Gabinet cieni PO grzmi: Mamy do czynienia z "pełzającym zamachem stanu" na samorząd

| Aktualizacja:

Mamy do czynienia z pełzającym zamachem na samorząd terytorialny w Polsce; to "czarny rok" dla samorządu - mówili w czwartek członkowie gabinetu cieni PO. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zarzucił rządzącym stosowanie "bolszewickich metod" wobec samorządów.

wróć do artykułu
  • ~Ferdek
    (2016-12-03 06:43)
    Mamy do czynienia z pełzającym gabinetem cieni. Przestańcie się ośmieszać .
  • ~dlamniebomba
    (2016-12-02 06:09)
    Zgadza się to czarny rok dla tych wyrwikufli.
  • ~p
    (2016-12-01 17:50)
    i to jest jakas satysfakcja iz ta ybecja pocuje wreszcie bat nad soba, przez lata uzywali tego bata wobec najslabszych teraz sie to zmieni
  • ~hill
    (2016-12-01 17:26)
    Bylo nie robic szwindli w samorządach, to nie byloby teraz "pelzajacego zamachu stanu". Stowarzyszenie swin przy korycie kwiczy az milo
  • ~JanoJanusz
    (2016-12-01 17:10)
    Gdzie jest mój komentarz der,derder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~bezebuub
    (2016-12-01 17:08)
    Ale ludzie by sobjie oddethneli
  • ~kok
    (2016-12-01 16:52)
    Przekręty jakie są ,żle wydawane pieniądze ,a przede wszystkim sfałszowane wybory samorządowe ,za to wszystko powinno się jak najszybciej zrobić tam porządek .....
  • ~Ferdek
    (2016-12-01 16:44)
    Prawdziwa cnota PiSu się nie boi
  • ~JK
    (2016-12-01 16:24)
    Czy byla juz jakas zmiana w prawie, jakas decyzja obecnej koalicji rzadowej i sejmu, ktora poparla obecna opozycja. Ja nie znam, cokolwiek obecny rzad, czy sejm chce poprawic, to PO nazywa to atakiem na demokracje, rewolucja bolszewicka, przeciez ta opozycja normalnie sie kompromituje. Krew ich zalewa, ze utracili koryto i nie moga tego zniesc. Oni chca juz tam, gdzie byli przez 8 lat, to widac i czuc." - To są bolszewickie metody, którymi posługiwały się służby - Urząd Bezpieczeństwa czy Służba Bezpieczeństwa w PRL. Na takie metody nie ma naszego przyzwolenia - podkreślił prezydent Poznania." tu nie chodzi o interes Polski czy Polaka. Chodzi wylacznie o wlasny interes .
  • ~Gosc
    (2016-12-01 16:21)
    Jesli musialbym cos napisac o polskiej polityce, to tylko tyle................... wcale mnie nie dziwi, ze nie bylo Was przez lata na mapie Europy. Nie znacie sie na polityce, nie macie wlasciwych ludzi, panuje u Was arogancja i chamstwo. Tak bylo i tak jest.
  • ~Kontemplyta
    (2016-12-01 16:15)
    Jest dokładnie odwrotnie: jako lekarz-ekonomista szamoczę się z bolszewicką hydrą od wielu lat. Skazują człowieka zaocznie z Lublina, egzekują poprzez Warszawę i Kołobrzeg - powtórka z PKWN i Wału Pomorskiego w wykonaniu post-sowieckich szczebli sądownictwa i urzędów rejestracji działalności gospodarczej. Nawet gdy wygra się w sądzie komornik nalicza koszty cofnięcia nieuzasadnionej egzekucji, a pacjenci w tym czasie zdychają, gdy jestem zawalony papierami sądowymi. Kaczor jest Mały, ale Jary, biorąc sitwę PO-PSuLców za mordę.Więc najwyższa krzyknąć pora, łapy z dala od Kaczora.
  • ~05:45
    (2016-12-01 16:11)
    No TO Wojna !
  • ~Siwy
    (2016-12-01 16:11)
    Nudna jesteś Platformo,mieliście swoje dwie kadencje i zostawiliście kamieni kupę .wygrajcie wybory i wtedy dzialajcie
  • ~JMK
    (2016-12-01 16:02)
    Czy wykrycie afer ,czy wykrycie przekrętów z udziałem samorządowców to jest zamach na samorządy ? Na pewno nie jest to żaden zamach .To jest wykorzenienie patologii do której przyzwyczaili się działacze PO ,PSL.
  • ~Autor nieznany
    (2016-12-01 15:51)
    Wreszcie sie wyjasnilo,PIS to sami ubecy, a byli ubecy to meczennicy za prawde (do tego ludzie honoru).
  • ~#
    (2016-12-01 15:34)
    Zamach na samorządy został przeprowadzony przez PO-PSLowców podczas wyborów w 2014 za pomocą efektu „głosów nieważnych”. Celem był skok na unijne finansowanie przeznaczone dla samorządów na lata 2014-2020. A poznańskiemu prezydentowi, jako zaKODowamu „obrońcy” samorządowej demokracji, warto przypomnieć 2 fakty z jego odległej oraz niedawnej przeszłości: 1 — w latach walki z komuną o demokrację zapisał się do ZMW — wiejskiego komsomołu — i spijał frukty jako pilot wycieczek zagranicznych | 2 — zaraz po objęciu przez niego kierownictwa w urzędzie miasta zaczęło się stosowanie bolszewickich metod — mobbing, przeglądanie maili pracowników, weryfikowanie osobistych profili na portalach społecznościowych.
  • ~maria
    (2016-12-01 15:34)
    zamach zamach .....nie nie to czyszczenie tych stajn i tych ludzi ktorzy polske traktuja wolnosc tomku w swoim domku ---Maja swoich i boja sie prawdy ktora trzeba pokazac ---
  • ~Chańba
    (2016-12-01 15:31)
    To są chorzy ludzie coś i m w tych pustych głowach ponawalało .Wymieszał się olej z wodą .Powstały w ich głowach jakieś CIENIE.To całe PO to tylko cienie i cieniasy.Wstyd to chańba dla rasy ludzkiej bycie tylko cieniem.
  • ~filip44
    (2016-12-01 15:26)
    Tak mówią samorządowcy z PO i PSL bo zaczął ktoś im patrzeć na ręce a CBA będzie miało co robić żeby sprawdzić 8 lat do tyłu
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ PO,TVN.GW,NEWSWEEK,ONET,WP
    (2016-12-01 15:22)
    PO-czyli Patologia Oprychów ,Przestępczość Organizowana ,Przestępczość Obrzezana...jest już skończona i nic tego nie zmieni.Amen.