Prof. Zoll o głosowaniu w Sali Kolumnowej: Jawne złamanie prawa, to jest kpina

| Aktualizacja:

Przypomnijmy sobie, w jakim trybie została przyjęta kluczowa dla porządku prawnego ustawa budżetowa, przecież tam mieliśmy do czynienia z jawnym łamaniem prawa. To, że teraz pan marszałek Terlecki zapewnia, że wszystko było w porządku, to jest kpina z tego, co się działo - powiedział prof. Andrzej Zoll.

wróć do artykułu
  • ~Chris
    (2016-12-22 12:32)
    Oj te "ałtorytety" straciły resztkę szacunku, dlatego Matti Kijowski musi krzyczeć i podpowiadać jak mają skandować na Rzeplińskikiego - teraz wszyscy powitajmy profesora Rzeplińskiego i zapiewa autorytet, autotytet. Żenada
  • ~helena
    (2016-12-22 12:37)
    Co to prawnik co faktólw nie sprawdził i ogłasza nieważność???OFE też było niezgodne? zabranie 1/3 zasiłku pogrzebowego też niezgodne?podwyższenie wieku emerytalnego też niezgodne? kredyty frankowe ? gdzie wtedy profesorze byłeś?????
  • ~gaga
    (2016-12-22 12:46)
    WARCHOŁY sfałszowały też protokoły z liczenia głosów , są tam nazwiska posłów którzy nie brali udziału w tym cyrku a są podani że głosy liczyli , CO TO JEST , SUWEREN powinien ICH rozPiSdzić w PiS du .
  • ~misiek
    (2016-12-22 12:51)
    Wiceministrowie biorą udział w głosowaniu posłów? Mówi, że był liczony itd....wydawało mi się że rząd nie bierze udziału w głosowaniach. Izba parlamentu jest ustawodawcza a nie wykonawcza jak rząd. Jeśli policzono cały rząd jako głosujący to na pewno było kworum :D
  • ~Rok
    (2016-12-22 13:07)
    Niech się pan nie ośmiesza panie Zoll. Proszę podać rzeczowe argumenty ( łamanie prawa ) a nie bicie piany jak to robi tzw. totalna opozycja. I tu trzeba temu panu przypomnieć starą maksymę ,, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ". Hipokryzja tego pana Zolla sięga zenitu. Kali może a Kalemu nie wolno.
  • ~adam
    (2016-12-22 13:07)
    niektorzy sobie mysla: "a co tam, to mnie nie dotyczy, to politycy sie miedzy soba gryza, a niech sie pozagryzaja". Ale za tydzien, miesiac, rok, to gryzienie dojdzie do KAZDEGO. Skutki bezprawnych ustaw, dzialan lokalnych pisowskich dyktatorkow, nasladujacych glownego DYKTATORA, dosiegna KAZDEGO.
  • ~m-53
    (2016-12-22 13:08)
    Panu profesorowi pomyliła się kolejność. To nie nienormalne warunki pracy spowodowały protest tylko protest i okupowanie sali sejmowej wymusiły pracę w nienormalnych warunkach. Różnica jest spora - taka jaka między pobił a został pobity.
  • ~nie bolek
    (2016-12-22 13:20)
    Zol profesor rodem z PRLbis i wszystko jasne,super autorytet.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-12-22 13:42)
    czy one te sendzie z tk były brane z łapanki pod szpitalem psychiatrycznym ? wszystko na to wskazuje bo co jeden to stary przygł.up
  • ~puchatek
    (2016-12-22 14:20)
    Niech prof, Zoll powoła się na Regulamin Sejmu ,Kodeks Karny i Konstytucję i wskaże gdzie złamano prawo,niech będzie precyzyjny,Niech nie zapomni wskazać też czy jest gdziekolwiek dozwolone blokowanie fotela Marszałka ,prezydium czy mównicy .Jeżeli wskaże artykuły i paragrafy to zakończy dyskusję i przekona niedowiarków
  • ~ax11
    (2016-12-22 14:36)
    A co ma teraz powiedzieć zostali pozbawieni mozliwosci złodziejstwa a do tego wiele matactw wyjdzie dopiero do opini publicznej tych pseudo patriotów,,,,to juz jest koniec z wami ,,,,zabierajcie łapy od Polski
  • ~prawnik
    (2016-12-22 15:02)
    Zagadka prawna - jakby za kadencji PO - PSL PIS blokował mównicę kto według Zolla łamał by prawo.
  • ~ANKA
    (2016-12-22 15:53)
    OT - DWA STARE KOMUSZE ******A . JEDEN WART DRUGIEGO - PEJSATE TOWARZYSTWO .
  • ~Plotus
    (2016-12-22 17:06)
    Zollu! przestań waść p......lić i mieszać. Przynosisz wstyd Wszechnicy, Profesurze i Prawnikom Polskim. Zasługujesz na banicję
  • ~w-cek
    (2016-12-22 17:33)
    Panie Zoll koleżka Drzewiecki zabrał torbę i kij poszedł w siną dal i prosimy nie wracać do tego tematu.
  • ~456polityk
    (2016-12-22 19:18)
    Oszalały z nienawiści do Polski i Polaków Chazar - Zoll.
  • ~xxx
    (2016-12-23 00:12)
    Blokada sejmu to nie łamanie prawa?? Było kworum, straż legitymowała posłów wchodzących na salę, więc nie mogło być tam przypadkowych osób i każdy rozgarnięty przedszkolak powie,że głosowanie było ważne!! Robienie małpiego cyrku z parlamentu przez UBecką i ZOMOWSKĄ partię jest zgodne z prawem!! Ten krakowski kuzyperda ogonkiem ZOMOWcom merda!!
  • ~Sru
    (2017-01-09 11:44)
    Dla koryfeuszy prawa i bezprawia PRL i 3RP. Stare odchodzi i smrodzi.