Prezes PiS: W sprawie reprywatyzacji mamy do czynienia z mafią

W sprawie reprywatyzacji mamy do czynienia z czymś, co można określić jako mafię - ocenił we wtorek szef PiS Jarosław Kaczyński. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapewnił, że w procesie wyjaśniania afer reprywatyzacyjnych "nie będzie immunitetu dla białych kołnierzyków".

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2016-10-18 18:29)
    O Matko, co jest, PT ******* z moimi komentarzami, które od 10 lat tu pisuję, hę ?! Coraz częściej mi się zdarza, że jakiś ****** - chyba tylko w "Imię Ojca i Syna" - mi ich nie puszcza, kuervas ! Hej !-
  • ~c-historyk
    (2016-10-18 17:50)
    Jak historia mafijna pokazuje to każda MAFIA oskarżała konkurenta czyli mniejszą MAFIĘ. Duża MAFIA PIS nie może ścierpieć że mniejsza MAFIA PO jest mądrzejsza i bardziej pro ludzka.
  • ~prezes
    (2016-10-18 17:50)
    PiS powołuje nowe Czeka (Nadzwyczajna Komisja do Walki z Kontrrewolucją). {an Zbyszek to nowy Feliks Edmundowicz.
  • ~bz
    (2016-10-18 17:30)
    Nigdy w państwie polskim zwykły obywatel nie zazna spokoju i nie będzie czuł się bezpieczny, jak się tej mafii POlityczno-urzędniczo- prawnej nie zlikwiduje. Ona działa w Polsce na wielu poziomach. To, co jest obecnie odsłaniane, to tylko wierzchołek góry lodowej. Większość krzywd ma źródło w tymże połączeniu. Odsłonięcie tych nikczemnych procedur to początek, a dalej .....to jest dopiero wyzwanie dla rządzących. Jak słyszę, te wściekłe ujadania, widzę te ....., to wiem, że ciż .......nie cofną się przed niczym, aby nie dopuścić do ukarania winnych. Buta tych aparatczyków budzi przerażenie. Co oni zrobili z Polską, z nami, zwykłymi obywatelami. Pomyślcie!!
  • ~jarek nie rób tego bratu
    (2016-10-18 14:57)
    To teraz Jarosław Kaczyński chce pociągnąć do odpowiedzialności Lecha Kaczyńskiego , za póżno . No chyba , że chce przeprowadzić jego eksmisję z Zamku Królewskiego na Wawelu , lub ograniczy stawianie jemu pomników .
  • ~ciekawe czasy
    (2016-10-18 14:45)
    Lechowi Kaczyńskiemu , założycielowi mafii reprywatyzacyjnej w Warszawie i współodpowiedzialnemu za katastrofę smoleńską stawia się pomniki . To na co mogą liczyć w tych czasach uczciwi , porządni obywatele .
  • ~janinaH
    (2016-10-18 14:42)
    Czy ktoś stanie w obronie Narodu Polskiego , Naród Polski jest równoprawnym spadkobiercą Warszawy .płacił na fundusz odbudowy Warszawy .
  • ~janinaH
    (2016-10-18 14:36)
    Czy są tacy politycy czy dziennikarze co podejmą ten temat do praw dla Narodu Polskiego do reprywatyzacji Warszawy ? Jeszcze żyje tyle Polaków co płacili obowiązkowo na fundusz odbudowy Warszawy to też są spadkobiercy . Nie słyszałam jeszcze by ktoś zażądał zwrotu tego funduszy , niech zwrócą obecni właściciele , oni się obłowili mają z czego zwracać .
  • ~ojciec mafii
    (2016-10-18 14:32)
    Niewątpliwie ojcem założycielem mafii reprywatyzacyjnej był Lech Kaczyński ( za jego czasów zaczęły powstawać przekręty ) , ale miał też pomocników . Uniknął on odpowiedzialności , ale przed sąd należy doprowadzić jego pomocników .
  • ~Gdańsk
    (2016-10-18 14:29)
    Jeżeli Prezydent miasta i jego teściowa kupują mieszkania o 290000 taniej a po zakupie deweloper może na tej samej działce wybudować więcej domów to nie powinno CBA szukać dowodów bo nikt się nie przyzna tylko zamykać do pierdla bo to jest oczywiste że za darmo nikt nic nie daje.Potem taki czuje się bezkarny i śmieje się w twarz i pseudo knferencje na złość organizuje.
  • ~janinaH
    (2016-10-18 14:22)
    Czy ktoś stanie w obronie praw Narodu Polskiego do prawa własności reprywatyzacji ? Warszawa w 90%została zburzona przez Niemców w czasie wojny . Na Naród Polski dekretem ówczesnych władz został nałożony podatek obowiązkowy na odbudowę Warszawy takim samym dekretem jak dekret Bieruta . Każdy rolnik każdy pracownik miał przy wypłacie automatycznie potrącane pieniądze na fundusz odbudowy Warszawy , my jako Naród jesteśmy również spadkobiercami Warszawy .Pytanie - kto ma nam zwrócić te wartości włożonego wkładu , Państwo Polskie , miasto Warszawa a może ci co się sami obłowili , nowi właściciele .
  • ~fakty
    (2016-10-18 14:19)
    Mafia do spraw reprywatyzacji powstała w latach 2005-2007 , za rządów Lecha Kaczyńskiego i PiS . Wtedy to doszło do wielu przekrętów w prywatyzacji , póżniej to ta mafia po cichu kontynuowała swoją działalność , aż do powiadomienia prokuratury przez H.Gronkiewicz-Waltz
  • ~slowianka
    (2016-10-18 14:10)
    Ci na gorze to cala mafia od szczebla rzadowego do miast i wsi . Pojawilo sie swiatelko w tunelu , 25 lat sitwa dobrze sie ustawila i jest to proces zmudny i dlugotrwaly. Pis do przodu i efektywnie i dlatego te swinie odstawione od koryta kwicza . P Ziobro brawo jest nadzieja.
  • ~Joe
    (2016-10-18 14:05)
    brac za morde tych zlodziei Panie Kaczynski , jestesmy z wami !
  • ~Doina POdczerwień
    (2016-10-18 14:04)
    KAZANOSTRA z tym od komunistycznej komisji WENECKIEJ co uczestniczył w GDANSKU to pestka POruwnując tą WARSZAWSKĄ ---==- WALCOWĄ na KILKASET MILIONÓW ZŁOTYCH
  • ~czujny prezes
    (2016-10-18 13:58)
    Kaczyński zaczyna dostrzegać oplatający go kokon mafii misiewiczosko-pisiewiczowskiej i czuje się zagrożony , by go ktoś "niechcący" nie zdeptał jak się jeszcze trochę skurczy ze strachu .
  • ~Dojna zmiana Pisu wie co robi
    (2016-10-18 13:42)
    Teraz mamy do czynienia z władzą ludową Pis, która nie lubi mądrych wykształconych ( tylko Misiewicze i rodzina pisowska ma prawo to tytułów stołków i zaszczytów ) Suweren dostał ochłap i niech cicho siedzi.