Burza po słowach szefowej MEN. Polscy Żydzi zapraszają ją do Muzeum Polin

| Aktualizacja:

Polscy Żydzi zapraszają szefową MEN do Muzeum Polin. Chcą, by dowiedziała się tam, kto był sprawcami zbrodni w Jedwabnem i Kielcach. To reakcja na wypowiedzi Anny Zalewskiej w rozmowie z Moniką Olejnik.

wróć do artykułu
  • ~nieatysemita
    (2016-07-21 16:24)
    dr.Leszek Żebrowski zbadał sprawę Jedwabnego trochę dokładniej od pan Gross. Polecam zapoznać się z opracowaniem lub posłuchać na Youtube.
  • ~ŁZA4
    (2016-07-17 22:16)
    BLOKADA KOMENTARZY - ???
  • ~Jola
    (2016-07-17 17:00)
    Czy to był wstęp do nowej prawdy historycznej dla nauczycieli i uczniów . I czy matury z historii według starego programu nauczania będą unieważniane .
  • ~historyk
    (2016-07-17 16:47)
    pani Zalewska i rząd Szydło sposobem postrzegania udokumentowanych faktów historycznych wzorują się na prawym sektorze i banderowcach Ukraińskich .
  • ~analityk
    (2016-07-17 16:30)
    sposób odpowiedzi może mówić nam , iż w pogromie kieleckim mogło brać udział jej kuzynostwo lub powinowaci małego posła na J.
  • ~ob
    (2016-07-17 16:24)
    Ta twarz mówi nam , bij , zabij !
  • ~obserwator
    (2016-07-17 16:17)
    Wizerunek szefowej MEN mówi nam do jakich czynów może ona być zdolna i rząd który ona reprezentuje .
  • ~Ola
    (2016-07-17 14:45)
    jeżeli takie ma być nauczanie historii w/g PiSu to niech to szlag trafi.....
  • ~lubięmosków
    (2016-07-17 12:37)
    przecież nagminne oszustwa mośkowe zna cały swiat.Mośki się nie przejmują.Dla nich to geszeft czyli rzecz najbardziej sensowna.
  • ~matka
    (2016-07-16 23:49)
    Jeśli to prawda, że p. minister się skompromitowała, to powinna się podać do dymisji. Jak może zarządzać oświatą ktoś , kto nie jest prawdomówny, komu wierzyć i w co? To należy wyjaśnić.Nie ma co się wzajemnie obrażać, tylko kulturalnie , rzeczowo wyjaśnić.
  • ~Joe
    (2016-07-16 20:35)
    Precz z klamstwem , to nie Polacy to niemcy sa za to odpowiedzialni !!!!!!
  • ~andrzej
    (2016-07-16 10:41)
    A my ich zaprośmy do multikutowych kurortów.
  • ~Mego55
    (2016-07-16 10:27)
    A skad dziewcze niemota ze wsi Walbrzych mialoby to wiedziec? Przeciez na plenum KC PISIA tego nie ucza
  • ~bg
    (2016-07-16 05:55)
    Powinna byc zrobiona ekschumacja w Jedwabnym
  • ~stop cenzurze
    (2016-07-16 02:37)
    Wpiszcie w Google Images trzy słowa: Palestinian children killed
  • ~Pytajnik
    (2016-07-16 02:35)
    Ilu Ż.....dzi zabili Palestynczyków i ich dzieci ?
  • ~Mazowszanin
    (2016-07-16 00:43)
    Polacy, czy czterdziestu Polaków, po doświadczeniach radzieckiej okupacji, zbrodniach na tysiącach mieszkańców wschodniego Mazowsza włączonego do Białorusi?
  • ~gosc
    (2016-07-15 23:50)
    najlepszy dowcip polega na tym że wnioski z procesu w jedwabne mówią że na dwoje babka wróżyła. Sensu stricto polacy sensu largo niemcy a tak wogole to nie wiadomo dokładnie co gestapo tego dnia robilo w miescie - co to jest wogole za wniosek. zreszta niech każdy sobie sam poczyta
  • ~Kielczanin
    (2016-07-15 23:45)
    Pani minister, jeżeli ma Pani zamiar tam się wybrać - to tylko z ochroną. I to najbardziej zaufaną. Z Schudrichem nie ma żartów.
  • ~bertsi
    (2016-07-15 22:44)
    Pani minister zachowuje się jak politycy ukraińscy. Oni dla odmiany mają wątpliwości czy w ogóle była rzeż wołyńska, a jeżeli była, to kto jej dokonał.

Może zainteresować Cię też: