Jarosław Kaczyński o "trudnych ciążach". Co dokładnie powiedział prezes PiS?

| Aktualizacja:

Rząd pracuje nad sprawą reprywatyzacji - powiedział PAP prezes PiS Jarosław Kaczyński. Propozycja dotycząca tej kwestii powstała w Ministerstwie Sprawiedliwości - poinformował. Szef PiS skomentował też problemy z podatkiem handlowym.Prezes PiS tłumaczył też, dlaczego jego ugrupowanie odrzuciło projekt ustawy Ordo Iuris, a także sugerował zmianę prawa wyborczego.

wróć do artykułu
  • ~qqq
    (2017-01-16 09:02)
    Kaczyński spec od ciąży.
  • ~PIeS go lizał
    (2016-10-15 19:07)
    Mam nadzieje panie Jarosławie że panu na tyle coś nie odbije i nie zacznie pan wieszać lub inaczej mordować innowierców. Będę się o to modlił. Bo to bardzo niebezpieczne co pan wygaduje.
  • ~Obywatel
    (2016-10-15 14:03)
    Panie Jarosławie Kaczyński skąd Pan wie o jakiejś trzeciej sile?. Jakieś porozumienia poza plecami Polaków są?. Dotarliście już do tych dowodów Pana Andrzeja?.
  • ~Autor
    (2016-10-14 20:53)
    ALE LEWACTWO JEST TĘPE I CHCIWE W TY SWOIM ZAKŁAMANIU. CZYTAĆ I SŁUCHAĆ ZE ZROZUMIENIEM TO SZTUKA NIE OPANOWANA PRZEZ POSTKOMUNĘ...
  • ~ministrant
    (2016-10-14 17:30)
    Zabiliścieby za wygląd potwory chodzący co niedzielę do kościoła i przyjmujący świętokracko Komunię Świętą. Wstyd mi za was!!!. Odczepcie się od ludzi ratujących każdego dnia życie i od ludzi sprawiedliwych do których na pewno nie można zaliczyć moim zdaniem pana Jarosława K. Bóg tylko ma prawo decydować kto ma umrzeć a kto żyć. Nie można zabijać za wygląd lub kalectwo.
  • ~Hm
    (2016-10-13 19:32)
    Jeżeli chcecie, żeby dzieci były zdrowe, to nie pijcie, nie palcie, nie szpikujcie się tabletkami, prowadźcie zdrowy tryb życia i szukajcie za młodu swojej jedynej miłości i potem bądźcie tej miłości wierne. Nie róbcie nic na pokaz - żyjcie prawdziwie. Szanujcie się po prostu. Aha i nie traćcie czasu na czarne marsze.
  • ~dede
    (2016-10-13 19:13)
    Tyle negatywnych komentarzy. Nienawiść to zły doradca.Zawsze trzeba rozmawiać Zatrzymać się w tym czarnomarszowym szaleństwie, pomyśleć i zrozumieć, że szczęście, to nie jest to za czym gonicie. Zatrzymać się, pomyśleć i zrozumieć. Bez nienawiści. Inaczej - będziecie biegać w kółko, a właściwie będzie to błędne koło - Wasze BŁĘDNE KOŁO. Taka jest prawda.
  • ~ansz
    (2016-10-13 18:40)
    Nienawiść ogromna wylewa się z komentarzy - a nienawiść zaślepia ! Własne życie każdy buduje sam. Chcecie być szczęśliwi ? Recepta jest prosta - postępujcie z innymi tak, jak chcielibyście, żeby z Wami postępowano. Taka prosta recepta, a Wy szukacie wroga w drugim człowieku? Znajdźcie u siebie i zmieńcie się, bo ulegacie zniszczeniu, a nikt tego nie chce. Zmieńcie się i bądźcie szczęśliwi !
  • ~Szyba
    (2016-10-13 18:23)
    Mówi to jako pierwszy ginekolog IV RP , czy może jako arcybiskup IV RP ?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-10-13 17:27)
    mira ,Fruzia itp Lewaczki ,,wiedziało się komu się ,ciało dawało". Nie chcę używać dosadnego określenia ,dla takich ( brak określenia na coś takiego) bo na pewno nie kobieta.Podczas wojny w Jugosławii około 80% kobiet zostało zgwałconych ,a aborcji podało się nie cały 1 %. Wychowują dzieci tzw. wrogów. I co Wy Lewaczki na to?
  • ~Kaczor
    (2016-10-13 17:12)
    zdradzil Polske i Polakow ten Kaczor !!!
  • ~myszka miki
    (2016-10-13 16:53)
    Czy wy cwiercinteligenci nie rozumiecie ze "kosciol jest dzierzycielem jedynego aksjologicznego systemu watrosci"? Kazdy duren z pisu to rozumie, a wy nie?
  • ~Anna bez Domna
    (2016-10-13 16:44)
    Bracia Polaki, z PiSu, uspokujmy się, walnijmy trochę winka mszalnego i ustalmy jakiego ptoka chcemy łoglądoć. Czy Szpaka czy Kaczora czy ptoka w rozporku. My naród, suweren czyli PiS 25% poparcia, chcemy łoglądoć ptoka Kaczora. Jaki tyn Kaczor ładny, jaki pulchniutki, jakie ma piękne zęby i wargi. A jak tupie nóżką, to aż mu zapierdziałe kalesony z nogawek wychodzą. Cała Polska łogląda Kaczora, Szpaki na Madagaskar a inne ptoki do majtosów.
  • ~inwestor
    (2016-10-13 16:34)
    zdechnij w samotności jak zdycha polska gielda,a alik niech ci gardło przegryzie. i niech cie diabli wezmą.
  • ~Azor
    (2016-10-12 20:12)
    To się urodzi więcej takich jak Kaczyński.
  • ~biskup
    (2016-10-12 19:40)
    Brawo! Krok w dobrym kierunku! A kiedy już przestaną całować Episkopat i dr. Kaczyńskiego po rękach za ten Nowy Kompromis, postaramy się wspólnie o kolejny, jeszcze bardziej zbieżny z poglądami Książąt Kościoła.
  • ~brawo PiS
    (2016-10-12 19:36)
    Duce już zdecydował: będziecie rodzić płody bez mózgu albo bez płuc
  • ~"stary kawaler"
    (2016-10-12 19:36)
    czy ciota moze zajsc w ciaze
  • ~mentalista
    (2016-10-12 19:31)
    Tylko zwyrodniałe i obłąkane umysły są w stanie zgotować kobietom taki los. Ludzie, brońcie się póki jeszcze czas.
  • ~zap
    (2016-10-12 19:02)
    o tak kaczyński i biskupi ni są za całkowitym zakazem aborcji bo gdzie by kochanki biskupów usówały dzieci jakby kobiecie i znajomemu lekarzowi biskupa groziło więzienie a kaczyńskiego w rodzinie musiała być kiedyś aborcja bo jest za a nawet przciw