Kaczyński o piątkowych głosowaniach: Wszystko było legalne, nikt nie fałszował, nie szukajcie dziury w całym

| Aktualizacja:

Wszystko było całkowicie legalne; nikt tutaj nie fałszował - oświadczył w czwartek prezes PiS Jarosław Kaczyński, odnosząc się do piątkowych głosowań w Sali Kolumnowej w Sejmie. Dodał, że to, iż nie było tam wszystkich posłów, to była ich decyzja.

wróć do artykułu
  • ~Aldona
    (2016-12-22 14:15)
    Kłamie, jak bura suka!
  • ~Fruzia
    (2016-12-22 14:10)
    howgh...powiedział kartofel...wszystko było zgodne z kaczym prawem...
  • ~Mazur
    (2016-12-22 14:21)
    Jarosław Zawsze Dziewica jest nieomylny, odpowiednia ustawa jest już przygotowywana przez posła Piotrowicza. Łubu dubu, łubudubu, niech nam żyje Prezes...
  • ~LUZ
    (2016-12-22 14:13)
    co prawda targowica to tak naprawdę była dzięki polskiemu kościołowi ale zawsze można zwalić na opozycję i po pisowskiemu pokłamać....
  • ~Polityk1
    (2016-12-22 14:22)
    Które to już kłamstwo PiS-u ? Czy ktoś to liczy ? Tyle lat kłamał więc nawet jak umrze nikt w to nie uwierzy. Będzie wiecznie żywy. Ostatni komunistyczny dyktator. Żywa skamielina.
  • ~LUZ
    (2016-12-22 14:08)
    Niech PO-targowica (PO, Nowoczesna, SB) przedstawi dowody nieprawidłowości, a nie bredzi - w przeciwnym razie zachodzi domniemanie konstytucyjności ustaw.
  • ~jg
    (2016-12-22 14:17)
    no ja on tak powiedział to to tak na pewno jest
  • ~Marszałek_Karczewski
    (2016-12-22 14:23)
    "Mówię Przecież! Skoro mówię, to tak jest!"
  • ~Fruzia
    (2016-12-22 14:20)
    Wszystko było zgodnie z prawem, część opozycji tylko uważa inaczej - PIS, tak trzymać.
  • ~Kleszcz
    (2016-12-22 14:26)
    oj booraki, booraki. POkrzeczcie , Potupcie i do roboty :)
  • ~ ect...
    (2016-12-22 14:44)
    PĘKŁA W POLSCE PUSZKA PANDORY ZA KTÓRĄ ZGINĄŁ ANDRZEJ LEPPER! Krótko po swoim przemówieniu z sejmowej mównicy O KORUPCJI RZĄDÓW - SLD-PO-PSL- POzbyli się A.Leppera. Coraz częściej można zauważyć, że wiele wątków wykracza daleko poza Polskę i można odnieść wrażenie, że są ze sobą POwiązane ponieważ zaczęło się MIĘDZYNARODOWE polowanie na Polskę. Lewactwo trzepie pianę na całym świecie, bo zaczyna przegrywać coraz dotkliwiej i boleśniej. Ujawniane są rozrośnięte mafijne ich interesy z politykami w tle, na całym świecie. Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria, USA, a po wyborach w 2017 dojdzie jeszcze Francja, Niemcy (po przebudzeniu) ujawniają coraz więcej politycznych oszustw. Propaganda dwoi się i troi, żeby pozamiatać wszystko pod dywan pękający już w szwach, wrzucają tematy zastępcze i prowokacje terrorystyczne, ale dużo ludzi nie jest głupich, PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA – NIE DAJMY SIĘ MANIPULOWAĆ!
  • ~mher
    (2016-12-22 14:48)
    Legalne? Ja chciałem posłuchać dyskusji o budżecie. W końcu to nasze pieniądze z podatków. W swoim czasie pewnie się dowiemy, ze uchwalono bezzwrotna dotację dla tego gościa z Torunia aby Misiewicz w trybie przyspieszonym studia skończył.
  • ~bob
    (2016-12-22 14:26)
    Mówię Wam! Porobiło się! Mój karp nie może się doczekać wigilii, a komuna walczy o prawidłowe uchwalenie ustawy dezubekizacyjnej i budżetu!
