Kaczyński miał dwóje i wyrzucili go z liceum? Seweryn: Byliśmy razem w szkole

| Aktualizacja:

O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.

wróć do artykułu
  • ~Realista
    (2016-08-22 18:18)
    To nie jest żadna sensacja - przecież to był i jest debil. W wielu dziedzinach przedszkolacy są od niego mądrzejsi. No, ale w tym narodzie jest wielu takich jak o - to wynika z sondażów.
  • ~amen
    (2016-08-22 14:25)
    Czyli Jaruś nie zdał i dzięki "układowi" nie kiblował- "dało się odkręcić" - mamusia z tatusiem załatwili.. żenada. rodzina systemu wychowała synka, który teraz robi prl-bis
  • ~andrzej
    (2016-08-22 14:11)
    Jakim cudem Kaczyński, mimo trzech dwójek znalazł się w klasie maturalnej? Kto mu "odkręcił" te oceny?
  • ~wnuk carskiego oficera
    (2016-08-22 14:52)
    Nic dziwnego , że miał problemy z j. polskim . Nie ma on polskich korzeni . Dziadek Jarego to carski oficer , który w obawie o własne życie skrył się w Polsce po rewolucji pażdziernikowej . Z naruszeniem prawa uzyskał polskie obywatelstwo i spolszczył nazwisko . Stąd trudności językowe w rodzinie , a na katolicyzm ( ze względu na profity polityczne ) zaczął przechodzić w latach dziewięćdziesiątych . Po 2007r ( z wyrachowania ) by kiedyś wygrać wybory , stał się nawet gorącym katolikiem .
  • ~slazak
    (2016-08-22 16:28)
    Geniusz, tata z mama mieli chody to i mature zalatwili
  • ~Leon z FSB
    (2016-08-22 13:49)
    Roznie w mlodosci bywa , ale wyszedl na ludzi iwielu tych PRL-owskich wspanialych uczniow bije inteligencja na glowe.GW juz nie innych tematow, a moze tak zajelaby sie Sorosem i jego szkola oraz licznymi jego sprawami, to byloby ciekawe, dalej wiec panie Michnik teraz chcemy uslyszec o pana ulubiencu Sorosie
  • ~Trybunał Stanu
    (2016-08-22 12:44)
    I teraz taki osioł rządzi Polską i armią baranów-pisdzileców. Aż dziwne, że jeszcze nie ma tutaj wpisów dyżurnych hejtów.
  • ~mirwojski
    (2016-08-22 15:53)
    A bo to wszystko ??? A doktorat w Białymstoku " zdobyty" - na raty ..??? Jakoś tak w tym samym czasie pani Profesor Staniszkis ( też pracująca wtedy na uczelni w Białymstoku ) - POSZŁA SIEDZIEĆ ZA DZIAŁALNOŚĆ OPOZYCYJNĄ ... Jarusiowi tata załatwił doktorat - etapowy... Itd..itd...itp...
  • ~wikary
    (2016-08-22 13:43)
    Czyta z wypiekami na twarzy bo nawet nie zdawał sobie sprawy że jest takim wielkim człowiekiem. Niektóre szczegóły jego życia są dla niego całkowicie zaskakujące, nie miał o nich pojęcia.
  • ~T.J
    (2016-08-22 17:36)
    Teraz tez tak pajacuje jak praemawia mówi dlugimi zdaniami ale nieraz za dlugimi i się pogubi burak udaje uczonego.
  • ~mkk
    (2016-08-22 13:21)
    KAczyński wcale nie za stopnie był wyrzucony. Obaj z bratem za postepowanie nieprzyzwoite, za przemoc, za terroryzowanie słabszych - tak przynajmniej mówią na MArymoncie, na Bieniewickiej, na MArii KAzimiery i w okolicy...... Może to potwarz, ale może dziennikarze sprawdziliby??
  • ~Kingsalami
    (2016-08-22 18:24)
    to wyjasnia dlaczego zawodowy prezes gada takie glupie glupoty.
  • ~po lak
    (2016-08-22 13:08)
    Kim Dzon Kacz i tyle. Gdzie notesiki wyznawcow Kim Kacza? Kim Kacz ulepszyl ostanio F16 i program budowy lodzi podwodnych. Jest pilotem i poszukiwaczem bursztynu. Mowili o tym w TVP
  • ~Teraz Wolska
    (2016-08-22 13:38)
    To wyjaśnia nienawiść do "wykształciuchów". Czy może "wykrztałciuchuf", panie prezesie?
  • ~po lak
    (2016-08-22 13:24)
    Dzon Kacz nic dzisiaj nie jadl. Jesli zechce nie musi jesc. Rozradowane twarze prez doody, plaszczyka, macierkoskiego, rzebra, szydlowskiej potwierdzaja geniusz Dzong Bing Kacza. Z jego twarzy promienieje swiatlo. Geniusz Tatr i Lysej Gory. Tu TVP
  • ~po lak
    (2016-08-22 14:02)
    Dzong Kacz chcial miec takie oceny. Jesli zechce, to wszyscy naucza sie po wolskiemu. Oczywista oczywistoscie jest to. Obecnie geniusz Tatr zmienia technologie produkcji bielizny i silnikow elektrycznych w pendolino. Tu TVP
  • ~mariola
    (2016-08-22 12:50)
    No coz, Petru mogl miec i same piatki w szkole, prymusek, dla Balcerowicza pracowal no ale w glowce wiaterek moze sie niebezpiecznie rozpedzac. Kaczynski moze nie mial 5 i "kiblowal" a jaki jest kazdy widzi.
  • ~dyr szk
    (2016-08-22 14:41)
    Takim absolwentem żadna szkoła sie nie chwali ! Oczywista oczywistość !
  • ~rzołnierz
    (2016-08-22 20:23)
    A Lenin mordował ludzi i rządził Rosją, Jeden z Michników nie miał szkoły, a skazywał ludzi na śmierć. Dzisiejsi magistrowie nie znają historii, a się mądrzą. Jeden prezydent Polski kłamał co do swego wykształcenia chorując przy tym na golenie, a inny skakał po krzesłach i pisał bul. No cóż szkolnictwo polskie opierało się i opiera na chazarskich, komunistycznych wykładowcach przywianych ze wschodu z wiatrem rewolucji .
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-08-22 13:33)
    Niemiecki der Dziennik z antypolską gadzinówką GW pluje na polskich polityków .....

Może zainteresować Cię też: