Burzliwa debata o podwyżkach wynagrodzeń dla VIP-ów. Opozycja do rządu: To niemoralne, uprawiacie Himalaje hipokryzji

| Aktualizacja:

PO złożyła we wtorek wniosek o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu PiS, który przewiduje, że wynagrodzenia osób zajmujących kierownicze stanowiska w państwie będą uzależnione od sytuacji gospodarczej. PiS przekonuje, że zmiany są konieczne.

wróć do artykułu
  • ~Miś
    (2016-07-20 07:20)
    Nie mamy pana płaszcza, no i co pan nam zrobi?
  • ~mm
    (2016-07-20 07:31)
    Dobra podwyżka dla dobrej zmiany to oczywista konieczność. A że wielu ludzi nie zarabia tyle w ciągu roku,ile premier zarobi w miesiąc,to tylko ich wina.
  • ~Albert
    (2016-07-20 07:33)
    Szkoda, że obecna władza nie stosuje w praktyce jednego z przykazań Leszka Kołakowskiego, a mianowicie: wyzbycie się pożądliwości.
  • ~Lipa
    (2016-07-20 07:34)
    "Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie". Prezydent drwi z członków KOD ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • ~mm
    (2016-07-20 07:34)
    Niech mi ktoś przypomni. PiS miał się różnić od PO czy miało być tak samo tylko bardziej?
  • ~Czy diabeł może być zbawiony?
    (2016-07-20 07:43)
    Może i może - ale droga do jego zbawienia nie powinna się rozpoczynać od wodzenia go na pokuszenie przez nisko przelatujące anioły!
  • ~Z.
    (2016-07-20 07:45)
    Brocha Jeczydlo dostanie 7,5 tys. zl podwyzki a Wy, Drodzy Emeryci, ktozy na nia glosowaliscie dostaniecie 5 zl.! Wybraliscie DOJNA ZMIANE !!! Czy to tak mialo byc???
  • ~precz z dzennik
    (2016-07-20 08:06)
    ....przypominamy pismakom polskojęzycznego piśmidła der dziennik, polkażerczego ! BORYS BUDka nie mylić budki z piwem przeddzień swojego urzędowania podwyższył wynagrodzenia o 300% tzw. specjalistom urzędasom z MS !
  • ~ull
    (2016-07-20 08:16)
    Nie ma wyjścia, trzeba wyjść na ulice !
  • ~to był k...zamach
    (2016-07-20 08:42)
    buhaha....ciemny lud smoleński został kupiony za 500 PLN to teraz "dojna zmiana" wprowadza dla siebie KORYTO+ :)
  • ~Harry
    (2016-07-20 09:05)
    No cóż, podwyżki się należą. Jak Warszawa jest zarządzana a jakie wynagrodzenie ma Hania bufetowa? Przynajmniej rządzący nie będą teraz zajadać za nasze pieniądze ośmiorniczkami za 29zł z Biedronki. Jak czytam te poprzednie wpisy to słyszę kwik macior i knurów odciętych od koryta.
  • ~tym sie różnią od PO
    (2016-07-20 09:05)
    ojczyznę dojną oficjalnie i nepotyzm jest oficjalny, nie szanują nikogo oficjalnie , naród mają gdzieś ?
  • ~darex
    (2016-07-20 09:14)
    Obecna i byłe pierwsze damy mają otrzymywać wynagrodzenie. A Jaruzelska jako była pierwsza też dostanie????
  • ~Macisław Płatow
    (2016-07-20 09:33)
    Może Mi to się niezbyt podobać,ale rozumiem i gotów jestem to strawić. Z JEDNEGO powodu,Mianowice wolę by płacono Im z mojego podatku. Niż siedzieli w kieszeni Lobbystów. I te cmentarne spotkania ,itd. Gdyby Lobbysta opłacał posła ,to o podwyżkach,emerytura ,i ośmiogodzinnym dniu pracy można zapomnieć. ```Harry -popieram. A tak na marginesie ,,Żona pierwszego Elektryka mając swą kasę powie Mu baj,baj.Bucha,cha,ha. A co do prezydentowej Jaruzelskiej ,może Mi się to nie podobać,ale?
  • ~PO-targowica
    (2016-07-20 09:35)
    Wolę, żeby te pieniądze dostawali oficjalnie, a nie jak PO - pod stołem.
  • ~Chrystianizacja i ogłupianie Polaków trwa
    (2016-07-20 09:39)
    Drodzy parafianie. Słuchajcie, tych z ambon, na kogo macie głosować. Dla waszych dzieci /i dla bogatych też/ po 500 zł na łebka. Dla rządzących i rozdających, nie swoje pieniądze, po kilka tysięcy. A dla oszusta T. Rydzyka i ferajny z KC Episkopatu po kilkanaście milionów. Wy abonament za RTV, a ferajna watykańska ma darmową reklamę w RTV. Zaiste dobrze głosowaliście na PiS. Bóg wam zapłać. Bo my w czarnych habitach nic wam nie damy. Dajemy obietnicę wiecznego życia, po śmierci. A jako żyjący teraz, sobie kasę weźmiemy od was, ile zachcemy. P/osły i senatorzy, biorąc wzór z nas, też o sobie nie zapomną.
  • ~odwieczna zasada świętych mężów i patriotów
    (2016-07-20 09:47)
    Do PO-targowica i ~Macisław Płatow - ale jesteście panowie naiwni. Wydadzą bez problemu co zarobią. I tak Polskę sprzedali ludziom Rzymu i NATO. A teraz za psie pieniądze dostali bajki tureckie w RTV i wielu ogląda te głupoty i co gorsza wierzy w te brednie. Nie problem wydać tą podwyżkę. Co nam arystokraci i burżua udowodnili. A także ludzie komuny, co to ją zdradzili dla pozornego bogactwa. No i co oligarchia w Moskwie, w Polsce, Ukaranie ma z tego? Kulczyk to nawet zgon swój sfinansował, aby go nie rozliczyli. Chciwość, zachłanność nieżyczliwość i zawiść króluje w wielu sercach. Dlatego na naszej trzęsącej się planecie mamy stale mordy kobiet i dzieci dokonywane przez bohaterskich mężczyzn.
  • ~wyborcy
    (2016-07-20 09:51)
    oPOzycja POpulistycznie krytykuje, ale chętnie przytuli! Łącznie z Kukizem, który uprawia tani POpulizm twierdząc, że odda na cele charytatywne. Sprawdzimy!
  • ~tuptus219
    (2016-07-20 09:52)
    Czyżby dla pani premier zabrakło na broszki?
  • ~andrzej
    (2016-07-20 10:02)
    PO i PSL zakładało niskie pensje i dorabianie "na boku". Wyprostowanie tego będzie trudne ale jest możliwe.