Gabinet cieni PO grzmi: Mamy do czynienia z "pełzającym zamachem stanu" na samorząd

| Aktualizacja:

Mamy do czynienia z pełzającym zamachem na samorząd terytorialny w Polsce; to "czarny rok" dla samorządu - mówili w czwartek członkowie gabinetu cieni PO. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zarzucił rządzącym stosowanie "bolszewickich metod" wobec samorządów.

wróć do artykułu
  • ~Lipna ta dobra zmiana.
    (2016-12-01 14:59)
    Ten zamach wcale nie jest taki pełzający. Na PKB już się zamachnęli, na nasze wojsko też. Czas na samorządy. Gdzie wsadzą paluchy, tam coś popsują.
  • ~gaga
    (2016-12-01 14:59)
    MAJDAN w Warszawie może wybić PiS dziochom te zapędy z głowy . Do władzy DORWAŁY się XIX-wieczne chłopki zagrodowe chore na ciele i umyśle i dlatego trzeba ich niszczyć i tępić, tępić i niszczyć ZAWSZE i wszędzie , tak w kraju jak i na arenie międzynarodowej .
  • ~Joytr54321
    (2016-12-01 15:00)
    Cieniasy w komplecie albo tuzy PełO? Śmiech na ich widok mnie ogarnia!
  • ~kabaret cieni PO
    (2016-12-01 15:12)
    Gabinet cieni grzmi. Pierdzi pewnie też. Ten kabaret chyba nawet przebije Alimenciarza.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-12-01 15:14)
    Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że tzw. platformerski gabinet cieniasów - z dnia na dzień, coraz to bardziej epatuje utratą poczucia rzeczywistości - w postaci zamachów na i tak zerową przecież wiarygodność! Jak tak dalej pójdzie - to niebawem cieniasy zupełnie zwariują!
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-12-01 15:15)
    Tak jak na zdjeciu stoja, zalozyc kajdanki, POmaranczowe drelichy i POgonic te Ludzkie Badziewie na 30 lat za kraty!!!
  • ~helena
    (2016-12-01 15:16)
    To nie żaden gabinet cieni tylko zwykła targowica, niestety ale to co robią i robili poza granicami naszej ojczyzny nigdy im nie zapomnimy!!!!! A to że nic innego nie potrafią tylko krytykować PiS,to każdy głupek wykona.
  • ~KO
    (2016-12-01 15:20)
    HA HA CIENIASY WSZEDZIE WIDZA ZAMACH .......NIE MAJA SIĘ CZEGO BAC WASI KOLESIE JESLI NIE K R A D L I ..!!!................A JAK SIE BOJA TZN ZE MAJA COS NA SUMIENIU .....
  • ~niezależny
    (2016-12-01 15:21)
    jeżeli wygrają następne wybory będzie to świadczyło o ich skuteczności, a waszej bezradności. ciągłe krakanie w ciemnej tonacji nie robi wrażenia na wyborcach. chłopaki z PO pora położyć konkrety na stół które przekonają by wrzucić do urny szczęśliwy dla was głos. samo ciągłe ga ga ga zdarta płyta, cóś się zdaje, że innej nie macie
  • ~Fg
    (2016-12-01 15:21)
    Hahaha juz rządzili teraz niech s......
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ PO,TVN.GW,NEWSWEEK,ONET,WP
    (2016-12-01 15:22)
    PO-czyli Patologia Oprychów ,Przestępczość Organizowana ,Przestępczość Obrzezana...jest już skończona i nic tego nie zmieni.Amen.
  • ~filip44
    (2016-12-01 15:26)
    Tak mówią samorządowcy z PO i PSL bo zaczął ktoś im patrzeć na ręce a CBA będzie miało co robić żeby sprawdzić 8 lat do tyłu
  • ~Chańba
    (2016-12-01 15:31)
    To są chorzy ludzie coś i m w tych pustych głowach ponawalało .Wymieszał się olej z wodą .Powstały w ich głowach jakieś CIENIE.To całe PO to tylko cienie i cieniasy.Wstyd to chańba dla rasy ludzkiej bycie tylko cieniem.
  • ~maria
    (2016-12-01 15:34)
    zamach zamach .....nie nie to czyszczenie tych stajn i tych ludzi ktorzy polske traktuja wolnosc tomku w swoim domku ---Maja swoich i boja sie prawdy ktora trzeba pokazac ---
  • ~#
    (2016-12-01 15:34)
    Zamach na samorządy został przeprowadzony przez PO-PSLowców podczas wyborów w 2014 za pomocą efektu „głosów nieważnych”. Celem był skok na unijne finansowanie przeznaczone dla samorządów na lata 2014-2020. A poznańskiemu prezydentowi, jako zaKODowamu „obrońcy” samorządowej demokracji, warto przypomnieć 2 fakty z jego odległej oraz niedawnej przeszłości: 1 — w latach walki z komuną o demokrację zapisał się do ZMW — wiejskiego komsomołu — i spijał frukty jako pilot wycieczek zagranicznych | 2 — zaraz po objęciu przez niego kierownictwa w urzędzie miasta zaczęło się stosowanie bolszewickich metod — mobbing, przeglądanie maili pracowników, weryfikowanie osobistych profili na portalach społecznościowych.
  • ~Autor nieznany
    (2016-12-01 15:51)
    Wreszcie sie wyjasnilo,PIS to sami ubecy, a byli ubecy to meczennicy za prawde (do tego ludzie honoru).
  • ~JMK
    (2016-12-01 16:02)
    Czy wykrycie afer ,czy wykrycie przekrętów z udziałem samorządowców to jest zamach na samorządy ? Na pewno nie jest to żaden zamach .To jest wykorzenienie patologii do której przyzwyczaili się działacze PO ,PSL.
  • ~Siwy
    (2016-12-01 16:11)
    Nudna jesteś Platformo,mieliście swoje dwie kadencje i zostawiliście kamieni kupę .wygrajcie wybory i wtedy dzialajcie
  • ~05:45
    (2016-12-01 16:11)
    No TO Wojna !
  • ~Kontemplyta
    (2016-12-01 16:15)
    Jest dokładnie odwrotnie: jako lekarz-ekonomista szamoczę się z bolszewicką hydrą od wielu lat. Skazują człowieka zaocznie z Lublina, egzekują poprzez Warszawę i Kołobrzeg - powtórka z PKWN i Wału Pomorskiego w wykonaniu post-sowieckich szczebli sądownictwa i urzędów rejestracji działalności gospodarczej. Nawet gdy wygra się w sądzie komornik nalicza koszty cofnięcia nieuzasadnionej egzekucji, a pacjenci w tym czasie zdychają, gdy jestem zawalony papierami sądowymi. Kaczor jest Mały, ale Jary, biorąc sitwę PO-PSuLców za mordę.Więc najwyższa krzyknąć pora, łapy z dala od Kaczora.