PO donosi śledczym na Misiewicza. PiS: Tworzą problemy, których nie ma

| Aktualizacja:

Klub PO chce, by prokuratura przyjrzała się powołaniu do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. PO tworzy problemy, których nie ma - uważa Łukasz Schreiber.

wróć do artykułu
  • ~Cala polska
    (2017-01-26 15:09)
    Matki odstawiają sobie od ust żeby dzieci ukonczyly studia, a tu przecież wcale nie trzeba mieć wyksztalcenia żeby na koszt podatnikow zyc jak krol.
  • ~Cala polska
    (2017-01-26 15:04)
    milosc nie zna granic. rzadzi się swoimi pis~prawami. kochają się...16 lat.
  • ~Cala polka.
    (2017-01-26 15:01)
    Jest tylko jeden sposób na wszystkich politykow. prawo które będzie mowic ze każdy placi z własnej kieszeni za swoje bledy a nie podatnik. Kiedy o tym usłyszymy.
  • ~Apel do Ministra Głupich Kroków! - Wake Up!!!
    (2016-09-10 03:31)
    Antek! Przestań nam tu co i raz demonstrować rozmaite głupie piruety w swoim tańcu z coraz to nowymi gwiazdami i meteorami!!! - W twoim wieku oczekujemy od ciebie więcej powagi i odpowiedzialności - o ile nadal jesteś człowiekiem poważnym i o ile ty sam jesteś w tym twoim "ministerstwie" za cokolwiek odpowiedzialny!!?? A jak już naprawdę nie masz tam niczego lepszego do roboty - to ci podrzucam dwie naprawdę ważne (i podobno kiedyś dla ciebie priorytetowe!) sprawy - a mianowicie: 1) Natychmiast opublikować kompletny Aneks do raportu o likwidacji W S I (których podobno nie ma - ale bardzo się nam ciągle dają we znaki!), 2) Natychmiast anulować ustawkę # 1066 o tak zwanej "bratniej unijnej pomocy" - czyli przyzwolenie na to, żeby Polaków pacyfik owały podczas legalnych zgromadzeń i strzelały do nas ze swojej własnej "legalnie wwiezionej" broni i własną amunicją rozmaite wrogie nam służby w rodzaju Gest apo i Legii Cudzoziemskiej! - To by było tyle na dobry początek!
  • ~Re ~jagoda
    (2016-09-10 03:25)
    Przynajmniej publicznie nie łżyj w żywe oczy! Najwyższym odznaczeniem państwowym jest Order Orła Białego, który został wręczony przez Bula-Komoruskiego niejakiemu Szechterowi, gdy ten się pojawił w dżinsach i klapkach odsłaniających brudne zrogowaciałe pięty starego niechluja! Natomiast Misiewicz otrzymał zaledwie jedno z wielu odznaczeń resortowych!
  • ~z sieci do sieci...
    (2016-09-10 03:16)
    Anna Dąbrowska (22 czerwca 2015) Kim jest nowy rzecznik rządu 31-letni Cezary Tomczyk, jeden z najmłodszych posłów PO, został nowym rzecznikiem rządu. Można powiedzieć, że Kopacz zaczęła spełniać obietnicę wygłoszoną podczas sobotniej konwencji PO – i teraz stawia na młodych. Rzecznikiem rządu poczuł się już w dniu zaprzysiężenia nowych ministrów – w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia z wręczenia nominacji w Pałacu Prezydenckim. Kuluarowa wieść niesie, że warunkiem odejścia z rządu ministra sportu Andrzeja Biernata przy ostatniej wymianie ministrów, była funkcja rzecznika rządu dla Cezarego Tomczyka. Do polityki wprowadzał nowego rzecznika Cezary Grabarczyk, przez wiele lat Tomczyk był jego asystentem. Potem, kiedy Grabarczyk przeniósł się do okręgu łódzkiego, pieczę nad Tomczykiem objął właśnie Biernat. To właśnie dlatego młody działacz PO mógł liczyć na dobre miejsce na liście wyborczej. Dwa razy startował z trzeciego miejsca. Pierwszym razem dostał