"Nasz klub to Chamoobrona". Kukiz stracił panowanie nad swoimi posłami?

Niekulturalne odzywki, pogróżki i kłótnie – tak według "Newsweeka" funkcjonuje klub poselski Pawła Kukiza.

wróć do artykułu
  • ~optymista
    (2016-12-23 00:54)
    Czerwony Lis to wyjątkowo paskudna swinia.
  • ~wielbiciel talentów
    (2016-12-14 16:18)
    Pawełku ! - śpiewaj lepiej swoje utwory o du..e Maryni a będziesz bardziej wiarygodny i nie będziesz narzekał, że znalazłeś się w CHAMOOBRONIE!
  • ~wyborca
    (2016-12-14 15:36)
    Nie ma się co dziwić skoro Kukiz na swoim nazwisku wprowadził nagle do sejmu masę ********************************* którzy nie mają żadnych kompetencji. Nie chodzi mi o to, że nie byli w polityce bo to akurat plus ale, jak ktoś kto jeszcze studiów nie skończył albo dopier je skończył ma mieć jakiekolwiek kwalifikacje i to w czymkolwiek? Nagle z dnia na dzień armia takich dzieciaków dotychczas żyjacych u mamy została obsypana wielką kasą. Natuaralna więc kolej rzeczy że większości się w du.. poprzewracało. Część osób takich jak cytowani posłowie to zwyczajni starzy kretacze, którzy całe życie oszukiwali fiskusa, swoich klientów i podwładnych we własnych firemkach, a nagle udało im się wślizgnąć do sejmu więc i tam zaczęli robic to co zwykle robili całe życie czyli patrzyć co by tu ukraść i kogo wykorzystać. Mieliśmy partie aferzystów i złodziei czyli PO oraz fanatyków i nieudaczników czyli PiS to teraz mamy jeszcze więcej. O ile Petru wprowadził do sejmu idiotów to Kukiz pospolitych chamów.
  • ~vitalis
    (2016-12-14 11:48)
    KUKIZ,schizofrenik i sprzedawczyk z apelne koryto.Kretyn z geba pelna frazesow ale nawet swojej wolnej kwoty od podatku nie chce oddac.
  • ~ad
    (2016-12-14 11:46)
    Wreszcie nadchodzi koniec AA.
  • ~opolanin
    (2016-12-12 12:45)
    Paweł prezes tak samo cię załatwi jak samoobronę to już wdać po rozmowach twoich posłów
  • ~Boby
    (2016-12-12 12:00)
    Amatorzy. Długo nie pociągną.
  • ~już nie wyborca
    (2016-12-12 11:42)
    przedłużanie agonii ruchu P Kukiza jest niebezpieczne dla społeczeństwa takie ugrupowania powinno się rozwalać jednym pociągnięciem. Wystarczy prześledzić profile społecznościowe działaczy by wyciągnąc jeden słuszny wniosek ruch który miał nie być partią jest partią, partia nie wodzwoska jest wodzowska, ruch oddolny jest odgórnie sterowany a każdy kto jest niewygodny jest eksterminowany wpisami i komentarzami pozostałej garstki wiernych druhów szumnie nazywanych armią
  • ~osa
    (2016-12-12 11:06)
    Czego można się spodziewać po partyjce zapiewajły, którego wszyscy olewają.
  • ~007
    (2016-12-12 08:27)
    Jaki autor taka wieść.
  • ~arturro
    (2016-12-12 08:12)
    Ugrupowanie Kukiz zapomniało o JOW-ach, głosuje służalczo i posłusznie za PiS-em, zgadza się na bezprawne odbieranie emerytur, traci więc wiarygodność, no i wyborców. I tyle w temacie.
  • ~Bolek
    (2016-12-12 07:01)
    he he jaki lider taka partia....
  • ~waldek
    (2016-12-12 05:18)
    Jaki pan taki kram. Kukiz to burak i prostak i dlatego wpuścił różne mętne postacie, pod którymi już tylko muł i wodorosty.
  • ~Ania
    (2016-12-12 05:05)
    Kurtury to w tej partii nigdy nie byl hahahahAnia
  • ~Szewczyk Dratewka
    (2016-12-12 03:18)
    Nasuwa się tu bardzo smutna konstatacja: - Mianowicie taka, że odsetek kre tynów wśród dziennikarzy jest jak wiadomo taki sam jak odsetek kre tynów wśród szewców (a może nawet wyższy)! Problem polega na tym, że szewców nam stale ubywa - natomiast "dziennikarzy" przybyło nam ostatnio zatrzęsienie! Więc bezwzględna liczba kre tynów niestety wzrosła zastraszająco! I oni właśnie produkują te bre dnie!
  • ~To chyba pisała jakaś feministka?
    (2016-12-12 03:13)
    Tygodnika Tomasza Lisa przypomina jedną ze scysji (...) Przy scenie było kilkoro parlamentarzystów – pisze "Newsweeka". - Chyba, że to Lis chce się przypodobać Annie Grodzkiemu albo transwestytom i zmienił płeć swojego tygodnika...?
  • ~gosy
    (2016-12-11 21:22)
    przecież tego można się spodziewać po Kukizie, po takiej ilości wypitego alkoholu to i rozum jest miałki, poza tym sprzedał się prezesikowi jak Judasz, kasa kasa kasa
  • ~NHB
    (2016-12-11 21:04)
    MAFIE MEDIALNE NIE WYTRZYMUJĄ NERWOWO ATAKUJĄC UCZCIWĄ OPOZYCJĘ KUKIZ - 15 , CIEKAW JESTEM CO JESZCZE OWE MAFIE WYMYŚLĄ .......
  • ~Mnietek
    (2016-12-11 19:58)
    Newsweek, GW, TVN i parę pomniejszych szczekaczek medialnych - jedyne, co zrobili dla Polski, to realizacja Bismarckowo Gebbelsowego planu skłócania narodu polskiego. Taka jest ich wdzięczność dla kraju, który dał schronienie ich przodkom.
  • ~kate
    (2016-12-11 19:57)
    Za Kukizem nie przepadam ale Lis i jego lisweek to już nawet nie dno, to kupa ****** A czytaja toto tylko kodziarze - ten sam target polityczny i intelektualny.

Może zainteresować Cię też: