Stankiewicz oskarża Tuska? "Nie zdziwiłabym się, gdyby to on miał zlecić zamordowanie prezydenta Kaczyńskiego"

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny wpis na Twitterze Ewy Stankiewicz. Dziennikarka sugeruje, kto mógłby zlecić zamordowanie Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Best_ja
    (2016-10-29 16:22)
    Złakniona krwi, pełna rządzy mordu... kobiety rzadziej angażują się w spory polityczne,ale jak już się zaangażują...
  • ~bik
    (2016-10-29 14:02)
    Za takie gadanie gdybanie ,Ewa Stankiewicz powinna zapłacić karę.
  • ~Gorszy sort
    (2016-10-29 13:35)
    Do jakiego idiotyzmu jest zdolna posunąć się ta kobieta? Przecież takimi osobami powinien się zająć natychmiast psychiatra.
  • ~prostak
    (2016-10-29 10:39)
    Każdy ma swoją rolę. Kurski:ciemny lud, a ta kobieta inne brednie żeby ten ciemny lud w to wierzył. A nad wszystkim czuwa Ojciec Dyrektor, który szkoli następnych do tej roboty. Proszę zauważyć, że w Trwam nikogo poza PIS nie znajdziecie. Zastępy tych wyszkolonych i patriotycznych inaczej części społeczeństwa są armią smoleńską i nie tylko.
  • ~Hubi
    (2016-10-29 10:19)
    Skąd się tacy ludzie biorą ? to chore !
  • ~emre
    (2016-10-29 08:25)
    Naród normalnie z ciemnych wieków! Byle dziennikarzyna coś skrobnie i już ekscytacja. Ludzie a ja się pytam jak długi można bezkarnie plesc bzdury? Gdzie jest granica obłędu?
  • ~waldek
    (2016-10-29 04:32)
    Mentalna koleżanka Macierewicza. Ciekawe czy dostaną wspólny pokój w psychuszce. Raczej nie, ale Macierewicz poprosi zapewne o pokój z widokiem na skrzydło damskie. Gdy go już zamkną, to będzie jego jedyna sojuszniczka. Wtedy nawet kartofel się na niego wypnie.
  • ~polka Grace
    (2016-10-29 03:11)
    Cala Polska zarazona msciwosciom nienawisciom. Zaraze roznosi Kaczynski I Antek.Doprowadzili, ze wszystko jest winien Tusk!!!!!!! Juz wszystko bylo, no a teraz to Babsko jeszcze z niego robi morderce. Ludzie trzymajcie mnie!!!!! Przeciez to paranoje. Tusk Wam sie nie podobal, to zobaczymy co zrobi Pis.WIELKIE BAGNO.
  • ~wścieklica
    (2016-10-28 22:30)
    Ale się naćpała
  • ~Alalalalala
    (2016-10-28 21:50)
    Jak Robert to napewno Lewandowski. To jest snajper, strzela z zamkniętymi oczetami. Ale ta Stankiewicz okrutnie brzydka. Musi też brzydko smierdziec.
  • ~Polka Anna M.
    (2016-10-28 21:37)
    Kiedy skończą z tym Smoleńskiem .Niech zajmą się tym po co zostali wybrani Po roku rządu jest coraz gorzej ! Dbają o swoje interesy a co z pozostałymi biednymi ludźmi ile jeszcze mają czekać aż nic nie zostanie z Polski???
  • ~chaber
    (2016-10-28 20:47)
    Ta kobieta chyba najadła się szaleju i odwaliło jej .Przestań kobieto zionąć tą nienawiścią .
  • ~Katon
    (2016-10-28 19:43)
    Co za wredna rura ryj debila do czubów z tym osobnikiem
  • ~Kacap lesny
    (2016-10-28 19:41)
    Ubeki tu zaciekle bronią POmazanca od grubej kreski bo też w tej kresce POluszki macałnasz Dionalindynioz
  • ~Janina
    (2016-10-28 19:24)
    Wnuczek od WERMACHTU jak POwiadał Kurski o rodowodzie to wszystko możliwe a starcy z WSI zaciekle go bronią jak przyiażni między LIBENTROmPEM a MIOOOTŁOWEM
  • ~jaco
    (2016-10-28 19:11)
    pani stankiewicz suchy beton w latach 80, do głowy uderzył dlatego wiem że głupi nic mądrego nie wymysli przykre
  • ~tys prawda
    (2016-10-28 18:57)
    Ja też mam takie zdanie ci z POdczerwieni do wszystkiego są zdolni za KORYTO to by POłowe POLSKI oddali
  • ~Al
    (2016-10-28 17:47)
    idiotka
  • ~ryś
    (2016-10-28 17:41)
    Albo ta pani ma coś nie po kolei albo robi to za dużą kasę jak np.Berczyński.
  • ~Psychiatra Stankiewicz
    (2016-10-28 17:28)
    A mnie dziwi, że Stankiiewicz takie pier...oły opowiada, przecież ostatnio zaordynowałem jej zmianę leków.... Chyba że ich nie bierze - i jedzie dalej na tych, co dostała od Misiewicza, jak jeszcze w aptece pracował!