,aby rozwiać wszelkie wątpliwości.Gross nakłamał ,dane wziął z księżyca ,a tu potrzebne szkiełko i oko.
  • ~sds
    (2016-07-15 07:21)
    Sam jesteś skompromitowany lewacki błaźnie!

Może zainteresować Cię też: