Kaczyński miał dwóje i wyrzucili go z liceum? Seweryn: Byliśmy razem w szkole

| Aktualizacja:

O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.

wróć do artykułu
  • ~Roza
    (2016-08-23 09:29)
    Pan A. Seweryn jak i pozostali celebryci w śród nich artyści- aktorzy pokazują w swoich wypowiedziach żenujący poziom inteligencji. Pan Kaczyński jeśli miał dwóje co prawie każdemu się zdarzy został człowiekiem w całym tego słowa znaczeniu. WSTYD że wyciąga sie takie sztubackie przypadki.
  • ~Na Berlin
    (2016-08-23 08:58)
    ...Akcje Niemców w… Polsce Niemieccy ekolodzy zawsze są gotowi do poważnych akcji protestacyjnych także w Polsce. Przypomnijmy ich protesty związane z budową autostrady w Dolinie Rospudy. Dzisiaj niemieccy ekolodzy, wspierani przez media, demonstrują przeciwko degradacji parku w Białowieży. Akcję skierowaną w polski rząd wspierają niemieckie elity, a francusko-niemiecka stacja telewizyjna ARTE alarmuje o „celowym niszczeniu ostatniego pierwotnego lasu w Europie”. Przedstawiciele niemieckich organizacji ekologicznych wykazali się aktywnością również podczas budowy niemiecko-rosyjskiego gazociągu Nord Stream. Najpierw go ostro skrytykowali i oprotestowali. Jednak gdy konsorcjum stworzyło fundusz ekologiczny w wysokości 10 mln euro na „utrzymanie środowiska naturalnego”, natychmiast wycofali z niemieckich sądów wszelkie wnioski z zastrzeżeniami wobec inwestycji. Ekolodzy tłumaczyli, że ów fundusz „zagwarantuje kompensację strat” związanych z budową gazociągu Nord Stream na obszarze niemieckich wód terytorialnych. Czy 10 mln euro spowodowało, że niebezpieczne rury leżące na dnie Bałtyku przestały być tak groźne?
  • ~zyg
    (2016-08-23 08:53)
    Ci krytykujący J. Kaczynskiego maja sie za prawdziwych geniuszy, sa pierwsi do zlosliwych opinii. Popatrzcie na siebie przesmiewcy!
  • ~alfa
    (2016-08-23 08:05)
    Wybitni ludzie mają selektywny ogląd rzeczy (Einstein był postrzegany w szkole jako upośledzony:)! Pochłania ich to, co ich interesuje, inne rzeczy odpuszczają. Tylko mali, złośliwi i zawistni przeciętniacy tego nie rozumieją. Kaczyński, co by o nim nie mówić, to najwybitniejszy obecnie polski polityk - i nic, i nikt tego szybko nie zmieni. Masy opozycyjnych plebejuszy i celebryci mogą się jedynie karmić jego kosztem.
  • ~Anna K.
    (2016-08-23 07:23)
    Jak to jest możliwe, że poseł Kaczyński zdał maturę i dostał się na prawo? Wyborcy PIS-u! Wydawało Wam się, że głosowaliście na nieskazitelnego geniusza a zagłosowaliście na klasowego osła!
  • ~z Kanady
    (2016-08-23 06:37)
    bzdury piszecie, obydwaj bracia ukonczyli liceum w 1967 roku
  • ~jula
    (2016-08-23 03:52)
    Nie musiał tego opisywać to widać słychać i czuć ,że to urodzony tuman . Jestem przekonana ,że on do dziś jest pewien ,że 2 X 2 =5
  • ~Adam
    (2016-08-23 03:28)
    Wyborcy PIS-u, gratulacje! Wybraliscie systemowego bachora - "lepszego Polaka"! Ha, ha, ha!!!!!
  • ~ani be ani me
    (2016-08-23 00:05)
    haha widac jaki to geniusz z konusa tepak nieuk i ciemniak i taki idiota rzadzi krajem
  • ~Robert W
    (2016-08-23 00:05)
    Niestety Pan Kaczyński jest obecnie najwybitniejszych polskim politykiem i nic tego nie zmieni żadne szmatławe wpisy ani grzebienie w życiorysie
  • ~ŁZA11
    (2016-08-22 22:21)
    Gazeta Wyborcza dla mnie to zwykły szmatławiec . Do kosza z Gazetą Wyborczą .
  • ~zsl
    (2016-08-22 22:20)
    W TAMTYCH CZASACH NAUCZYCIELE TO OGROMNA WŁADZA, BILI WSKAŹNIKIEM AŻ MIŁO, ZA INNĄ NIŻ ZSRR PRAWDĘ MOGLI STAWAIĆ DWÓJĘ Z KAŻDEGO PRZEDMIOTU
  • ~bolo
    (2016-08-22 20:52)
    Stąd nie potrafi się odnieść merytorycznie do tematu , tylko skupia się na poniżeniu oponentów i opowiadaniu swych wizji psychologicznych . Nawet jego najbliżsi żołnierze nie rozumieją co Jarosław miał na myśli i robią burzę mózgów jak wytłumaczyć jego słowa opinii publicznej .
  • ~rzołnierz
    (2016-08-22 20:23)
    A Lenin mordował ludzi i rządził Rosją, Jeden z Michników nie miał szkoły, a skazywał ludzi na śmierć. Dzisiejsi magistrowie nie znają historii, a się mądrzą. Jeden prezydent Polski kłamał co do swego wykształcenia chorując przy tym na golenie, a inny skakał po krzesłach i pisał bul. No cóż szkolnictwo polskie opierało się i opiera na chazarskich, komunistycznych wykładowcach przywianych ze wschodu z wiatrem rewolucji .
  • ~raf44
    (2016-08-22 19:11)
    Totalne dno ta gadzinowka. Co to za temat??? Kto mial dwoje a kto h..je co to k..wa kogo obchodzi. Jedno w tym cieszy ten szmatlawiec naprawde tonie. Niedlogo beda tam tylko reklamy....Sorosa.
  • ~Gosc
    (2016-08-22 19:08)
    Ale mi sensacje,naprawde nie macie juz tematow do pisania.
  • ~Kingsalami
    (2016-08-22 18:24)
    to wyjasnia dlaczego zawodowy prezes gada takie glupie glupoty.
  • ~Realista
    (2016-08-22 18:18)
    To nie jest żadna sensacja - przecież to był i jest debil. W wielu dziedzinach przedszkolacy są od niego mądrzejsi. No, ale w tym narodzie jest wielu takich jak o - to wynika z sondażów.
  • ~ziook
    (2016-08-22 18:11)
    Plose Pani, a Jarek się pzezywa!
  • ~Zdarza się.
    (2016-08-22 17:45)
    Mnie też o mało nie wyrzucili! Oblałam jeden rok w szkole średniej i powtarzałam klasę. Jestem po wyższych studiach i trzech kierunkach studiów podyplomowych. W sumie uczyłam się 22 lata. Czyli: 7 pierwszych lat życia - laba, 22 lata nauki i 30 lat pracy. A teraz już od 5 lat znowu laba. Do końca moich dni! Pozdrawiam!

Może zainteresować Cię też: