Petru grozi obecnym władzom: Gdy przejmiemy władzę, premier i prezydent trafią przed Trybunał Stanu

Nowoczesna, gdy wygra następne wybory odsunie "szkodników od władzy". Postawi też przed Trybunałem Stanu prezydenta Andrzeja Dudę i premier Beatę Szydło za łamanie konstytucji - oświadczył podczas konwencji programowej Nowoczesnej lider partii Ryszard Petru.

wróć do artykułu
  • ~mirek
    (2016-09-11 17:58)
    nie bedzie potrzeba Trybunalu , powiesimy ich wlacznie z Pierwszym Psychopata zwanym prezesem , na pomnikach smolenskich , przynajmniej bedzie z nich korzysc.
  • ~Piast
    (2016-09-11 20:51)
    Wexler, ty dobrze wiesz, że twoi Koszerni Oszuści i Dywersanci będą mogli rządzić w Polsce tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pootin da wam tę władzę, tak jak kiedyś stalin dał ją bierutowi, cyrankiewiczowi, wolińskiej, szechterowi i innym vel baumom, manom i POdobnym. W innym wypadku kieruj się w kierunku na Dworzec Gdański. Wiele wskazuje, że pootin aż do Polski nie dolezie... Porzuć więc Wexler nadzieje na te władzę i przestudiuj rozkład jazdy.
  • ~Trybunał to za mało
    (2016-09-11 15:02)
    Za niszczenie wizerunku Polski za granicą , oraz za spadek inwestycji i rozwoju Polski i Polaków , Szydło i Duda powinni stanąć przed sądem karnym i otrzymać karę maksymalną , przewidzianą w paragrafach .
  • ~zdelegalizować
    (2016-09-11 16:00)
    W wyroku między innymi powinna być zawarta delegalizacja PiS . Pod mylącą nazwą tej partii kryją się wartości komunistyczne i faszystowskie , które są w Polsce zakazane .
  • ~przepowiednia
    (2016-09-11 16:20)
    Sybilla przewidziała , że przyjdzie czas gdy rządzący Polską będą się kryć po mysich dziurach . Wygląda na to , że ten czas jest coraz bliżej i ci bardziej ogarnięci z PiS już rozglądają się ( tak jak faszyści po II wojnie światowej ) gdzie się ukryć przed odpowiedzialnością .
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-09-11 16:37)
    strach się bać, ryszard ma ostatnie stadium p.i.e.r.d.o.l.c.a
  • ~Nn
    (2016-09-11 15:45)
    Wyjątkowy idiota
  • ~Max
    (2016-09-11 14:29)
    Brawo!! Nareszcie słowa prawdy!! Ale najważniejsze to postawić Kaczyńskiego przed sąd, za to co wszystko robi, bo Szydło i Duda to są tylko jego bierni asystenci!
  • ~slowianka
    (2016-09-11 16:13)
    Haslo ....... Dycha dla Rycha , poprosze lapke w gore a co
  • ~inwestor
    (2016-09-11 16:37)
    Dobrze jest teraz inwestować w taczki i to czym brudniejsze i bardzie wysmarowane ****** , tym lepiej . Niedługo będzie ich potrzebne wiele , oj wiele , będzie to najbardziej rozchwytywany towar na rynku i ceny poszybują .
  • ~v7
    (2016-09-11 15:00)
    Richi wiemy, że słońce grzeje, ale to już przesada. Na sołtysa się nie nadajesz, a o Trybunale gadasz, to tak jakby mapa na uniwersytecie wykładała, pleciesz aż miło. W redakcji też gorąco, bo promocja folksdojcza na całego.
  • ~#
    (2016-09-11 14:28)
    Rysiu — PO.Nowoczesna „Złota Rybka”
  • ~Odpowiedz na Petru plany
    (2016-09-11 15:41)
    Czyli obecny rzad PiSu powinien postawic przed Trybunalem Stanu Tuska, Kopacz i Komorowskiego, zdelegalizowac Tzw. Nowoczesna i zaaresztowac Petru, zdekomunizowac kraj, odebrac majatki zlodziejom, przeprowadzic calkowita reorganizacje sadow I prokuratury na zasadzie lustracji I oswiadczen majatkowych, odkazic z postkomunistow i Pelowcow srodowisko akademickie.
  • ~wyborca
    (2016-09-11 15:18)
    Ryszard - brawo . Zdrajców , działających z premedytacją na szkodę Polski i Polaków powinno się pociągnąć do odpowiedzialności i to nie tylko Dudę i Szydło , ale szkodników jest wielu i jeden po drugim niech odpowie i poniesie karę .
  • ~wal się Wexler
    (2016-09-11 15:07)
    Wexler, ty K rętaczu O szuście i D ywersancie, ty dobrze wiesz, że jest tylko jedna możliwość aby tobie podobne mendy przejęły władzę w Polsce. Tylko wtedy, gdy putin wjedzie tu czołgami, a ciebie uczyni bierutem bis. Innej szansy nie masz.
  • ~Pierdu, pierdu
    (2016-09-11 14:21)
    Nowoczesna powstała po to, aby zrealizować nasze wielkie marzenie. Marzenie o korycie dla złodziei i oszustów ????? Niedoczekanie Panie Pierdu ! Polacy już drugi raz nie dadzą się nabrać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~anusia
    (2016-09-11 14:27)
    Baju ,baju Petru bedzie w raju.Coz ten czlowiek wygaduje !Kto go jeszcze popiera????
  • ~tubylec
    (2016-09-11 14:25)
    Panie Petru, niech pan się modli, aby pańska partia w następnych wyborach w ogóle dostała się do parlamentu. Nie macie pieniędzy, nie macie struktur terenowych, macie bardzo małe poparcie społeczne (sondaże). Już teraz w parlamencie dajecie popisy niekompetencji i bezsensownej agresji. Sam pan jesteś niedouczony, a ambicje to macie ogromne i zupełnie nieprzystające do kompetecji. Więcej pokory i realizmu!
  • ~rexPOpuli
    (2016-09-11 14:25)
    Panie Perdu, nie mam wątpliwości, wylądujesz tam gdzie twój wielki POprzednik Januszek Palikot !!! Sorso nie POmoże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~odp.
    (2016-09-11 14:58)
    Wexler, lecz się, bo ty sobie możesz przejąc władzę w knesecie. Prędzej Komoro-WSI-ki i Donek kominiarz staną przed TS. Będziesz dalej prowadził antypolski sabotaż, to i ty za nimi zaraz tam staniesz.

Może zainteresować Cię też: