Burza po słowach szefowej MEN. Polscy Żydzi zapraszają ją do Muzeum Polin

| Aktualizacja:

Polscy Żydzi zapraszają szefową MEN do Muzeum Polin. Chcą, by dowiedziała się tam, kto był sprawcami zbrodni w Jedwabnem i Kielcach. To reakcja na wypowiedzi Anny Zalewskiej w rozmowie z Moniką Olejnik.

wróć do artykułu
  • ~abc de
    (2016-07-15 16:42)
    Kiedy wreszcie powstanie muzeum zbrodni Z ydows kich na Polakach? A jest sporo do pokazania.
  • ~i już
    (2016-07-15 16:16)
    Należy przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem!
  • ~beret
    (2016-07-15 16:39)
    Sprawcami zbrodni w Jedwabnem byli Niemcy (najprawdopodobniej Polacy dostali od nich propozycję "nie do odrzucenia" - albo wy ich, albo oni was, a w Kielcach - UBecja, do której należał tatuś Olejnik, która sprokurowała cały incydent. Dziwię się, że pani minister nie zripostowała tej napastliwej funkcjonariuszki agitpropu z TVN-u właśnie wypomnieniem historii tatusia....
  • ~mm
    (2016-07-15 16:25)
    Podziwiam odwagę cywilną pani minister. W tak przejrzysty,przekonujący sposób wskazała sprawców pogromu kieleckiego i zbrodniarzy z Jedwabnego.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-07-15 18:27)
    90% wpisów to ZAPRZAŃCÓW-PO opluwanie jadem. Może poczytajce Historii o Urzędzie Bezpieczeństwa w Polsce w latach 1945-1956 ,a może o tym co w latach 1939-1941 Polskie ziemie Wschodnie ,i donoszenie na Polaków przez Ż--- .
  • ~slowianka
    (2016-07-15 16:56)
    Dlaczego piszecie POLIN , przeciez zyja swiadkowie tamtej zbrodni . Tylko to takie niepoprawne politycznie . Historie pisza klamcy i dlaczego POLACY sa uwiklani w klamstwo o to jest pytanie.
  • ~nie reagowac na prowokacje
    (2016-07-15 16:10)
    uwazam, ze kazdy ma muuzem jakie mu pasuje, my nie mieliismy czasu, aby wybudowac swoje - muzeum za 350 milionow, nie mamy co pokazac - dlatego i nie mamy, gdzie zaprosic na wyklad historii. A porownanie do Katynia jest wyjatkowo niesmaczne -w Norymberdze jednoznacznie stwierdzono, ze za wszystkie zbrodnie wojny - sa bezwarunkowo odpowiedzialni Niemcy. Nie byloby napadu nazistow z berlina, nie byloby ani Auszwitz, ani jedwabnego, ani mordu na 8 milionach Bialorusinow, Ukraincow, 9 milionach Polakow. To jest historia przyczyn i skutkow.
  • ~Polak-Katolik
    (2016-07-15 16:48)
    Szacun, nie znam jej a już ją lubię,
  • ~Lucznik
    (2016-07-15 15:44)
    Zydzi czasowo (co w ich zwyczaju) zamieszkujacy Polske nadali sobie monopol na "prawde"; pisana, mowiona i eksponowana (za moje, podatnika polskiego pieniadze). Przeciez macie juz swoj, wlasny raj na ziemi - Izrael. Czego wy tu jeszcze szukacie?
  • ~Tylko ciemnota wierzy w bajki PiS
    (2016-07-15 16:41)
    Kolejna rządowa kompromitacja PiSu. Czy oni myślą że można oszukać innych ludzi niż tylko niewykształconych zwolenników z elektoratu PiS. Głupcy zawierzą ale nie myślcie że dzieci w szkołach kłamstwem nakarmicie. My Polacy w domu ich nauczymy prawdy o was Polactwie z PiS
  • ~c-historyk
    (2016-07-15 17:45)
    Ta pani, zwana ministrem, niejaka Zalewska jak wszyscy z PIS zna historię pisaną przez J.Kaczyńskiego i Mtiorowitscha. Nie dziwota że nie wie co robili Polacy - katolicy. Rydzyk i Kaczor zakazali.
  • ~Jankiel z WEalbrzycvhs
    (2016-07-15 16:15)
    Pani minister jest wyjątkowo prymitywną i zdegenerowaną osobniczką. Wstyd,że to to jest obywatelem tego kraju i jakąś tam Polką.
  • ~Joe
    (2016-07-16 20:35)
    Precz z klamstwem , to nie Polacy to niemcy sa za to odpowiedzialni !!!!!!
  • ~Jacky
    (2016-07-15 18:46)
    Nie rozumiem skąd ta nienawiść do współziomków Matki Boskiej .Czy dlatego że ukrzyżowali Jezusa.? Naparzajcie Włochów bo historia mówi że to jednak Rzymianie .Każda religia głosi miłość a niesie nienawiść.
  • ~Anka
    (2016-07-15 18:19)
    Nie przepadam za Olejnik,ani tez za zydami , jest mi to obojetne, ale przeciez trzeba mowic prade ,nie zmienicie historii ,chyba ,ze jestescie takimi oszolomami jak pisd...e i ich wodz ,ktory razem ,ze swoija swita chca zmieninc historie ,ale to im niestetyu sie nie uda ,juz byli tacy co zmieniali ,ale historia sama sie obronila i wszystko wyszlo na wierzch.co sie tej minister Zalewskiej to troche niedouczona polonistka, powidziala co wiedziala ,a reczej to nie wiedziala chyba p co chodzi ,bo sie tymnie interesuje ,za to wiem ,ze slowo polegl , to dla niej znaczy zginal , ot taki matol z tej polonistki
  • ~marex2229
    (2016-07-15 16:10)
    W Polsce juz pare razy pisalismy historie od nowa. Rower tez wynalazl Kaczynski (na podworku u sasiada).
  • ~Pytajnik
    (2016-07-16 02:35)
    Ilu Ż.....dzi zabili Palestynczyków i ich dzieci ?
  • ~stop cenzurze
    (2016-07-16 02:37)
    Wpiszcie w Google Images trzy słowa: Palestinian children killed
  • ~lubięmosków
    (2016-07-17 12:37)
    przecież nagminne oszustwa mośkowe zna cały swiat.Mośki się nie przejmują.Dla nich to geszeft czyli rzecz najbardziej sensowna.
  • ~Kac
    (2016-07-15 18:48)
    Biznes oparty na holokauście zaczyna szwankować?

Może zainteresować Cię też: