Jarosław Kaczyński: Polska ziemia dla polskich rolników, nie dla obcych

| Aktualizacja:

Polska ziemia nie jest dla spekulantów, nie jest dla obcych, jest dla polskich rolników - oświadczył Jarosław Kaczyński na Kongresie Wsi Polskiej. Według niego sprzedaż ziemi należącej do państwa trzeba wstrzymać do czasu, aż "polscy rolnicy się wzbogacą". Prezes PiS przekonywał również, że jego partia jest kontynuatorką polskiego ruchu ludowego.

wróć do artykułu
  • ~feliks kulpa
    (2018-02-01 22:22)
    opozycja przeciw Narodowi razem z Tuskiem
  • ~Drzazga 101
    (2016-11-14 10:15)
    "Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy kontynuatorem polskiego ruchu ludowego." O Matko, znalazł się NASTĘPNY, doraźny kontynuator witosowo-mikołajczykowskiego, agrarystycznego RUCHU LUDOWEGO, zaraz po ZSL-u, przemianowanym na siłę na obecny PSL, który tylko węszy z kim sprzymierzyć się, żeby poutykać swoich na różne fuchy. Hej !-
  • ~wigraszek
    (2016-11-14 07:48)
    Jarek-rolnik postępowy sam za.....nia swoje krowy.
  • ~emgor
    (2016-11-14 04:49)
    zakazać rolnikom kupowania jakiejkolwiek nieruchomości w mieście.chłopów przykuć do ziemi,a posłów do foteli sejmowych jak galerników.polskę podzielić na zasciankii wprowadzić kontrolę paszportową miedzy nimi.itd itd...stan paranoji coraz blizej.
  • ~myszka miki
    (2016-11-14 03:40)
    Czy pan Kaczynski zapomnial, ze Polska wciaz nalezy do Unii, czy juz Polske z Unii wypisal, ale zapomnial o tym poinformowac Polakow? Ten maly cudak mysli, ze Unia jest tylko do tego, by dawac Polsce pieniadze, a wolna i niepodlegla Polska bedzie w zamian dyktowac Unii warunki, bo tak chce Kaczynski - krol Polski i okolic. Juz niedlugo Polacy dowiedza sie ile kosztuje takie myslenie.
  • ~FRYTKA
    (2016-11-13 23:21)
    Jakoś na wojsku się nie zna, a jest podchorążym rezerwy.
  • ~demokrata
    (2016-11-13 21:16)
    Precz ze spekulantami ! Brawo PIS ! Polska ziemia w Polskich rekach.
  • ~Abc
    (2016-11-13 21:00)
    PiS zabiera się za wieś. Niedługo więc wieś zabierze się za PiS i będzie kuku na muniu dla pisu he he
  • ~myszka miki
    (2016-11-13 19:55)
    Czy ten maly wodz zapomnial ze Polska jeszcze jest w Unii i w zwiazku z tym obowiazuja unijne przepisy? A moze on juz wycofal Polske z Unii ale jeszcze nikomu tego nie powiedzial? Jak by nie bylo, kolejny powod ze Polska i Polacy dostana po tylku - na wlasne zyczenie.
  • ~Tomek z W-wy
    (2016-11-13 19:41)
    Jako były sympatyk PiS-u apeluję gorąco o to, abyśmy, oceniając zachowanie i wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, takie, jak np : 1. "Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje!", 2. czy budzące śmiech politowania:"obrzucają nas kamieniami, być może będą nawet spadać lawiny, ale dojdziemy" 3."Bo tylko wtedy ten bieg wydarzeń fatalny dla Polski i fatalny dla Europy, może zostać odwrócony", brali ZAWSZE poprawkę na wiek pana prezesa. Pozwoli to nam na zachowanie wyrozumiałości i poblażliwości wobec tego starego człowieka.
  • ~wiem
    (2016-11-13 19:27)
    sukienkowi pedofile na uslugach watykanu to tez polscy rolnicy? pis to sekta parszywego polactwa!
  • ~antoni
    (2016-11-13 19:11)
    Jak stanie przed pomnikiem Koziołka Matołka w Pacanowie to powie ; Jestem dumny spotkałem równego sobie wspólnie będziemy walczyć aż zwyciężymy .
  • ~ona2
    (2016-11-13 18:57)
    kolejne obiecanki cacanki. Zapomniał kaczorek powiedzieć, że dłużej będziecie pracować. Ciekawe ilu rolników mu uwierzy?
  • ~włosy w nosie
    (2016-11-13 18:56)
    prezes wolski będzie bronił rolników przed nowym wrogiem.
  • ~Gosc
    (2016-11-13 18:45)
    SZCZYT BEZCZELNOSCI!!! Polacy rozprzestrzenili sie po calym swiecie, kupuja ziemie gdzie moga, buduja domy, a ten kartofelek zabrania obcokrajowcom kupowac ziemie w Polsce ? Z CZYM DO LUDZI?
  • ~Malechowo
    (2016-11-13 18:40)
    ...w zachodniopomorski w powiecie Sławno bardzo duża ilość ha to ziemie należące do niemiaszków, duńczyków i innych, po 5latach zakładają córki spółki aby nie płacić podatków...?????
  • ~Koniczyna
    (2016-11-13 18:34)
    To teraz muszą zmienić nazwę na PiSL (Prawo i Sprawiedliwość Ludowa) :)
  • ~dziadek
    (2016-11-13 18:21)
    Wg Prezesa : "Polska ziemia dla polskich rolników" w KOLORATKACH.
  • ~1q
    (2016-11-13 18:20)
    Kaczyński przejmuje PSL czy zwariował? Na zorganizowanym przez PiS kongresie powiedział " Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy kontynuatorem polskiego ruchu ludowego. Dzisiaj PiS jest kontynuatorem polskiego ruchu ludowego. To dla nas duma, honor, to dla nas zobowiązanie". Jak zaznaczył, PiS jest dumne z tego, że jest partią zaufania polskiej wsi. - Jesteśmy dumni z tego, że wprowadziliśmy do parlamentu wielu prawdziwych rolników, służących polskiej wsi.
  • ~Autor nie znany
    (2016-11-13 17:52)
    Jakos nikt w Europie nie kwapi sie by oddawac ziemie obcym, wyjatkiem sa wyzwoleni z umyslu polscy lewacy,