Już nie tylko ograniczenie liczby kadencji samorządowców. PiS ma znacznie szersze plany

| Aktualizacja:

Jak wynika z informacji DGP, partia Jarosława Kaczyńskiego rozważa zmianę terminu wyborów samorządowych. Koncepcja zakłada, by organizować je bliżej wiosny, a nie na jesieni - jak obecnie. Wariantów wdrożenia takiej zmiany jest co najmniej kilka.

wróć do artykułu
  • ~max power
    (2017-01-23 19:41)
    Może najpierw niech pan Jarosław K. i Antoni M. wyjaśnią co robił Andrzej A. w rządzie Jana O.
  • ~Samorządowiec Zasłużony działacz ruchu spółdzielczego.
    (2017-01-23 19:41)
    Sprawa jest tak oczywista, że trudno tutaj coś dodać.
  • ~kot Alik na godło Polski!
    (2017-01-23 19:48)
    Po co jakieś wybory! Niech PiS dziaki przegłosują i ogłoszą się dożywotnią partią rządzącą w Polsce!
  • ~Mazur
    (2017-01-23 19:50)
    Duża głowa i gruby kadłub, na podobieństwo Prezesa ma wyglądać władza PiS w Polsce.
  • ~misio-kakalko
    (2017-01-23 19:54)
    Za PIS, Pod pewnymi wzgledami jest nawet gorzej niz za komuny. Wtedy przynajmniej spoleczenstwo bylo zjednoczone. Dzisiaj duzo wieksza czesc spoleczenstwa jest oglupiona i popiera neobolszewicka wladze. Kurski jest lepszym propagandysta od Urbana. Kaczyzm bedzie gorszy od komunizmu, bo komunizm zostal przywieziony na czolgach a Kaczynskiego ludzie wybrali sami. POLACY jestescie debilami. Wkurzala was ciepla woda w kranie, bedziecie mieli lodowaty prysznic. Wyraz "Polska" za dwa, trzy lata bedzie znaczyl w powszechnym odbiorze to samo co teraz oznacza wyraz "Bialorus".
  • ~Babcia Leokadia z Lublina
    (2017-01-23 19:55)
    Ograniczenie liczby kadencji PIS dozywotni prezesie ? Zacznijmy od poslów i senatorów "Kaczynski skupia sie na samorzadach". - Dlatego nie jest to propozycja naprawy ustroju, to jest propozycja umocnienia rzadów jednej partii. Opozycja powinna domagac sie powszechnosci – mielibysmy mniej wiecznych poslów, którzy nie maja juz zadnego zawodu i sa niewolnikami bossa partyjnego, a nie zadnymi reprezentantami narodu – ocenil Leszek Balcerowicz. Balcerowicz ma racje. Trzeba pozbyc sie klasy niudacznikow ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli poza pasieniem sie na dietach parlamentarnych i wygadywaniem dyrdymalow.
  • ~kot Alik na godło Polski! poprawia swój poprzedni wpis!!!!
    (2017-01-23 20:13)
    Po krótkim namyśle; jeżeli mam wybierać pomiędzy ryszawą ********* szumowiną a Panem Jarosławem Kaczyńskim to wybieram Pana Jarosława Kaczyńskiego, którego jednak uważam za męża stanu!
  • ~christum
    (2017-01-23 20:15)
    PIS-komuno-bolschevia ta karykatura i Targowica tak nienawidzi Polski ze zapszeda Ojczyzne dla Rosji !!!!
  • ~gaga
    (2017-01-23 20:30)
    DYKTATOR szuka układów i dyktaturek , przecież to SUWEREN decyduje o tym na kogo głosuje , bardzo mu szumi pod baniaczkiem .
  • ~pp
    (2017-01-23 20:42)
    Odcinanie od koryta trwa.... Brawo PIS!
  • ~Men
    (2017-01-23 20:46)
    A ile razy można być posłem?
  • ~Sru
    (2017-01-23 21:26)
    Strach ma wielkie...ale przyznaję jest się czego bać.W mieście i powiecie głowy mogą lecieć. Co zostaje -obstrukcja,destrukcja i zamach.
  • ~S
    (2017-01-23 21:50)
    To jest korzystne - niech się partia (bez)prawia i (nie)sprawiedliwości zakiwa na AMAN. I niech tak będzie. Im szybciej, tym ich klęska będzie dotkliwsza.
  • ~tak gadajo jak nic,i skoro tak gadajo to musi cos byc
    (2017-01-23 22:37)
    jak sie ucho przylozy to mozna uslysec ze Ludzi gadaajom, ze P.kacyniaki to som takie polskie Kennedy^s.Tak gadajo, a jakn juz tak gadajon to musi cos w tem byc, i coby niebylo, to tak gadajo jak nic.
  • ~Victor
    (2017-01-23 22:53)
    Lepszy Lech z Pomorza niż karzeł z Żoliborza!
  • ~Janusz-wl
    (2017-01-23 23:03)
    WieIe lat minie zanim uda się posprzątać bałagan po tym szkodniku jeżeli w ogóle się to uda.
  • ~666
    (2017-01-24 01:50)
    A co tam się tymczasem dzieje z planem Morawieckiego ? Niedługo już minie rok od prezentacji 9 plansz.
  • ~www
    (2017-01-24 03:50)
    PiS ma znacznie szersze plany - i bardzo dobrze! Tylko Magdalenka chce, aby było tak samo, dlatego już nie rządzi!
  • ~tom
    (2017-01-24 05:43)
    Rudy kolor panie kocie jest teraz modny na świecie widać źe to mądrzy ludzie zostają prezydentami największych państw i mają wysokie stanowiska międzynarodowe .gorsze są łyse karły co mają urojenia przywódcze .bo pokoju na świecie nie będzie
  • ~Ciekawska
    (2017-01-24 08:10)
    Niedawno przed wyborami do samorządu, jednego z miast, przyjechał osobiście prezes Jarosław Kaczyński, aby dać swoje poparcie na trzecią kadencję, kandydata z ramienia PiSu. Oczywiście w demokratycznych wyborach kandydat tenże wygrał wybory na trzecią kadencję i trwa. Dzisiaj prezes PiS mówi i chce zmienić ordynację wyborczą, bo twierdzi, że się niektóre samorządy okopały, lub jak kto woli, zabetonowały. Mnie interesuje i będę śledzić, jak rozegra się sytuacja w opisanym mieście? Kto zostanie namaszczony, za obecnego włodarza? I z którego siedzenia będzie nim kierował obecny włodarz, jeśli namaszczony prze PiS kandydat wygra?