Balcerowicz: Ograniczenie liczby kadencji? Zacznijmy od posłów i senatorów

| Aktualizacja:

Profesor Leszek Balcerowicz skomentował propozycję Jarosława Kaczyńskiego dotyczące zmian w ordynacji wyborczej.

wróć do artykułu
  • ~DANDYS
    (2017-01-16 21:01)
    odezwał się SZKODNIK przy.d.up.a.s Sorosa
  • ~Lustrator
    (2017-01-16 22:35)
    Cholerny ,złodziejski pejsie.Ty jeszcze masz czelność wypowiadać się na temat życia społeczno - politycznego w Polsce ? Odczłowieczony do szpiku kośći degeneracie,zbrodniarzu i złodzieju,powinieneś siedzieć w kazamatach nie o chlebie i wodzie, a o obierkach - surowych,i dostawać trzy razy dziennie wpier.... tak,żebyś po ścianach skakał. Ukryj ten zakazany,koszerny ryj fałszerza nad fałszerzami,nie psuj nerwów i apetytu.Ła ch udro skończona.
  • ~44
    (2017-01-16 21:33)
    Wygraj sobie wybory Balecesoros, to będziesz mógł ograniczać kogo i co chcesz.
  • ~xxx
    (2017-01-16 21:14)
    powinny byc kadencje na funkcji "dyzurnego autorytetu" obrzydzenie mnie bierze jak widze facjate balcerka
  • ~BACA
    (2017-01-16 20:56)
    spadaj CHWAŚCIE na Ukrainę
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-01-16 21:10)
    Propozycja Balcerowicza rozszerzenia ograniczenia kadencyjności także na posłów i senatorów, jak najbardziej uzasadniona.
  • ~stanczyk
    (2017-01-16 21:10)
    Balcerowicz ma racje. Trzeba pozbyc sie klasy niudacznikow ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli poza pasieniem sie na dietach parlamentarnych i wygadywaniem dyrdymalow.
  • ~antykod
    (2017-01-16 21:05)
    toż to słup Sorosa
  • ~ciekawski
    (2017-01-16 21:14)
    To On jeszcze nie jest obywatelem Ukrainy tak jak jego Kolega Nowak. Coś za bardzo zaczął ostatnio się udzielać.Nie ma kto finansować jego stowarzyszenia ? Naraz w zimie zaczęły wychodzić wszystkie chwasty.
  • ~SYLVEK
    (2017-01-16 21:19)
    Jest kilku ktorzy popieraja Balcerowicza - a co na to PO Nowoczesna ???? - A to smierdzace ***** zakaz wjazdu do Polski .
  • ~konduktor Expressu
    (2017-01-16 23:58)
    Marks, Engels i Soros czy jakoś tak to kiedyś wykładał?
  • ~Innuendo
    (2017-01-16 21:47)
    Mnie się opatrzył zbytnio poseł Kaczyński - niedomyty, z zepsutą paszczęką i niechlujny jak parobek mojej babci, Powinien odejść i nigdy nie wracać, ten szczerbaty, śmierdzący gnom!
  • ~Carmen
    (2017-01-16 21:13)
    Jak widzę osobników ,które od 20-tu lat siedzą w Sejmie to zgadzam się z Panem Balcerowiczem .To są zawodowcy życia za nasze podatki w służbie swojego pryncypała .Tego co wpisuje na listę. Oni służą pryncypałowi .Do roboty cwaniaczki niudolne.
  • ~ALEXander
    (2017-01-16 23:26)
    Każda następna po sobie kadencja z racji natury jest korupcjogenna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzw obrost piór !
  • ~reim
    (2017-01-16 21:07)
    Aaron Bucholz wyszedl na mownice. Demokracja dziala, targowisko funkcjonuje.
  • ~www
    (2017-01-16 21:05)
    a idz Pan robić transformacje na Ukrainie, choć tak się zrehabilitujesz
  • ~!
    (2017-01-16 22:36)
    Im więcej towarzysza Bucholza w mendiach, tym słupki nuwoczesnej i peło w dół. Towarzyszu, jeszcze, jeszcze, jeszcze. Schowali Maleńczuka, Hołdysa i Stuhra, a tu jeszcze inna metoda straty poparcia. Brawo, jeszcze, jeszcze.
  • ~kaz
    (2017-01-16 21:47)
    Balcerowicz profesorek powinien wiedzieć, że ordynację wyborów samorz Balcerowicz powinien widzieć, że ordynację samorządową reguluje ustawa a do sejmu i senatu konstytucja i nie wolno mieszać tych spraw. a
  • ~badacz korzeni elity III RP
    (2017-01-16 23:08)
    Wczoraj czytałem w sieci oryginalny wniosek o zatwierdzenie towarzysza Leszka Balcerowicza na stanowisko inspektora w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu - Leninizmu KC PZPR - polecam
  • ~boy
    (2017-01-16 22:18)
    Ta twarz niezmącona myśleniem a w oczach tęsknota za rozumem mówi wszystko ot co.