"Klub stanąłby za mną murem". Afera z Scheuring-Wielgus i reporterką "Wiadomości"

| Aktualizacja:

"Zrobiłabym to jeszcze raz" – tak Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej komentuje zamieszanie wokół próby rozmowy z reporterką "Wiadomości" i materiałem wyemitowanym potem przez Telewizję Polską. Zamierza też wystąpić ze sprostowaniem, dowiedział się dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~Gucio
    (2016-12-01 17:59)
    PISSPROPAGANDA W TVP JEST NIE DO ZNIESIENIA!!!!
  • ~agresorka
    (2016-12-01 16:10)
    Ta Wielgus jest nie stabilna emocjonalnie, jak Niesiołowski....powinna się leczyć.
  • ~Dor
    (2016-12-01 16:05)
    Nowoczesna to targowica! Ręki tym resztkom społecznym nie podam.
  • ~Jot5432345
    (2016-12-01 16:04)
    No i git, teraz KODziarnia POmaszeruje POd Sejm i sobie POtupie!
  • ~Marta
    (2016-12-01 16:16)
    Nowoczesna i PO to u młodzieży obciach! Ja ich pamietam tylko z tego że skarżą obcym na Polskę i z tego że cały czas robią awanturę w sejmie.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-12-01 16:18)
    kiedy w sejmie zaczną przed każdym posiedzeniem robić testy narkotykowe ? wystarczy spojrzeć na tę wielgus i od razu widać że ostro ćpa
  • ~kok
    (2016-12-01 16:30)
    Posłanka chciała wymusić w sposób napastliwy by dziennikarka nagrała z nią wywiad , zachowała się bezczelnie i nie kulturalnie wstyd ,że takie osoby reprezentują społeczeństwo w sejmie.......
  • ~ax11
    (2016-12-01 16:22)
    To kobieta z przeterminowanym osoczem !!!!
  • ~Nexus
    (2016-12-01 18:05)
    Straszne rzeczy zrobiła tej dziennikarce TVP - poprosiła ją o wywiad, a także o sprostowanie nieprawdziwych informacji! Czy to znaczy, że dziennikarza TVP nie można już o nic spytać, bo będzie to traktowane jak napaść na "czwartą" - czyt. Kurskiego władzę?!
  • ~maria
    (2016-12-01 16:19)
    to towarzystwo trzeba poslac do szkoly uczyc sie grzecznosci zachowania -skad to nazbierali do sejmu to kompropitacja zachowuj s ie jak na bazarze przekupki ..nie d sie ogladac sejmu takie zachowania trzeba to najpierw wychowac
  • ~oficer prowadzący
    (2016-12-01 16:27)
    Dość dyktatury takich niezrównoważonych KODorastek - jak Joanna Scheuring-Wielgus, która jedynie jak się pomyli to prawdę nam powie!
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ PO,TVN.GW,NEWSWEEK,ONET,WP
    (2016-12-01 16:23)
    O to to...petru to żyt a jego ojciec był obrzezany w Stryżowie i to dużo mówi o nowoczesnym Rysiu.... he he he.
  • ~hal
    (2016-12-01 16:37)
    W Nowoczesnej mądrzejszych nie ma?
  • ~Al
    (2016-12-01 18:39)
    Kurcze, nie kojarzę czy ta Wielgus darła gębę Pracz z dyktaturą kobiet! To okropnie durne babsko!
  • ~Andrzej
    (2016-12-01 16:35)
    Zachowała się ohydnie! Co za znerwicowane babsko! I tacy myślą o władzy?
  • ~ajax
    (2016-12-01 16:34)
    Palemka zaczyna odwalać?Liznęła trochę władzy i już czuje się taka ważna?!
  • ~and
    (2016-12-01 16:51)
    Dość dyktatury Scheuring-Wielgus! Inteligencja podwórkowa.
  • ~Y £
    (2016-12-01 16:37)
    Jakby to powiedziec... ta baba cuchnie.
  • ~grazia
    (2016-12-01 18:21)
    Ta kobieta bardzo chce być znana , co chwila robi wokól siebie jakies szopki, niestety jest niekulturalna, pozbawiona klasy winna siedziec cicho i nie wtykać swojego wielkiego nosa bo nie jest jej z tym do twarzy.
  • ~Andre L-P
    (2016-12-01 17:07)
    Skandaliczne nie dopuszczalne zachowanie poslanki partii Nowoczesna na to nie ma zgody. Za DOPUSZCZENIE sie prowokacji z premedytacja obraze godnosci i nietykalnosci dziennikarza jest jedno wyjscie - do poki nie przeprosi oficjalnie w sejmie jak i prywatnie reporterki TVP - MUSI byc ZAKAZ jej WYSTEPOW PRZED KAMERAMI TELEWIZJI respektowany przez wszystkie media tv radia i prasy TOTALNA SOLIDARNOSC W BOJKPCIE ordynarnej poslanki J.S.Wielgus , MUSI BYC FAKTEM