  • ~kar
    (2016-12-22 14:47)
    Opozycja legalnie blokowała obrady, a PIS nielegalnie głosował. Super news
  • ~Mazur
    (2016-12-22 14:37)
    Jarosław Zawsze Dziewica nie kłamie, bo nie może. Tak jak wszystko, czego dotknął król Midas zamieniało się w złoto, tak wszystko, co powie Prezes, zamienia się w prawdę, jeszcz zanim dotrze do uszu słuchaczy!
  • ~fregat
    (2016-12-22 14:32)
    kłamią jak bure suki -p.Dorn tak powiedział a ON ich zna tych prawdziwych patriotów
  • ~Szcz-in
    (2016-12-22 14:40)
    Burza wokół posła Nowoczesnej Piotra Misiło. Protestował o wolne media, a sam sądził się z dziennikarzem. Wrócił temat jednej z najgłośniejszych spraw sądowych przeciwko dziennikarzowi w III RP. Chodzi o posła Nowoczesnej ze Szczecina Piotra Misiło, który dekadę temu sądził się z dziennikarzem "Wieści Polickich" Andrzejem Markiem. W obronie Marka w 2004 r. grupa przedstawicieli mediów z całej Polski zamykała się w klatce przed Sejmem. Tymczasem internet obiegło zdjęcie, na którym Misiło z kartką #wolnemedia stoi przed kamerą w parlamentarnym proteście przeciwko ograniczaniu dostępu dziennikarzy do Sejmu. Temat wywołała środowa publikacja "Gazety Polskiej Codziennie" o tytule "Obrońca mediów z Nowoczesnej doprowadził do skazania dziennikarza". Następnie podjęły go inne media, m.in. Radio Szczecin. O co chodzi? Andrzej Marek z "Wieści Polickich" wykazywał przed laty niejasne - jego zdaniem - powiązania Misiło na styku lokalnej polityki i biznesu, kiedy ten pełnił funkcję naczelnika Wydziału Promocji Urzędu Gminy w Policach. W artykule "Promocja kombinatorstwa" zarzucił mu nadużywanie stanowiska. Misiło wytoczył sprawę karną dziennikarzowi. W 2003 r. Sąd Rejonowy w Szczecinie skazał dziennikarza na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i nakazał mu opublikowanie przeprosin. Wyrok ten podtrzymał szczeciński sąd okręgowy. Marek nie dostosował się do tego nakazu, więc Sąd Rejonowy w Szczecinie zarządził wykonanie kary pozbawienia wolności. Od tego postanowienia dziennikarz wniósł kasację do Sądu Najwyższego, która jednak została oddalona. Ostatecznie sprawa została zakończona w czerwcu 2007 r., kiedy Andrzeja Marka ułaskawił prezydent Lech Kaczyński !!!!!!........ zakłamana obłudna, judząca peło+ nowoczesna
  • ~Genia
    (2016-12-22 14:47)
    Im zależało tym POmazancom i Petrusom bronić tych UBECKICH EMERYTUR swoich OJCÓW i DZIADKÓW inaczej nie mogli POstąpić blokując TRYBUNAŁ to ich taka komunistyczna wyższość nad normalnymi polakami torturować POtrupach za bolszoj KASE
  • ~warszawiak
    (2016-12-22 14:37)
    PIS MA WIĘKSZOŚĆ TO BYŁA SUPER DECYZJA odejść od tych POdczerwonych zachowali się tak jak by nie widzieli FOTELA MARSZAŁKOWSKIEGO taka dzicz jeszcze gorsza jak w stylu LIEPIERA nawet CZERWONE HOPKI odstąpiły od tej BANDY
  • ~wpisdu
    (2016-12-22 14:59)
    Fuhrer cenił tylko matkę, ojca pomijał w pamięci, dla hajmatu nie ułożył sobie życia rodzinnego, oficjalnie nie miał majątku, kochał tylko psa, od brudnej roboty miał Himmlera i Heindricha. Zmienić nazwiska i prostacko naśladować, to przepis na dyktatora. Można też trochę dołożyć z ulubionego Lenina.