Kaczyński miał dwóje i wyrzucili go z liceum? Seweryn: Byliśmy razem w szkole

| Aktualizacja:

O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.

wróć do artykułu
  • ~T.J
    (2016-08-22 17:36)
    Teraz tez tak pajacuje jak praemawia mówi dlugimi zdaniami ale nieraz za dlugimi i się pogubi burak udaje uczonego.
  • ~Nawigator
    (2016-08-22 17:19)
    Powoływanie się na treści w Gazecie Wyb....ej to wstyd i mało prawdy!
  • ~poziom
    (2016-08-22 17:06)
    Po wpisie poznasz chama - zamiast argumetu jakies brednie i chamskie insynuacje. Popisy mozliwosci intelektualnych bezmozgich.
  • ~QWE
    (2016-08-22 17:01)
    HA HA WIDAĆ ZE TEN SZTŁAWIEC DER DZIENNIK NIE MA CO JUZ PISAC O KACZYNSKIM ......TYLKO SAME PIERDOŁY
  • ~znawca
    (2016-08-22 17:00)
    Einstein też słabo się uczył za młodu. Domeną zwierząt jest szybko stawać na nogi, ludzi nie. Zresztą żadna szkoła nie uczy inteligencji i mądrości, przeważnie - przeciwnie, bo traktuje każdego systemowo.
  • ~slazak
    (2016-08-22 16:28)
    Geniusz, tata z mama mieli chody to i mature zalatwili
  • ~slowianka
    (2016-08-22 16:24)
    I co w zwiazku z tym....... ponoc wyksztalciuchy zarzadzaja ta kolonia i jaki wynik kamieni kupa a dyplomy to jest makulatura i nic wiecej .
  • ~mirwojski
    (2016-08-22 15:53)
    A bo to wszystko ??? A doktorat w Białymstoku " zdobyty" - na raty ..??? Jakoś tak w tym samym czasie pani Profesor Staniszkis ( też pracująca wtedy na uczelni w Białymstoku ) - POSZŁA SIEDZIEĆ ZA DZIAŁALNOŚĆ OPOZYCYJNĄ ... Jarusiowi tata załatwił doktorat - etapowy... Itd..itd...itp...
  • ~Kefas
    (2016-08-22 15:14)
    Albert Einstein też miał problemy ze zdaniem egzaminu na politechnikę w Zurichu, i dla tego dzisiaj byłby zwalczany przez idiot-elity.
  • ~wnuk w ślady dziatka
    (2016-08-22 15:08)
    Wnuk carskiego oficera miał problemy z przysposobieniem wojskowym . To się możemy domyślać jakim oficerem był dziadek . Komuniści tych bardziej ludzkich i kumatych brali w swoje szeregi ( gdyż ich nim brakowało ) , a on musiał uciekać na emigrację .
  • ~marzyciel
    (2016-08-22 14:54)
    z utesknieniem czekam na podobne artykuly w N... pana Lisa
  • ~wnuk carskiego oficera
    (2016-08-22 14:52)
    Nic dziwnego , że miał problemy z j. polskim . Nie ma on polskich korzeni . Dziadek Jarego to carski oficer , który w obawie o własne życie skrył się w Polsce po rewolucji pażdziernikowej . Z naruszeniem prawa uzyskał polskie obywatelstwo i spolszczył nazwisko . Stąd trudności językowe w rodzinie , a na katolicyzm ( ze względu na profity polityczne ) zaczął przechodzić w latach dziewięćdziesiątych . Po 2007r ( z wyrachowania ) by kiedyś wygrać wybory , stał się nawet gorącym katolikiem .
  • ~dyr szk
    (2016-08-22 14:41)
    Takim absolwentem żadna szkoła sie nie chwali ! Oczywista oczywistość !
  • ~berlas
    (2016-08-22 14:27)
    podobno kaczynski jak był mały to sikał w pieluchy ,a teraz.co za zarozumiałosc ze teraz jest w rzadzie
  • ~amen
    (2016-08-22 14:25)
    Czyli Jaruś nie zdał i dzięki "układowi" nie kiblował- "dało się odkręcić" - mamusia z tatusiem załatwili.. żenada. rodzina systemu wychowała synka, który teraz robi prl-bis
  • ~lola
    (2016-08-22 14:21)
    Polaczki, ktörzy wypisuja,te chamstwa np. ten- biblijny- pod Adressem pana dr. Jaroslawa kaczynskiego to ubeckie pokolenie,
  • ~andrzej
    (2016-08-22 14:11)
    Jakim cudem Kaczyński, mimo trzech dwójek znalazł się w klasie maturalnej? Kto mu "odkręcił" te oceny?
  • ~cdn/mowil prawde to powtarzal, gdyby donoil np. do bruks
    (2016-08-22 14:09)
    Jesli gadal to co mysli jak obecnie to w tamtych czasach tak karano , a njagradzan tych co do nosili. A w naszej szkole jeden ze slawnych obecnie wyrzucal tornistry calej klasy przez okno w czasie przerwy, a potem wybaluszali oczy jakby mieli zatwardzonko.
  • ~po lak
    (2016-08-22 14:02)
    Dzong Kacz chcial miec takie oceny. Jesli zechce, to wszyscy naucza sie po wolskiemu. Oczywista oczywistoscie jest to. Obecnie geniusz Tatr zmienia technologie produkcji bielizny i silnikow elektrycznych w pendolino. Tu TVP
  • ~SYLVEK