trochę ponad 8 tys. głosów, a w ostatnich wyborach parlamentarnych poprawił swój wynik prawie o pięć tysięcy. Tomczyk jest merytorycznie przygotowany do nowej funkcji. Zaczynał w samorządzie, był radnym Sieradza. W 2007 r. wystartował do Sejmu i jest posłem drugą kadencję. Pracuje w Komisji Obrony Narodowej i Komisji ds. Unii Europejskiej, jest też przewodniczącym Podkomisji Stałej ds. Wieloletnich Ram Finansowych. Siedem lat temu skończył politologię na Uniwersytecie Warszawskim (ze specjalnością marketing polityczny). Pisze doktorat. Na posiedzeniach Sejmu jest raczej małomówny, w całej kadencji głos zabrał tylko 23 razy. Chętnie za to uprawia politykę kuluarową, jest dobrze zorientowany w partyjnych układach. – Jest elokwentny, młody i dzięki odpowiednim studiom na pewno merytorycznie przygotowany do nowej funkcji – mówi Artur Dunin, który dzieli z Tomczykiem okręg wyborczy. (...) Tomczyk, to polityk z drugiego szeregu PO. Posłowie Platformy do jego politycznych przyjaciół zaliczają też Agnieszkę Pomaskę. Ona ma się zająć pisaniem programu dla młodych, który PO przedstawi we wrześniu. Nowy rzecznik prasowy rządu już od dawna upominał się w partii o to, by eksponować twarze młodych. W 2012 r. z jego inicjatywy powstał w Sejmie parlamentarny zespół „Następne Pokolenie”, który w regulaminie za cel postawił sobie „wspieranie przemian na rzecz polskiej młodzieży oraz przyszłych pokoleń Polaków”. Niestety ośmiu posłów PO, którzy się do niego zapisali, nie ma na swoim koncie żadnych inicjatyw. Zapału do pracy w zespole nie wystarczyło im na długo, bo spotkali się zaledwie dwa razy – ostatni raz trzy lata temu. __________________________________________ A teraz Tomczyk ośmiela się atakować młodego Misiewicza!
  • ~jagoda
    (2016-09-09 21:16)
    Jak można tak drwić z Państwa ?.26 latek otrzymał najwyższe odznaczenie państwowe pytam się za co ? Czy wy wszyscy już poupadali żeście na głowy ? . Mój ojciec walczył w drugiej wojnie światowej był 5 razy ranny był w niewoli .Gdy by teraz żył to chyba by chciał zaraz umrzeć gdy by to zobaczył co w tym kraju się dzieje o który on walczył .Z poważaniem córka .zołnierza który walczył o Polskę .
  • ~Mark Twain
    (2016-09-09 19:22)
    Art. o "niedopelnieniu obowiazkow lub przekroczeniu uprawnien" to artykul rzeka. Ten przepis "pasuje" (nawet " na sile") do 99% kazdego spoleczenstwa. Tutaj akurat ani Misiewiczowi ani jego protektorowi wlos z glowy nie spadnie.
  • ~POLAK 1
    (2016-09-09 19:21)
    TO KONFIDĘCI Z ZAWODU ONI TYLKO TO POTRAFIĄ !!!!!!!!!
  • ~Farmaceuta
    (2016-09-09 17:58)
    CO chcecie od tego chłopaczka? Robił w aptece, zna się na kręceniu prochów - bez których Macior, tak jak kiedyś Breżniew nie może już jechać.No to go trzyma.
  • ~Dzika
    (2016-09-09 17:41)
    Zrób. Mu loda i będzie zgoda
  • ~Macisław Płatow
    (2016-09-09 17:16)
    ZAUFANIE to podstawa w Polityce i Biznesie. Czy tak trudno pojąć ZAPRZAŃCOM-PO,że wystarczy by miał maturę i ZAUFANIE ,to nie potrzebne Mu studia.ZAPRZAŃCE-PO niech oczyszczą się z swych szwindli przykład Warszawa,itd.
  • ~cid
    (2016-09-09 17:16)
    Niech jeszcze doniosą do UE na Naród Polski, że zachodzi podejrzenia dokonania przez niego przestępstwa na szkodę PO w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych...;-)