Wielki powrót Misiewicza? PO domaga się wyjaśnień od Macierewicza

| Aktualizacja:

Politycy PO domagają się wyjaśnień od szefa MON Antoniego Macierewicza i premier Beaty Szydło w związku z doniesieniami o "powrocie" Bartłomieja Misiewicza. Według Radia Zet, b. rzecznik MON prowadził niedawno odprawę dla oficerów na temat szkolenia Obrony Terytorialnej.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2016-10-20 15:10)
    A psychiatra POwołany na ministra MON to jakoś nie wadził?
  • ~to był k...zamach
    (2016-10-20 13:08)
    albowiem liczba misiewiczów przy pisowskim żłobie musi się zgadzać
  • ~Aronia Pharmaceutics
    (2016-10-20 12:58)
    Misiewicze w akcji. Wstyd dla MON. Współczuję żołnierzom i oficerom.
  • ~darek
    (2016-10-20 12:35)
    Misiewicz ma wrócić! To nie kodziarstwo bedzie dobierać ludzi ministrom!
  • ~Max
    (2016-10-20 13:01)
    PiS ma bardzo krótką ławkę ludzi wykształconych (nawet ich guru nie zna żadnych języków obcych, bieżących szkoleń itd.), nie wspominając już o ludziach inteligentnych, więc skąd to zdziwienie? Jak tłuszcza bolszewicka dorwała się do władzy w Rosji, to też tak mieli...
  • ~Andy
    (2016-10-20 13:00)
    Prowadził odprawę z oficerami? Znaczy taki polski Kim Dzong Un :D
  • ~helena
    (2016-10-20 13:17)
    Większych afer jak za poprzedniej władzy to w całej Europie nie ma!!!! A co do doboru kadr to możecie sobie tylko pomarzyć!!!!!
  • ~ee
    (2016-10-20 12:53)
    PO niech spada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~wymiatacz kosmpoltiycznych szmat
    (2016-10-20 13:00)
    Lis już pakuje szczoteczkę do zębów i mydło, za ohydne OSZCZERSTWA wyrok może byc jeden DOŻYWOCIE i MILIARD odszkodowania od zeszmaconego NEWSWEEKA
  • ~rychu
    (2016-10-20 13:07)
    O Hanke sie ne martwicie , ona tyle kamienic juz opylila
  • ~Dziadek Dzidek
    (2016-10-20 14:13)
    Młody zdolny z potężną widzą a jednocześnie o bardzo dużym autorytecie u najwyższej kadry Wojska Polskiego. Tylko u przegranej sierotach z PO nie znajduje uznania.Już w dzieciństwie walczył o wolną i sprawiedliwą Polskę. Znalazł uznanie najwyższych polskich moralnych autorytetów ministra Macierewicza premier Szydło ,prezesa Kaczyńskiego, i wielu innych . Tylko sieroty po Tusku się czepiają . Brawo PiS i protektorzy Misiewicza.
  • ~student
    (2016-10-20 15:05)
    Skąd ten nalot na Misiewicza. Jak słucham mądrych Neumanów, Kierwińskich, Budków, Szczerbów Olszewskich, nowoczesne dziewoje, to zastanawia mnie stan umysłowy autora wypowiedzi. Ktoś kto odleciał od rzeczywistości winien być zbadany czy nadaje się do wykonywania czegokolwiek
  • ~Wespazjan
    (2016-10-20 14:17)
    Niech go wyślą do Brukseli. Zostanie naszym drugim Dużym Misiem.
  • ~jandzia
    (2016-10-20 14:18)
    To czyją on jest dziewczyną ?
  • ~asdf
    (2016-10-20 13:07)
    Wierny Talib swojego Guru
  • ~Macisław Płatow
    (2016-10-20 14:30)
    Ten lęk,ta panika w oczach PO-redaktorków.Bo Bartłomiej M. będzie analitykiem w MON ,od dezinformacji przekazywane przez prasę.
  • ~Grzegorz
    (2016-10-20 13:38)
    Wole jednego MISIEWICZA niż DWUNASTU od Śmioszka -SSchetyno POdczerwonych MAFIOZÓW
  • ~piska
    (2016-10-20 13:06)
    HAŃBA I KOŁTUŃSTWO W WYKONANIU PIS. Uczciwość ma dwie twarze Pisowską i motłochu i tak ma być według dekretu Napoleona ( Jara)
  • ~Ja55
    (2016-10-20 14:12)
    G.was Targowico obchodzi kogo zatrudnia PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy wam NIE zapomną,co robiliście.
  • ~Kaszub
    (2016-10-20 15:31)
    Dlaczego nie ma wrócić,okradł kogoś? w przeciwieństwie do PO myleńców