Oparta na chrześcijaństwie, konserwatywna ... Schetyna mówi, jaka będzie teraz Platforma

| Aktualizacja:

Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla tygodnia "Do Rzeczy" zdradził kierunek, w którym podążać będzie w najbliższym czasie jego partia.

wróć do artykułu
  • ~tt
    (2016-08-08 14:57)
    Schetyna w swojej głupocie zaczyna przebijać samego Tuska, który głosił swego czasu że jest lewicowy. Ten teraz bredzi, że jest konserwatystą (chyba chciał powiedzieć "końserwatysta" a wyszło mu to co wyszło)....
  • ~Tomek72 - konserwa
    (2016-08-08 15:17)
    ...Platforma Obywatelska musi "kierować swój komunikat do ludzi o konserwatywnych poglądach"... Ludzie o konserwatywnych poglądach przyglądali się temu co robi PO od 2005, a szczególnie przez ostatnie 8 lat. Niektórzy dali się nabrać na krótko (np ja), niektórzy na dłużej.
  • ~ee
    (2016-08-08 15:20)
    PO już zupełnie porąbało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Wilga
    (2016-08-08 18:33)
    O czym on bredzi. Najpierw pielgrzymka na kolanach z Warszawy do Częstochowy a dopiero póżniej jakieś propozycje mrzonek.
  • ~helena
    (2016-08-08 15:23)
    Chłopie ,nie osmieszaj się!!!!!!!!!!!Kogo oni chcą nabrać, po przegranych wyborach ,z żalu za utraconym korytem ogłupieliście do reszty, poza tym naród nigdy nie zapomni wam donosicielstwa !!!!!!!!!!!!
  • ~KOX
    (2016-08-08 15:24)
    PIERESTROJKA czy ODNOWA? Jak Grzegorz Skretyna nazwie nowy program PO?
  • ~olo
    (2016-08-08 15:24)
    panu juz dziekujemy, nie od dzis, wiec prosze zmienic zajecie, moze... zamiatanie placu, albo... taksowkarz ? co ?
  • ~JGK
    (2016-08-08 15:29)
    Kompasem jest koryto
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-08-08 15:29)
    Grzesiu głuptasku jak trwoga to do Bana Boga .....a pamiętasz jak nie chciałeś puścić jedynej stacji katolickiej Trwam na multipleks . ale w Niebie cieszą się z każdego nawróconego grzesznika a teraz włosiennicę i na kolanach na Jasną Górę !!!!!
  • ~maria
    (2016-08-08 15:18)
    konserwatywny a zaklamany to jest plan i szetyna nie rozwiazywanie ucziwosci i prawdziwosci historii dalej zaklamywanie to jest dalej komunistyczny lewacki System ---wszystko jedno kto Taki a Prawda tylko Prawda p szczetyna a nie kombinowanie ze nasi i swoi to nie tykac prawdy -to jest zaklamanie i na tym sie nie zbuduje zadnej ucziwej parti i samemu trzeba byc ucziwy nie udawac
  • ~dor
    (2016-08-08 15:39)
    Panie "nul charyzmy" Schetyna, panu już dziękujemy.
  • ~MK
    (2016-08-08 17:00)
    PO konserwatywna i chrześcijańska najlepszy żart w tym miesiącu.
  • ~ect...
    (2016-08-08 17:14)
    Panie Schetyna, Platforma Obywatelska to choćby była teraz: chrześcijańska, piękna, mądra i chodziłaby w stringach, to i tak będzie się Polakom kojarzyć ze szmatławą dziwką!!!
  • ~w Norwegii pracujacy
    (2016-08-08 16:02)
    Shetyna, po was - kwestia krotkiego czasu (!!!!) - nawet smrod nie POzostanie, wy DONOSICIELE, KOLABORANCI berlinka, takie Zaprzanskie, sw_in-skie Szmalcowniki.
  • ~slowianka
    (2016-08-08 19:31)
    Alez to juz bylo PO idzie ku zagladzie.
  • ~WSI-owy skowyt
    (2016-08-08 19:46)
    HAHAHAHA.To jakiś nowy cyrk?Czego to nie wymyślą dla koryta.Naczelnym rainem będzie Miler czy Kwach?
  • ~kaktus
    (2016-08-08 18:11)
    Schetyna chce z PO zrobic "Ciemnogrod"......?
  • ~anlityk
    (2016-08-08 17:13)
    Pan Schetyna opowiada jak zwykle same frazesy, które kompletnie nie docierają do przeciętnego Polaka. Pytanie kto w ogóle go słucha ? Jak może być szefem partii człowiek, który latami jest w Sejmie ? On jest oderwany od rzeczywistości i stał się wtórnym analfabetą. Czegoś takiego nie ma w krajach zachodnich gdzie realnie rządzą koncerny a nie ignoranci. W Polsce to jest taki PRL-bis.Zatem nie może być rozwoju kraju tylko Republika Bananowa.
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2016-08-08 19:00)
    Schetyna tu z Tuskiem i Komoruskiem zlikwidowaliscie historie w szkolach,a ona opiera sie na chrzescijanstwie buraku!!!
  • ~WEJ
    (2016-08-08 19:51)
    :):):) Jak taka będzie, to JEJ NIE BĘDZIE. Na kiego grzyba nam PiS-bis??