Prof. Friszke: Minister Zalewska się skompromitowała

Profesor Andrzej Friszke bardzo ostro ocenił wypowiedzi minister edukacji Anny Zalewskiej na temat Jedwabnego.

wróć do artykułu
  • ~slowianka
    (2016-07-15 13:53)
    A ten profesor to nasz.
  • ~antyoszust
    (2016-07-18 08:27)
    co ten cham i oszust jeszcze robi w Polsce ? Dawno powinien wyjechać do swoich geszefciarzy.Przedtem należy go zlustrować.Mogę się założyć,że zrobił dyplom profesora gdyż kablował swoje środowisko.
  • ~antyoszust
    (2016-07-16 15:57)
    co ten oszust jeszcze robi w Polsce ? Przecież z życiorysu i mordy widać,że karierę i ciepłe posadki załatwił sobie poprzez kablowanie.Konieczna jest lustracja i konsekwencje.
  • ~Harry
    (2016-07-15 11:10)
    do ~Trak ------------- Lepiej jak są proste nosy inteligenckie niż kartoflane ********* A tak do rzeczy, Friszke jest nie wiarygodny wystarczy na przestrzeni 20 lat przeczytać jego wypowiedzi! Nie mam zaufania do historyków CELEBRYTÓW!
  • ~norek
    (2016-07-14 21:38)
    Gdzie była pani Olejnik jak pan Komorowski odkrył morze greckie ani słowa na ten temat.
  • ~Roderyk.
    (2016-07-15 10:17)
    Widziałem i słyszałem jak prof.Friszke przy śpiewie prof. Śpiewaka prostował banany - działo się to w programie uroczej pani Pochanke.
  • ~antyoszust
    (2016-07-22 10:02)
    tego faceta należy zlustrować.To jest typowy oszust komunistyczny.
  • ~Fedor
    (2016-07-15 00:36)
    Pan Friszke stracił resztki zawodowej wiarygodności po atakach - zupełnie bezpodstawnych - na Cenckiewicza i Gontarczyka i obronie za wszelką cenę "prawdy" o Wałęsie.
  • ~vp
    (2016-07-14 22:18)
    Panie prof. Czy zna pan chociaż jedną postać z tego śmiesznego ugrupowania nieskompromitowaną.
  • ~Stary
    (2016-07-15 08:21)
    Dziwie sie p.Zalewskiej ze przyjela zaproszenie od Olejnik.Po co ? Zeby byc glupio egzaminowana i odpowiadac na pytania ktore z tragicznych spraw czynia fajerwerk medialny ?
  • ~lmk
    (2016-07-14 22:31)
    ot kolejna kretynka w rządzie jaśnie oświeconego ...
  • ~Żałosne
    (2016-07-16 14:17)
    CZEREWONA PLUSKWA DAŁA GŁOS
  • ~*********
    (2016-07-15 06:32)
    Trawestując znany aksjomat Stanisława Michalkiewicza - czysta rasowo ś w i n i a zachowuje swą rasową czystość nawet wtedy, gdy nie używa mydła!
  • ~Wiosna ludów
    (2016-07-15 08:39)
    W TYM RZĄDZIE SAME MIERNOTY, NIE MAJA POJĘCIA O NICZYM ALE WAŻNE,ŻE DORWALI SIĘ DO KORYTA. CZAS SZYBKO BIEGNIE, PRZYJDZIE CZAS ROZLICZEŃ.
  • ~kisiel
    (2016-07-15 05:35)
    jeżeli wypowiada się pan na antenie tvn to wypowiedz na zamówienie. Dla mnie kompromitacja.
  • ~prawnik
    (2016-07-23 11:30)
    Profesor Friszke slusznie zwrocil uwage na pilna potrzeba zdymisjonowania minister Zalewskiej.
  • ~Obserwator
    (2016-07-15 10:52)
    Teraz zobaczcie, kto chce zrujnowac polską oświatę, lata pracy wielu tysiecy ludzi. To nie zmiana, to zemsta na poprzedniej ekipie!! Tylko dlaczego zwykli ludzie mają za to zapłacić??
  • ~adam
    (2016-07-15 13:07)
    Zalewska i pis opieraja edukacje na zaklamanej histori nowo pisanej Na martyrologi wojennej Rocznicach Mlodziezy potrzeba histori i przykladow madrych ludzi Dosc tej wojennej histori Mamy dazyc do europy pokojowej ale bez wzorcow Jankeskich to cale zlo
  • ~Florek
    (2016-07-21 16:33)
    O Jedwabnym słuchajcie na youtube dr Leszka Zebrowskiego.
  • ~kryminolog
    (2016-07-18 13:54)
    re: wPiSu zdemaskowałeś się sam z wrodzonego debilizmu.Zaliczamy cię do sekty brzozowych debili.Niedługo dowiesz się jak było.Już możesz wyrobić sobie przepustkę do kryminału w którym będą siedzieć wasze kumple ,którzy mataczyli w śledztwie.

Może zainteresować Cię też: