Awantura i chaos w Sejmie. Przed budynkiem protest KOD-u. W Sejmie pojawiła się policja [RELACJA]

| Aktualizacja:

Ostatnie w tym roku posiedzenie Sejmu zakończyło się awanturą i chaosem. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zdecydował o przeniesieniu obrad do Sali Kolumnowej, gdzie przegłosowany został m.in. budżet. Przebieg tego głosowania kwestionuje opozycja, wedle której było ono przeprowadzone niezgodnie z prawem. Tymczasem przed Sejmem zebrała się manifestacja przeciwników poczynań Prawa i Sprawiedliwości, zgromadzono również znaczne siły policji.

wróć do artykułu
  • ~B-Bats
    (2016-12-16 21:03)
    Widzę, koncertowa akcja oderwanej od koryta ubecji. W Sejmie klauni z Nowoczesnej, pod Sejmem KODomici, a w komentarzach nakręcają sobie liczniki resortowe dzieci. Próbują zrobić kolejny Majdan. Normalni ludzie muszą się w końcu za to wziąć. Wyjść na ulice i przegonić to SBckie pokłosie kijami, bo robi się coraz bardziej bezczelne.
  • ~max power
    (2016-12-16 16:21)
    Pięknie wygląda Jarosław K. z zamazaną twarzą. Miejmy nadzieję, że już niedługo jego twarz będzie zamazana z całkiem innego powodu.
  • ~marta
    (2016-12-16 17:31)
    pisowcy lubią blokować i wyłączać mikrofon jak im coś nie pasuje
  • ~motek
    (2016-12-16 16:27)
    Ten rząd trzeba ********** , Obywatelskie Nieposłuszeństwo to jest SIŁA która może pognać ich w ***** .
  • ~PiSsfullPiSspot
    (2016-12-16 16:35)
    Brawo poslowie opozycji! Tak trzymać! To wy jesteście pierwszą linią frontu walki z kaczyzmem. Ci łajdacy chcą zamknąc usta wszystkim tym, ktorzy nie maszerują razem z nimi.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2016-12-16 16:53)
    Parafrazując definicję Stefana Kisielewskiego: "Pisocjalizm to ustrój, który walczy z  problemami, które sam stwarza”.
  • ~AntyPiSlamista
    (2016-12-16 16:02)
    Dlaczego tu piszą tylko PiSowskie wredne trolle?!!! Ja osobiście nie chcę dostawać przemielonej przez narodową cenzurę papki informacyjnej. Mają rację ci, co blokują mównicę w Sejmie. A jak ich usunie straż marszałkowska, cała opozycja powinna złożyć mandaty. Nie będzie kworum, a więc sejm nie ważny. Nowe wybory i może wtedy ci, którzy głosowali na złość PO, ale nie za PiSem przejrzą na oczy i PiSowska wredota zostanie usunięta z życia publicznego. Daj Boże jak najszybciej, bo PiS to obciach i katastrofa, nie żadna dobra zmiana.
  • ~#
    (2016-12-16 16:07)
    Jeśli totalna opozycja nie chce pracować w sejmie to należy pozbawić ją poselskich wynagrodzeń — wszelkich.
  • ~piotr
    (2016-12-16 16:37)
    Mam nadzieję,że PIS nie zlikwiduje TVP Parlament,bo przynajmniej mogę oglądać,co nam szykują.
  • ~Smiley
    (2016-12-16 18:18)
    A prezes tak sie wk...., że komuś tam kazał iść do diabła ... czy ja dobrze wnioskuje, że miał na mysli tego z Torunia?? :D
  • ~jeszcze normalny
    (2016-12-16 18:20)
    KACZOR ty szowinisto i huliganie!!!!!!!!!!
  • ~andrzej
    (2016-12-16 15:47)
    Dzisiejsza opozycja to zwykłe warchoły! To są posłowie?
  • ~oBUUUUUrzony
    (2016-12-16 15:55)
    ta cala POzycja juz nie wie co wymyslic. Jestem oburzony.
  • ~yzx
    (2016-12-16 15:50)
    Powinni pogonić tę powsko nowośmieszną swołocz.
  • ~dsf
    (2016-12-16 17:30)
    Pisowskie trole 10 groszy za post. Piotrowicz i Misiewicz to wasze zasady
  • ~Papa
    (2016-12-16 18:15)
    Posłowie PiS opuścili sale obrad ,żeby ich kolega Kuchciński napił się ziółek i się uspokoił. Najwyraźniej nie daje się do tej roboty.
  • ~Swetru
    (2016-12-16 16:00)
    wypie..olic TVN z sejmu oni tylko podbuzaja do zwady
  • ~Zbigniew
    (2016-12-16 18:47)
    SZCZERBA wstawił sie za dziennikarzami ? To k...a jakiś zart ? Czy manipulacja ? Ta garsta współtowarzyszy myśli że może milionami Polaków manipulować ? Niechaj uwazaja żeby miliony nie przyjechaly do W-wy i sie upomniały o glosy które oddali na PIS. Jakaś szarańcza z jednego ula bedzie narzucać milionom komunizm.
  • ~Andrzej
    (2016-12-16 15:59)
    Ograniczenie do dwóch dziennikarzy z danej gazety czy telewizji jest rozsądne. Ilu ma tam się lisów szwendać!
  • ~Re ~suweren 2 sortu
    (2016-12-17 00:12)
    Właśnie to znamionuje prawdziwego mężczyznę - - - - umiejętność podniesienia się ze wszystkich zaznanych klęsk i upadków - a nie to, jakiej marki samochodem jeździ i czy ma tyle kont (jak Adamowicz), ż nie wszystkie pamięta! -------- A Kaczor - w przeciwieństwie do takich Adamowiczów, Szczerbów, Piniorów i innych kundelków - to jest gość!!! - To jest ten gość, który podniósł się ze wszystkich swoich nieszczęść i nie dość tego - który po tym wszystkim jeszcze był w stanie opracować taką strategię wyborczą, że (użyję tu slangu ze środowisk zbliżonych do Cimocha) "wyrypał" wszystkich "strategów" i "spin doktorów" z PO-PSL i innych partii tak, że wybory wygrał A. Duda i B. Szydło ? - Dlatego ta cała odsunięta od koryta ho...ta tak go nienawidzi! - Ale teraz jest już nareszcie tak jak w tym porzekadle: "psy szczekają, a karawana jedzie dalej ..." - i niech sobie te kundelki szczekają, a karawana tak czy siak - tam gdzie trzeba - DOJEDZIE !!! --------------- I ja pojadę przy okazji znanym - lecz najwyraźniej przez was zapomnianym - peowsko-eseldowskim żargonem: "Wygrajta SOBIE wybory i wtedy będzieta sobie robić, co chceta!".

Może zainteresować Cię też: