Petru grozi obecnym władzom: Gdy przejmiemy władzę, premier i prezydent trafią przed Trybunał Stanu

Nowoczesna, gdy wygra następne wybory odsunie "szkodników od władzy". Postawi też przed Trybunałem Stanu prezydenta Andrzeja Dudę i premier Beatę Szydło za łamanie konstytucji - oświadczył podczas konwencji programowej Nowoczesnej lider partii Ryszard Petru.

wróć do artykułu
  • ~Gość
    (2016-09-21 01:21)
    Za tym wszystkim stoją żydzi niestety
  • ~o
    (2016-09-20 17:33)
    Nie wasze poczekanie!!!!!
  • ~marko
    (2016-09-17 07:40)
    Pachnie to Korea Pół. delegalizacja, naczelny Petru po szkole komunistów
  • ~taka prawda
    (2016-09-13 18:54)
    PETRUS to system RUSKI gdy krzywo sPOjrzano na władze to kula w łeb z ciebie prawdziwy STALINEK
  • ~bardzo stary
    (2016-09-13 10:33)
    Rychu w którym szalecie będziesz podawał papier toaletowy!
  • ~ASESOR
    (2016-09-12 11:35)
    TYPOWY JURGIELTNIK . BANKSTER I OSZUST W JEDNYM . TAK A PROPOS - CZY NIEDOUKI WIEDZĄ COŚ NA TEMAT SŁOWA - JURGIELTNIK ? CZYTAJĄC WPISY CIŚNIE SIĘ NA USTA STWIERDZENIE - O TEMPORA - O MORES ! KTO TO POWIEDZIAŁ I KIEDY ? NIEDOUKI !
  • ~xyz
    (2016-09-12 10:49)
    Po co trybunał stanu ? Od razu pluton egzekucyjny. Szkoda czasu na tych śmierdzących samogonem i machorką wschodnich trepów.
  • ~demokrata
    (2016-09-12 06:56)
    CZERWONE SWINIE ! - wyjedzcie z naszego kraju !!!
  • ~rybak
    (2016-09-12 05:42)
    Jakis tam mirek juz chce wieszac,debilu jeden czy ty wogole sie zastanawiasz co piszesz,a do tego wtoruja ci inni idioci ktorzy w zetknieciu twarza w twarz beda sie wykrecac ze mysla inaczej,czyz wiekszosc z was nie zdaje sobie sprawy iz okazywaniem swojej nienawisci stajecie sie zwykla cholota,jaki wizerunek za granica ktos wam psuje,chyba ci co odeszli,jak mozna byc tak tepym i majac moznosc wypisywac bzdury to co niektorzy robia myslac iz sa na fali,nie jestescie,wzbudzacie litosc wasza glupota.
  • ~Zuzia
    (2016-09-12 05:09)
    Rysiu Ty co najwyżej możesz chlopakow z Pisu co najwyżej w d... pocałować.
  • ~Hanys
    (2016-09-12 04:30)
    Psychola antka i starego skrzata do domu wariatów i w jednej celi.
  • ~mam stracha
    (2016-09-11 23:14)
    Rysiek się zradykalizował - a Hanię z Ratusza też ukarze - nic na ten temat nie wspomina
  • ~andrzej
    (2016-09-11 23:11)
    rychu- to jest NIEMOŻLIWE BO TY ruski AGENCIE DO WŁADZY PO-PROSTU NIGDY NIE DOJDZIESZ.pajacyku nie bujaj w OBŁOKACH
  • ~Re ~Rycho rumun
    (2016-09-11 22:50)
    Nie "niestety" - tylko CAŁE SZCZĘŚCIE!!!
  • ~Rycho rumun
    (2016-09-11 22:37)
    załosny pajacyk na druciku jak on biedny marzy o władzy ale niestety nigdy jej nie dostanie
  • ~trotyl
    (2016-09-11 22:15)
    PETRU TY DURNY DEBILU O CZYM TY MARZYSZ IDZ DO PSYCHIATRY
  • ~Róbta - Co Chceta!
    (2016-09-11 22:14)
    Ale najpierw (i tu zaserwuję wam starą bezczelną i chytrą radę Tuska dla PiS) - WYGRAJCIE SOBIE WYBORY! - Z naciskiem na słowo "SOBIE"!!!
  • ~am
    (2016-09-11 22:01)
    na człowieka inteligentnego ani Pan nie wygląda ani nim nie jest,opluwać PIS i Pana Kaczyńskiego to więcej takich jak Pan potrafi ale to za mało żeby wygrać wybory. Polacy widzą dobrą zmianę i właściwych ludzi na stanowiskach i nie pomogą wam donosy na rządy w Polsce i oskarżanie uczciwych ludzi .
  • ~E tam.....,...
    (2016-09-11 21:28)
    Myślałem ,że ten facet jest jakiś sensowny , a on traktuje społeczeństwo jak głupie bydło.
  • ~jap
    (2016-09-11 21:22)
    Naprawdę tak się boicie PISu, czy tylko potraciliście synekury?

Może zainteresować Cię też: