Minister Szyszko krytykuje propozycje KE ws. redukcji CO2 w budownictwie, rolnictwie i transporcie. "Są szkodliwe"

Proponowane przez Komisję Europejską ograniczenie przez Polskę o 7 proc. emisji gazów cieplarnianych w budownictwie, rolnictwie i transporcie jest niesprawiedliwe i szkodliwe dla naszego kraju, leży natomiast w interesie niektórych państw UE – mówi PAP szef MŚ Jan Szyszko.

wróć do artykułu
  • ~sclavus
    (2016-07-30 09:40)
    Ech! Szyszko, Szyszko... zdecyduj się: albo wycinasz las dla swoich kumpli, bo to "pomoże przetrwać puszczy", albo sadzisz las, to ci pomoże "akumulować"... *** ... spróbuj coś "zasadzić", żeby ci się trochę rozumu "zakumulowało" we łbie!!!
  • ~niemota
    (2016-07-30 14:27)
    Czy to ten co nie wie skąd ma pieniądze ?
  • ~to był k...zamach
    (2016-07-30 09:31)
    szyszko jak tam twój majątek ? czy już wiadomo skąd miałeś na to kasę ?
  • ~pozytywna cecha
    (2016-07-30 14:33)
    Ten co nakradł i został za to nagrodzony przez PiS , teraz będzie kradzież+ .
  • ~Macisław Płatow
    (2016-07-30 12:06)
    Co do wycinki chorych drzew ,Minister ma CAŁKOWITĄ racje. Odsyłam w Beskid Śląski i Żywiecki ,by zobaczono dzieło drukarza, mała wycieczka. Tylko wycinka chorych drzew ratunkiem dla Białowieży.
  • ~ludzka pazerność nie zna granic
    (2016-07-30 15:21)
    Znajdzie się może jakiś wolontariusz ( rozumiejący matematykę ) w 40 mil kraju i pomoże temu nierozgarniętemu patriocie policzyć skąd ma pieniądze . Jego wrodzona pazerność nie pozwala mu na uiszczenie zapłaty za tą pracę , pomóżcie człowiekowi .
  • ~prawo i sprawiedliwość
    (2016-07-30 15:59)
    PiS zablokowało Trybunał Konstytucyjny po to , by tacy podatnicy jak Szyszko uniknęli odpowiedzialności karnej , a ich przestępstwa uległy przedawnieniu . Osoby godne ukarania będzie typował osobiście poseł Kaczyński .
  • ~dietetyczka
    (2016-07-30 16:04)
    Twarz Szyszko mówi nam , że lubi przebywać w zatrutym środowisku .
  • ~nowoczesny patriotyzm
    (2016-07-30 15:33)
    Nowak z PO za niewykazanie zegarka w zeznaniu podatkowym , wycofał się z partii i polityki , a mimo wszystko został ogłoszony złodziejem . Szyszko w zeznaniu zachachmęcił miliony w nagrodę został ministrem i ogłoszony patriotą - wniosek jest jeden , umiał się podzielić i wiedział komu dać .
  • ~fiskus
    (2016-07-30 15:51)
    Szyszko zawsze możesz powiedzieć , że znalazłeś te pieniądze na chodniku . Tylko zgodnie z prawem nie chcąc iść do więzienia , te pieniądze musisz zwrócić . Tobie należy się co najwyżej 10% znależnego , minus kara za przedawnienie .
  • ~szczęściarz
    (2016-07-30 17:58)
    szczęściarz ! Znalazł te pieniądze na pasach , przechodząc przez ulicę . Często słyszałem , że pieniądze leżą na ulicy , tylko nigdy ich nie widziałem . No i dlaczego on się tego wstydzi ???
  • ~ekolog
    (2016-07-30 15:43)
    Szyszko jak tak nie znosisz przyrody i zdrowego środowiska , podłącz się do rury wydechowej , lepiej się poczujesz i my też .Czym więcej spalin przefiltrujesz , tym większe zdobędziesz poparcie społeczne .
  • ~świeży magister
    (2016-07-30 18:41)
    By awansować społecznie , postanowiłem zostać przekrętem .Jaka jest wartość przekrętu gdzie jest granica między potępieniem , a uznaniem społecznym . Wiem już , że za zegarek (Nowak), zostaje się złodziejem , a za miliony (Szyszko) i miliardy (Biernacki) mają uznanie społeczne i awans . Gdzie szukać informacji , za każdą podpowiedż będę wdzięczny , jestem początkujący i nie chcę zacząć od błędu .
  • ~ambitny
    (2016-07-30 18:15)
    Biernacki senator PiS to jest gościu , oczyścił wiele miliardów złoty w SKOK-ach i został przewodniczącym komisji finansowej budżetu państwa , tam to dopiero będzie miał jeszcze większe pole do popisu . Pełen szacun , jest moim idolem , chciałbym mu dorównać , a może przerosnę mistrza .