Petru grozi obecnym władzom: Gdy przejmiemy władzę, premier i prezydent trafią przed Trybunał Stanu

Nowoczesna, gdy wygra następne wybory odsunie "szkodników od władzy". Postawi też przed Trybunałem Stanu prezydenta Andrzeja Dudę i premier Beatę Szydło za łamanie konstytucji - oświadczył podczas konwencji programowej Nowoczesnej lider partii Ryszard Petru.

wróć do artykułu
  • ~Pierdu, pierdu
    (2016-09-11 14:21)
    Nowoczesna powstała po to, aby zrealizować nasze wielkie marzenie. Marzenie o korycie dla złodziei i oszustów ????? Niedoczekanie Panie Pierdu ! Polacy już drugi raz nie dadzą się nabrać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~rexPOpuli
    (2016-09-11 14:25)
    Panie Perdu, nie mam wątpliwości, wylądujesz tam gdzie twój wielki POprzednik Januszek Palikot !!! Sorso nie POmoże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~tubylec
    (2016-09-11 14:25)
    Panie Petru, niech pan się modli, aby pańska partia w następnych wyborach w ogóle dostała się do parlamentu. Nie macie pieniędzy, nie macie struktur terenowych, macie bardzo małe poparcie społeczne (sondaże). Już teraz w parlamencie dajecie popisy niekompetencji i bezsensownej agresji. Sam pan jesteś niedouczony, a ambicje to macie ogromne i zupełnie nieprzystające do kompetecji. Więcej pokory i realizmu!
  • ~anusia
    (2016-09-11 14:27)
    Baju ,baju Petru bedzie w raju.Coz ten czlowiek wygaduje !Kto go jeszcze popiera????
  • ~#
    (2016-09-11 14:28)
    Rysiu — PO.Nowoczesna „Złota Rybka”
  • ~Max
    (2016-09-11 14:29)
    Brawo!! Nareszcie słowa prawdy!! Ale najważniejsze to postawić Kaczyńskiego przed sąd, za to co wszystko robi, bo Szydło i Duda to są tylko jego bierni asystenci!
  • ~anty_błazen
    (2016-09-11 14:31)
    pierdu, w tej chwili przyjdź i wytrzyj mi monitor z kawy! oplułem go parskając śmiechem na wieść że przejmiesz władzę...
  • ~śmiech na sali
    (2016-09-11 14:33)
    rumun- na I sakretarza KC ,myszka agresorka- na panią premier, no i ta kobitka w okularach na szefa odmłodzonej WSI ,to tak jakby wyjechać do Korei Północnej
  • ~Petru-zwolennik kredytów we frankach
    (2016-09-11 14:34)
    uważaj pierdu, w następnych wyborach to się możesz ubiegać o posadę klozetowego
  • ~Ryszard
    (2016-09-11 14:36)
    Co ten debil z IQ-10 wyląduje. Won do Sowietów.
  • ~44
    (2016-09-11 14:41)
    Rysiek tych których miałeś nabrać, wciskając im kredyty we frankach, już nabrałeś. Nikogo więcej już nie skaptujesz.
  • ~kar
    (2016-09-11 14:44)
    PO bis Petru------ZACHŁANNNI jak nikt dotąd na koryto. Obrzydliwie zakłamani donosiciele na Polskę i Polaków.
  • ~Elżbieta
    (2016-09-11 14:47)
    Panie Petru ! Po każdych swoich wypowiedziach zostaje pan , w bardzo słuszny sposób WYŚMIANY !!! Ma pan problem nie tylko ze swoją osobą , ale również z Nowoczesną . To co przedstawia pan , to jeden wielki śmietnik
  • ~Mujek
    (2016-09-11 14:47)
    Kabareciarz
  • ~jkj
    (2016-09-11 14:51)
    Ryszard Petru jak zwykle ...pierdu , pierdu !
  • ~Pięta lewej nogi
    (2016-09-11 14:51)
    Jako złodziej samochodów w Bielsku nie chcem by Petru doszedł do władzy bo kogo będę okradał a moi znajomi komuniści co bendom robić? My chcemy, my musimy być w PIS i ciemny lud w ciu-la robić
  • ~odp.
    (2016-09-11 14:58)
    Wexler, lecz się, bo ty sobie możesz przejąc władzę w knesecie. Prędzej Komoro-WSI-ki i Donek kominiarz staną przed TS. Będziesz dalej prowadził antypolski sabotaż, to i ty za nimi zaraz tam staniesz.
  • ~v7
    (2016-09-11 15:00)
    Richi wiemy, że słońce grzeje, ale to już przesada. Na sołtysa się nie nadajesz, a o Trybunale gadasz, to tak jakby mapa na uniwersytecie wykładała, pleciesz aż miło. W redakcji też gorąco, bo promocja folksdojcza na całego.
  • ~Kris
    (2016-09-11 15:00)
    P.Petru powinien być zbadany przez dobrego lekarza. Facet ma widoczne, psychiczne problemy. Wiem, że politycy za nic nie odpowiadają, dlatego tym bardziej należy człowieka przebadać.
  • ~Trybunał to za mało
    (2016-09-11 15:02)
    Za niszczenie wizerunku Polski za granicą , oraz za spadek inwestycji i rozwoju Polski i Polaków , Szydło i Duda powinni stanąć przed sądem karnym i otrzymać karę maksymalną , przewidzianą w paragrafach .

Może zainteresować Cię też: