Prezydent: Czekam na uchwałę ZO TK podjętą zgodnie z przepisami

| Aktualizacja:

Czekam, aż Trybunał Konstytucyjny przyśle do mnie uchwałę Zgromadzenia Ogólnego sędziów TK podjętą zgodnie z obowiązującymi przepisami konstytucji i ustawy, wskazującą kandydatów na prezesa TK - powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~puszczyk
    (2016-12-04 21:14)
    .... panie prezydencie, podobno jest pan doktorantem Wydz. Prawa UJ.........? Niech się pan nie kompromituje więcej.... Rok prezydentury wystarczy..... Mam ciągle nadzieję, że w jakimś momencie okaże się pan ....... prawnikiem.....?! Życzę owocnych refleksji na ten temat....
  • ~Carmen
    (2016-12-04 15:07)
    A inni czekają Panie Prezydencie kiedy Pan spełni obowiązek konstytucyjny i zaprosi do zaprzysiężenia trzech wybranych przez Sejm sędziów. Pan sobie upatrzył takich chorowitych i ich promuje. Pana promotor z uczelni ma wyrzuty sumienia ,że Pana nie douczył z Konstytucji.
  • ~obywatel
    (2016-12-04 18:45)
    Panie prezydencie oby pan w przyszłości nie mówił że tak musiał bo nikogo nie ma pan nad sobą .i nie będzie usprawiedliwienia jest pan strażnikiem konstytucji i lud pana rozliczy ze wszystkiego a berety nie obronią jest ich coraz mniej
  • ~oficer prowadzący
    (2016-12-04 15:33)
    Jest oczywistością, że Prezydent Duda jest strażnikiem Konstytucji RP i nie może dopuścić do jej łamania! Jednakowoż konstytucja nie mówi przecież o tym, że w ubiegłym roku listopad był przed październikiem - jak to stwierdził był tow. Rzepliński, razem ze swoją kastą sędziów trybunalskich!
  • ~Tyle w temacie.
    (2016-12-04 15:27)
    Brawo panie Prezydencie Duda ! Towarzysze szmaciarze z TK ,to polityczni czerwoni zadymiarze.
  • ~tak trzymać
    (2016-12-04 15:42)
    Brawo panie Prezydencie Duda !!!! Większość Polaków jest z panem !!! Niejaki Rzepliński już dość namieszał w Trybunale Konstytucyjnym i nie tylko ..... Odchodzi z TK jako pospolite MIESZADEŁKO !!!!
  • ~setrt
    (2016-12-05 04:19)
    kiedy UJ odbierze doktorat temu nieukowi o złodziejskiej duszy.
  • ~BBabcia
    (2016-12-05 06:10)
    Nawet moj 9letni wnuk jest bardziej samodzielny,wstyd duda ,wstyd ,kiedys za te czyny odpowiesz,przyjdzie taki czas bo zycie zawsze wystawia rachunki