Cichy konflikt na linii Duda-Macierewicz? Nie będzie nominacji generalskich 11 listopada

| Aktualizacja:

Trwają uzgodnienia między prezydentem Andrzejem Dudą a szefem MON Antonim Macierewiczem w sprawie nominacji generalskich, a uroczystość została przeniesiona na 29 listopada - oświadczył szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski, komentując doniesienia radia RMF, które doniosło, że prezydentowi "nie do końca podobają się niektóre kandydatury" przedstawione przez szefa MON, przez co uroczyste nominacje nie odbędą się 11 listopada.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2016-11-10 14:40)
    No pewnie , lepszy był Komorowski, który podpisywał wszystko co mu pod rękę dała Partia Oszustów jeszcze do tego z błędami pewnie. Taki pracowity był Bulisko
  • ~napoleon
    (2016-11-10 13:59)
    Nie może być - "Maliniak" się postawił ? Znowu "mały wódz" mu ręki nie poda przy najbliższej okazji.
  • ~z żaliboża
    (2016-11-10 12:31)
    obaj siebie warci
  • ~szkop
    (2016-11-10 12:02)
    der dziennik jak zwykle szuka dziury gdzie jej nie ma.
  • ~Wikary
    (2016-11-10 11:58)
    Portrety przywódców powinny wrócić do szkół i urzędów. To poważne zaniedbanie naszej partii.
  • ~Robnad
    (2016-11-10 11:33)
    Tosiek ŚWIR nie zdążył przeszkolić harcerzyków. Zazwyczaj kurs trwa 7 dni, no ale ze względów formalnych jeszcze się nie rozpoczął. Świr był zajęty Misiaczkiem. Nominacje mogą zaczekać...
  • ~Rudi
    (2016-11-10 10:52)
    ...radio doniosło...typowe dla szwabskich pismaków z der dziennik i jego wydawcy paskudy niemry springerowej ziejąca fetorem najemnych szczuji i zulików
  • ~Wojtek
    (2016-11-10 10:49)
    Nasza armia to potęga Dojdzie tam, gdzie wzrok nie sięga. Na jej czele Antoś - zuch, Na bębenku buch, buch, buch! A Pawłowicz z wałkiem w dłoni, Kto na drodze, to pogoni. Szydło szydłem operuje, Przeciwnika w tyłek kłuje. Kaczor Jaruś tłuczkiem macha. Pewnie Putin już ma stracha! Z taką armią, daj nam Boże, Dojdziem aż nad Czarne Morze. Potem dalej, tak jak w dym, Odbijemy ruskim Krym. Ukraińcy, naród szczery, Wzniosą tam pomnik Bandery.
  • ~po dolarze za sztuke
    (2016-11-10 10:13)
    nasz kraj stac na 100 generalow po dolarze na osobe defakto
  • ~konował
    (2016-11-10 10:05)
    he he.nie wątpie,że mamcierewicz przedstawia swoje wizje. tylko adresat jest niewłaściwy-odpowiedni byłby doświadczony i nie mający skrupółó psychiatra. ja bym zaczął od maksymalnej dawki leków p)psychotycznych.
  • ~wqu
    (2016-11-10 10:00)
    Oczywiście to prosta wrzuta po to tylko aby ktoś (z tluszczy) myślał, że gliniany prezydencik ma jakiekolwiek własne zdanie
  • ~Mnietek
    (2016-11-10 09:55)
    No i znowu przybędzie darmozjadów, na utrzymaniu podatników. Szwajcaria przez całą swoja historie dorobiła się 2 (słownie dwóch) generałów. U nas byle trep, co wojny na oczy nie widział, ale suportuje aktualną władzę, natychmiast dostaje generała. A z tym łączy się kasa i na dodatek dożywotnie utrzymanie na koszt nas, stada baranów godzących się na to. Wojny nie ma od 71 lat, ale co tam, stać nas na armię bezużytecznych generałów. A wystarczyłoby dać broń do zwalczania różnych celów wybranym obywatelom jak w Szwajcarii i nikt nie próbowałby nawet tu wejść, bo partyzantka by go pogoniła. Cała ta soldateska, podobnie jak w Rosji, to wrzód na ciele społeczeństwa. Z tą różnicą, że w razie wojny nasza i tak nas nie obroni, a kosztuje ocean kasy.
  • ~icek
    (2016-11-10 09:38)
    A niech się pozagryzają - SZCZĘŚĆ BOŻE .
  • ~ hugo
    (2016-11-10 09:37)
    szukanie dziury w całym , zasadniczo nominacje 15 sierpnia w dniu święta WP., w dniu 11 listopada tylko nadzwyczajne nominacje , zresztą nominacje ww przypadkach tylko w rozsądnym i zasadnym wymiarze (nie na ilość)
  • ~generał nie walczy!
    (2016-11-10 09:32)
    armia generałów nadal rośnie! porównajcie sobie ilość szeregowych na generała w PL i w innych krajach...
  • ~to był k...zamach
    (2016-11-10 09:31)
    Maliniak vs Świr. Obaj żałosni
  • ~hehe
    (2016-11-10 09:28)
    No i kicha. Misiewicz nie będzie generałem. I ten mały też.
  • ~jot32453
    (2016-11-10 09:18)
    A NIEKONFLIKTOWY szoguni vel gajowy bez problemów zatwierdzał każdą kandydaturę PO. Taki był pracowity!