Miller: Mieliśmy innego kandydata na prezydenta niż Magdalena Ogórek. Ale się wycofał

| Aktualizacja:

Leszek Miller w rozmowie w Radiu ZET przyznał, że to nie Magdalena Ogórek była pierwszą kandydatką lewicy w wyborach prezydenckich. Jednak ich człowiek nie chciał startować w wyborach, bo sądził, że i tak wygra Bronisław Komorowski.

wróć do artykułu
  • ~pwt
    (2016-11-22 12:36)
    Dziękuję Ci p. Leszku Millerze, zabójco i grabarzu polskiej lewicy. Po stokroć dziękuję. Za wszystko, co zrobiłeś, aby osiągnąć ten cel ...
  • ~#
    (2016-11-22 14:45)
    «Czerwonoskórzy bracia — wracajcie do rezerwatu…» :)
  • ~ada
    (2016-11-22 11:25)
    Panie Miller schwoaj sie pan i nigdy juz nie wychodz bo PIs wygra jeszcze dwie kadencje.
  • ~TCT
    (2016-11-22 11:27)
    Też trzeba było się wycofać, a tak pozostał tylko wstyd.
  • ~Bibilijny
    (2016-11-22 12:03)
    Kwaśniewski mordo ty nasza o Millerze miał racje, że mierny to kaliber na takie urzędy. Ja natomiast uważam ,że to czlowiek z nikąd , który prowadził do nikąd . Szansę miał wielką ale pogrzebal wszystko a grabarz z niego zacny .
  • ~hyzio
    (2016-11-22 12:26)
    wystawienie ogórka ujawniło całą ich mizerię
  • ~kodorowicz
    (2016-11-22 11:24)
    Aleś ca pie wymyślił . Pan Wojciech Olejniczak i pani Madzia . To tak jakby porównać pana Zbyszka i pana Profesora .
  • ~70+
    (2016-11-22 11:14)
    Madzia Ogurek, jest chyba jeszcze w wieku "produkcyjnym " i powinna przynajmniej przysłużyć się emerytom - pod każdym względem , 500 + , także . Niechby zaczęli o niej wreszcie dobrze mówić .
  • ~Nina
    (2016-11-22 12:17)
    Każdy byłby lepszy niż pani Ogórek.Miller powinien się wstydzić takiego wyboru.
  • ~Wystawianie innych.
    (2016-11-22 13:30)
    Leszku trzeba było siebie wyznaczyć na kandydata, to wtedy by cała Polska głosowała by na ciebie, a nie wystawiać innych.
  • ~barnaba
    (2016-11-22 22:05)
    uważam że Ogórek byłą znakomitą kandydatką. Oglądałem ją oststanio w programie "w Tylewizji" z Ziemkiewiczem, jest bardzo inteligentna, ma wiele innych zalet. Nie ma się czego wstydzić.
  • ~klamia i klamia
    (2016-11-22 11:42)
    taka to prawda jak wybuch w salonce
  • ~Tak tylko pytam - bo akurat rzuciłem okiem ...
    (2016-11-22 22:30)
    Czy ten młody za Millerem to nie jest przypadkiem jakiś krewny Cimoszewicza?
  • ~Natenczs Wojski
    (2016-11-22 13:31)
    Ty ciooloo ty spowodowales ze was lewicy brak sejmie. Za ogora to ty mozesz sie trzymac na PiSuarem ty ciooloo.
  • ~hehehe
    (2016-11-22 19:48)
    Olejniczka to taki chłopek-roztropek. Dobry minister rolnictwa w swoim i czasie i fatalny przewodniczący. To SLD goni coraz bardziej w piętkę. Żadnych nowych twarzy, te same błędy. Pora (im) umierać.
  • ~www
    (2016-11-22 14:40)
    "Mówił, że teraz to są wybory na niby, bo przecież wygra Komorowski" - Olejniczak jako komuch pamiętał pierwszą zasadę wyborczą ojca narodów Stalina: "nie ważne kto na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy!". Zapomniał wszakże o drugiej zasadzie swego idola: "Najważniejszym jest przygotowanie właściwej alternatywy!" co się tłumaczy, kto by nie wygrał, my zwyciężymy! O tej zasadzie zapomniała również PO, choć miała do dyspozycji speców ze służb, które POI powołały do życia!
  • ~Sfiks
    (2016-11-22 15:51)
    Dziwię się, że człowiek który dwa razy przegrał - stracił większość parlamentarną i wyrzucił lewicę z sejmu jest na pierwszym planie?!! Mają jeszcze kasę na utrzymanie partii, ale po następnych wyborach nie będą mieli nawet tego?!!!
  • ~sufler
    (2016-11-22 22:46)
    Ogórka ci nie zapomnę-mężczyznę można poznać po tym jak kończy a nie jak zaczął.O sobie mówiłeś ?
  • ~Miller dał Pani Ogórek kopa na rozpęd -
    (2016-11-23 01:25)
    - i dzięki temu zaistniała w życiu publicznym i jej głos jest słuchany! I Miller dobrze trafił - bo czasami akurat tej Pani słuchać warto! - Myślę, że ten kopniak to była jedna z największych zasług Millera dla Polski - a może i największa?
  • ~mz
    (2016-11-22 18:57)
    Miller i Czarzasty ostatni komunisci rozwalili sld !