Poseł PiS: Gdzie była niemiecka policja, bo być może nie doszłoby do tej tragedii

Ciężarówka jako narzędzie zamachu terrorystycznego to schemat działań terrorystów, o którym muszą pamiętać i odpowiednio reagować służby policyjne i specjalne – powiedział PAP przewodniczący sejmowej komisji ds. służb specjalnych Marek Opioła odnosząc się do poniedziałkowego zamachu w Berlinie.

wróć do artykułu
  • ~POpapraciec
    (2016-12-20 16:32)
    czytam komentarze ...wnioski ? Połowa imbecyli nie zrozumiała o czym jest mowa a pisze bzdury nie na temat i sie nakreca ....ot taka nasza Polska inteligencja
  • ~Dura Lex Sed Lex
    (2016-12-20 16:27)
    Nie zabezpieczenie takiej manifestacji jest owszem jednym z kluczowych pytan. Skolei co do monitorowania dzielnic i pojazdow (aka. wszystkich) problem ten jest kompleksowy i bardzo zlozony. Nie sposob mowic trzeba bylo. Widac z tego ze Posel Opioła nie ma pojecia na temat wymagan, srodkow i strategii w dziedzinie bezpieczenstwa i nadzorowaniem ryzyka na plaszczynie zagrozen terrorystycznych.
  • ~bezPISU
    (2016-12-20 15:09)
    Ten posel jest przede wszystkim glupi i nie powinien sie odzywac. Widac, ze nie ma o niczym pojecia, ale chce sobie zrobic reklame.
  • ~#
    (2016-12-20 14:15)
    Dobre pytania. Pierwsze enuncjacje prasowe — niemieckie i brytyjskie — głosiły, że to „polski kierowca, polska ciężarowka, ciężarówka z Polski”. Gdyby Policja niemiecka ostrzelała ciężarówkę taranującą kiermasz to „zniknięcie” rzeczywistego sprawcy zrzuciłoby całą winę na polskiego kierowcę — ZASTRZELONEGO w kabinie.
  • ~Arnold Knochenbrecher - Niemiec polskiego pochodzenia
    (2016-12-20 12:55)
    Ten posel PiS jest za mlody i za glupi, zeby na temat tego, co stalo stalo sie w Berlinie cos madrego powiedziec. Do tego jeszcze uczyniono go przewodniczacym sejmowej komisji ds. specjalnych. Bedzie celebryta jak i Misiewicz !
  • ~autor
    (2016-12-20 12:50)
    tak się plecie, co ślina na język przyniesie. Niby wujek dobra rada a tak naprawdę to opioła - pierdoła.
  • ~35gegs
    (2016-12-20 12:34)
    No tak. Kolejny winny, kolejny wróg PISdzielstwa. Teraz jest nim niemiecka Policja. Paranoja I Schizofrenia hula .....
  • ~jaro
    (2016-12-20 12:06)
    Gdyby u nas doszło do tej masakry, pierwszy swetru darłby pysk, że trzeba odwołać szefów ABW i MSW. Zaprzeczcie jeśli myślicie inaczej.
  • ~Al(e) gor(e
    (2016-12-20 11:59)
    p.Popiola glupis Pan jest i nie znasz Pan realiow - odnosnie dlaczego samochod znalazl sie w tej dzielnicy to zapytaj sie Pan spedytora - odp. bo tam ma siedzibe firma gdzie mial byc rozladunek po drugie policja niemiecka konroluje swiateczne Jarmarki ale nie sposob ustawic kordonu policyjnego przy kazdym po trzecie wywody w/w Pana swiadcza o oderwaniu jego myslenia od realnosci rzeczywistosci- mimo pewnej sympati sla PiSu (w niektorych sprawach) to po takich wystapieniach przychodzi konkluzje : blekotu sie objad i plecie by plesc by sie wylansowac. Panie posle stworz se Pan kordon policyjny i sanitarny wokol siebie i wk.......... towarzystwa
  • ~zyx
    (2016-12-20 11:50)
    Nie zgadzam się z opinią cytowanego posła , ale to nie znaczy, że nie ma on prawa do własnej oceny i nie warto tego wyolbrzymiać. Żal wszystkich ofiar. Żal polskiego kierowcy.
  • ~antek
    (2016-12-20 11:39)
    To teraz debata w Europejskim Parlamencie o bezprawiu w Niemczech. Schultz i niderlanckie lewactwo na problem.
  • ~pytanie?
    (2016-12-20 11:32)
    Czy ja dobrze posła zrozumiałem? On sugeruje, że Niemcy powinni zamknąć granicę z Polską? Czyżby władza obecna w Warszawie, z powodu kryzysu w Sejmie, chciała sprowokować rząd w Berlinie do zamknięcia granic?
  • ~towarzysz SIMSON:)
    (2016-12-20 11:30)
    posle tu nie krytykujemy towarzyszy z bratniej niemieckiej komórki ! polak niemiec 2 bratanki a ich polycja to poyscy frondy i nigdy psów nie napuszczali na warszawiaków! to warszawiakie za bllisko podhodzily pod te psy ku chwale towarzyszy nemieckich