Jarosław Kaczyński: Polska ziemia dla polskich rolników, nie dla obcych

| Aktualizacja:

Polska ziemia nie jest dla spekulantów, nie jest dla obcych, jest dla polskich rolników - oświadczył Jarosław Kaczyński na Kongresie Wsi Polskiej. Według niego sprzedaż ziemi należącej do państwa trzeba wstrzymać do czasu, aż "polscy rolnicy się wzbogacą". Prezes PiS przekonywał również, że jego partia jest kontynuatorką polskiego ruchu ludowego.

wróć do artykułu
  • ~gunnar
    (2016-11-13 15:26)
    Wow
  • ~gunnar
    (2016-11-13 15:29)
    WoW!!!!.
  • ~karla
    (2016-11-13 15:50)
    witamy całe kierownictwo psl w pisie
  • ~szara eminencja
    (2016-11-13 16:01)
    Bełkot i brednie nawiedzonego i zakompleksionego "wizjonera"! Ale czy to nie Kaczyński spowodował nacjonalizację ziemi rolnej badziewiarską ustawąi i teraz największymi rolnikami u nas są księża i rydzyk?
  • ~antek
    (2016-11-13 16:02)
    BRAWO! PIS, to POLSKA !
  • ~mi
    (2016-11-13 16:08)
    A przepraszam bardzo, jaki poziom wzbogacenia się polskich rolników będzie wystarczający do rozpoczęcia sprzedaży ziemi? I jeszcze jedno, wstrzymanie obrotu ma skutki uboczne, cena ziemi spadła na łeb, więc rolników powinno juz byc stac na zakup. Może pan poseł naczelnik premier odpowie na pytanie, czy stanie na zakup ma wynikac z wartości ziemi, czy wartości aktywów rolników, bo jak na razie to nic z tego bełkotu nie wynika. Z tym panem jest coraz gorzej, choroba trawi coraz większe połacie mózgu.
  • ~chłop z grójeckiego
    (2016-11-13 16:09)
    Jak zabiorą dotacje , to się mały nie pozbiera .
  • ~ktoś
    (2016-11-13 16:25)
    C ten kretyn ******** Nie widzi ślepota, jaka jest teraz wieś?! Siedzi cały czas w czasach PRL-u!!!
  • ~ect ...
    (2016-11-13 16:26)
    Firma Monsanto bardzo chętnie położyłaby swoją brudną łapę na urodzajnych polskich i np. ukraińskich ziemiach. Mają już 80% patentów na nasiona świata i zagarnięcie tych najlepszych i urodzajnych ziem byłoby dla nich jak postawienie kropki nad „i”. Są nawet skłonni przekupić rolników i przepłacić cenę początkową by później zniszczyć konkurencję i jako właściciel wywindować ceny na maxa. Mają nieograniczone pieniądze, swoich skorumpowanych i lojalnych im prawników, więc nie mają żadnych oporów.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-11-13 16:27)
    Brawo Panie Jarosławie! Polska ziemia powinna być dla Polaków! Udowodnił Pan polskim rolnikom, że jest Pan gospodarzem dbającym o polski interes narodowy!
  • ~Norbert
    (2016-11-13 16:29)
    "Polska ziemia dla polskich rolników" - zapomniał dodać, że tylko dla tych w sutannach?
  • ~lesne ruchajło dudy
    (2016-11-13 16:39)
    Słusznie panie prezesie,- ja mam 10 doniczek polskiej ziemi i obiecuje na głowe sw. zimnego Lecha, ze nikomu jej nie sprzedam...za żadne skarby, nigdy przenigdy...Jarosław....jarosław...
  • ~FUJ , - ale zaleciało
    (2016-11-13 16:41)
    Re oficer prowadzący... Widac i czuc, ze officer pierdżacy juz jest..oj smierdzi PISuarem, oj jak cuchnie....
  • ~wdzieczny naród
    (2016-11-13 16:44)
    No to kaczy kuper juz stracił polska wies...a wybory samorzadowe tuz, tuz...dziekujemy !
  • ~Juozas
    (2016-11-13 16:58)
    trzeba mieć nadzieję, że skończy na banicji , jak Witos. Ale - może sprawa wczesniej się rozwiąże w sposób naturalny - wódz ma swoje lata , ciężkie przejścia, kombatancką przeszłość....
  • ~wrak III RP
    (2016-11-13 17:00)
    Podstawą ustroju rolnego państwa jest gospodarstwo rodzinne. Tak mówi art.23 Kosntytucji RP, który został wdeptany w glebę, a TK milczy. Dokonała się zbrodnia na ziemi PGRwskiej, a TK milczy. Ale pilnie baczy by Polskiej Akademii Nauk nie stała sie najmniesza krzywda, bo to ostoja dobrobytu założona przez samego Stalina. To te formacje pseudonaukowe PAN, z żołdakami z LWP z orłem bez korony na furażerkach są "zaplutymi karłami reakcji", z których należy czyścić kraj do 10-go pokolenia wstecz i w przód .
  • ~widmo
    (2016-11-13 17:05)
    Dzięki PiS-owi zawartość Polski w Polsce wzrasta.
  • ~Normalny Obywatel
    (2016-11-13 17:10)
    taka z lekka megalomania przez Prezesa przemawia... już jeden taki był, miał na imię Adolf
  • ~pawelhanus77111611254