Kaczyński miał dwóje i wyrzucili go z liceum? Seweryn: Byliśmy razem w szkole

| Aktualizacja:

O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.

wróć do artykułu
  • ~Dr SZ. Danzinger
    (2018-04-04 09:11)
    Ho Ho .............. no coż Kaczyński Jarosław o sorry dr Jarosław Kaczyński ......... szczerze przyznał że miał kłopoty w Liceum ........ nic dziwnego ...... że poźniej poełniał i poełnia takie błędy polityczne ....... i inne , powinni dodać że był też noga z Historii i to z ważnej strony - z Analizy i wyciagania Wniosków w tematach o państwie i obywatelach o bledach z przeszłośći RP ............ a z drugiej strony ci którzy rządzili po 1989 ....... szczególnie mgr Donald Tusk ( geograf ) ........ też geniuszem się nie wykazali a właściwie pokazali że są chyba niedouczeni ......... i ta Ignorancja ............ .
  • ~Magdalena
    (2017-10-01 21:40)
    Ja mogę zrozumieć, że miał dwóje z przysposobienia wojskowego i angielskiego. Ja pamiętam, że u mnie na prawie koleżanki wkuwały przysposobienie wojskowe, bo chciały sobie podwyższyć średnią do stypendium, kiedy z przedmiotów prawnych nie mogły uzyskać piątki. Ja takich ambicji nie miałam, olewałam wojsko i zadowoliłam się czwórką...bez wykuwania. Ale wracam do Kaczyńskiego! Dwója z polskiego u T A K I E G O P A T R I O T Y! Henryk Sienkiewicz też się słabo uczył, ale miał dwie piątki: z polskiego i historii.
  • ~Polakmały22
    (2017-10-01 20:36)
    Nie pomoże wam już nic w obrażaniu i poniżaniu Kaczyńskiego.To człowiek o wyjątkowej inteligencji i przywidywalności,strateg jakich mało!To,że ktoś wypisuje głupoty i chce go poniżyć to rozumiem. Głupi zawsze mają kompleksy!!
  • ~AAAA
    (2017-09-04 17:18)
    POLSKA POLICJA---BEZKARNIE ZABIJA W POLSCE LUDZI---SOBIE!!!!!!!!!!!!!! STACHOWIAK --KLIM --DZIEDZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Automaniak
    (2017-07-25 22:09)
    A poprzednia ekipa, to taka mądra i wykształcona... Zwłaszcza ten " profesor" co go z Auschwitz wypuścili, ze względu " na zły stan zdrowia
  • ~polski cham
    (2017-05-05 19:41)
    A słyszeliście jak usiłuje (bezskutecznie) śpiewać polski hymn? To dopiero ubaw!!! Taki z niego Polak, jak z Macierewicza. Zresztą w pislandzie są sami tacy "patrioci", taka ich mać!
  • ~TANIS
    (2017-05-05 17:11)
    No i odkrecanie oraz przekrecanie i rozkrecanie stalo sie jego zyciowa pasja..... Szkoda ze zabral sie za rozkrecanie Polski.... Mnie jeszcze ciekawi jaka ocene ze spiewu i WF mial ten lebiega?
  • ~JaPolak
    (2017-05-05 11:28)
    To wyjaśniła się sprawa reformy edukacji. On z zemsty na nauczycielach kazał Zalewskiej ją przeprowadzić.
  • ~bajubaj
    (2017-05-05 10:22)
    w szkole miał dwóje ateraz to naniego patrzeć nie umiesz,a zahowanie twoje jest jak wściekłego psa złośniku.
  • ~Carmen
    (2017-05-05 10:18)
    Że miernota w polskim języku to słychać ,angielski ani be ani me , a chodzi wypinając brzuch kaprawo.
  • ~Paul
    (2017-05-05 08:13)
    To nie jedyny przypadek w polityce swiatowej, ze osiol udaje geniusza i mami ciemnote!
  • ~Bul Głowy.
    (2017-05-05 05:59)
    Za to Bronek był prymusem z ortografii i pisał klasówki do samego bulu głowy.
  • ~maja
    (2017-05-04 22:18)
    To o takich ludziach mówił prezydent 3 maja?
  • ~udacznik
    (2016-09-04 19:22)
    nieudacznik otaczasię nieudacznikami ikarjerowiczami ogrodnikiem i chistorykami niedoukami pierszego sortu ikomunistycznemi prawnikami
  • ~czytaty i kumaty
    (2016-09-01 22:34)
    dziwne że nikt w sejmie nie potrafi wstać i powiedzieć temu panu prawdy o jego rodzinie ,a przecież nie tak dawno głośno niektórzy krzyczeli TUSKOWI w twarz że dziadek jego służył w wermahcie
  • ~MIKI51
    (2016-08-30 19:43)
    Matura maturą, ale w jaki sposób Jarosław dostał się na studia i to w dodatku prawnicze? Przecież w tamtym czasie trzeba było być niezłym w zakresie przedmiotów humanistycznych lub mieć silne poparcie! Jak widać nie był tuzem naukowym, a więc pozostaje to drugie. A z takim poparciem nie było przeszkód w zrobieniu nawet doktoratu? Efekt jego nauki, a co za tym idzie wiedzy w zakresie prawniczym wychodzi na jaw dopiero teraz, szkoda tylko, że z tego powodu musi cierpieć naród. Ale cóż, jak widać, niektórym zawsze jest z górki, za to jak się swego czasu wyraził jego brat "Ty chamie" będzie stale pod górkę mimo że na plecach tych "chamów" wywindowali się na wyżyny społeczne. Dziwię się, że naród to jeszcze toleruje.
  • ~Behemot
    (2016-08-29 20:14)
    Seweryn stary plotkarz. Żenujące.
  • ~EE.PP.
    (2016-08-25 19:39)
    Jarosław K. nie ma matury w ogóle. Przyznał się do tego w wywiadzie bodaj u Teresy Torańskiej. Po czyich plecach dostał się na studia i nawet się zdoktoryzował - nietrudno zgadnąć.
  • ~Jan bez Ziemi
    (2016-08-25 13:50)
    Szacun Jaro! Za to na tym forum sami geniusze i omnibusy!
  • ~obywatel
    (2016-08-24 21:10)
    Czerwoni - MORDA W KUBEL !

Może zainteresować Cię też: