Wałęsa w Zakopanem: Psują nam Polskę i dzięki temu, co się dzieje, ludzie znów są zaangażowani

B. prezydent Lech Wałęsa, który w środę wieczorem spotkał się z mieszkańcami Zakopanego, powiedział, że nie zgadza się z działaniami obecnego rządu. "Psują nam Polskę" - stwierdził. Dodał przy tym, że "dzięki temu, co się dzieje ludzie znów są zaangażowani", żądają solidarności i porozumień.

wróć do artykułu
  • ~Za dudki zrobią wszystko....
    (2016-12-14 21:36)
    Karpiel-Bułecka..... goralenvolk w natarciu... wcześniej lgnęli do Hitlera tera do Bolesława Wałęnsy
  • ~proroczy
    (2016-12-14 21:49)
    To do boju: Jaruzelski i Kiszczak szeregowcami. PeOwcy, mściciele, idziecie na pasku kolesiów z PiSu. Wy coś dobrego dla Polski zaproponujecie? Czy tylko żółciową nienawiść?W dranie, kłamaliście przez 8 lat i chcecie powrócić do koryta? Wychodzi wasze szydło z wora!
  • ~cid
    (2016-12-14 22:00)
    "Legendarny"... Legendy mają zawsze coś z prawdy i coś z fikcji...
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-12-14 22:01)
    Agent komunistyczny kapujący swoich kolegów za judaszowskie srebrniki z Matką Boską w klapie to pokomunistyczna patologia !!!!!!!.....
  • ~Ewa B
    (2016-12-14 22:10)
    Przez takich wałęsów mamy tak funkcjonujące min. samorządy - bezkarnych kacyków
  • ~ALEXander
    (2016-12-14 23:01)
    Po śmierci należy zbadać jego mózg i włożyć w słoik z formaliną....aby ku przestrodze dać młodym uczonym materiał, nad przypadkami dotąd nieznanej choroby "pomroczność jasna"
  • ~Noel
    (2016-12-14 23:17)
    I to są twarze kodziarzy : du r e ń Wałęsa , prz y glup Petru , alimenciarz Kijkowski czy jak mu tam.Gratulacje ; z takimi "przywódcami" daleko zajdziecie.
  • ~&&&&
    (2016-12-14 23:38)
    Jaki, zapijaczony ***** - takie zaangażowane mądrości. Kiedy biedaczek nie grywał w totka chadzał po spelunkach we Wrzeszczu i spijał resztki z kufli, dzielnica ma DOBRĄ pamięć...
  • ~To stara śpiewka Pawlaka według partytury Bolka:
    (2016-12-14 23:50)
    "Pożar, pożar! - Coś nareszcie dzieje się!" - A Gazprom odkręca kurek z gazem, żeby się jeszcze lepiej hajcowało!
  • ~Wielbiciel gor
    (2016-12-14 23:50)
    Pogonic go ciupagami tak aby do gorali wiecej sie nie wybieral.
  • ~Plastikowy ząb czasu Grześka S.
    (2016-12-14 23:59)
    Szkodnik BOLĘSA
  • ~pio
    (2016-12-15 00:20)
    krotko debil
  • ~jasio
    (2016-12-15 00:26)
    Psują mu zabawkę?,biedny człowiek.
  • ~XXX
    (2016-12-15 00:50)
    TW - BOLEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ............................
  • ~kolega agent z KOD
    (2016-12-15 00:53)
    Polski Sokrates, tak madry, ze nikt go nie rozumie
  • ~POLAKI
    (2016-12-15 01:33)
    BARWO WAŁĘSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~BABCIA POLKA
    (2016-12-15 01:38)
    PIS TO BANDYCKA SEKTA !!!!!!!!!!!!!! WON ZA DON !!
  • ~Fakty.
    (2016-12-15 01:51)
    Niestety ale bolek komunistom poszedł na bardzo głębokie ustępstwa, przy okrągłym stole. W roku 1980 bolek był za rozliczeniem komunistów z ich majątków, ale stan wojenny zniweczył rozliczania, z tego by wynikało że dalej mocno wspiera postkomunę i ich przywileje, choć by to że mają najwyższe emerytury, przelicznik 2,6 , pozostała część społeczna tylko 1,3 , oprócz górników gdzie jest przelicznik od 1,5 do 1,8. A w latach 1950 do 1970 władza ludowa nie zaliczała pracy przed drugą wojną do emerytury, były to bardzo niskie i krzywdzące emerytury.
  • ~HwwD
    (2016-12-15 02:08)
    TW Bolek w okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus – 2 but., wódka – 289 but., wino – 158 but., winiak i koniak – 59 but., szampan – 238 but., piwo – 1115 but. 
"Niezłomny opozycjonista" pije sobie szampana, którego dostaje w dowolnych ilościach od swoich "oprawców". W całej historii PRL nie było chyba równie „niezłomnego”. Nawet w schyłkowym okresie PRL ludzi bito i mordowano za ich poglądy, za ich niezłomną postawę. Tymczasem najbardziej niezłomny walił sobie w internie wódę, wino i szampana. 
A jego przyjaciel, kapitan SB Mietek W. regularnie sprowadzał mu prostytutki do miejsca internowania w Arłamowie.. za które rownież płaciła SB. UBolek był "Totalnym opozycjonistom" - obalał Komunę nie tylko flaszką ale również swoim przyrodzeniem.
  • ~druga japonia
    (2016-12-15 02:13)
    Boooleeek gdzie te twoje dwa miliony no gdzie ? chyba niedlugo sam bedziesz wyskakiwal przez okno TOTOLOTEK ci nawet nie pomoze

Może zainteresować Cię też: