Konflikt władzy z sędziami. "Sprowadza się konstytucyjny organ do roli skrzynki pocztowej"

| Aktualizacja:

Konflikt na linii władza wykonawcza – sędziowie narasta. Świadczą o tym nie tylko zapowiedziane w piątek przez ministra sprawiedliwości zmiany w zasadach dojścia do tego zawodu, lecz także faktyczne kroki podejmowane przez rządzących.

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof L
    (2017-01-24 13:48)
    Za batona do więzienia, za Amber Gold zero odpowiedzialności, oto efekt rządów Hunów PO-PSL. Panie ministrze Ziobro nie ustawaj, ich miejsce za kratami.
  • ~kaczka na godło zamiast orła
    (2017-01-24 11:20)
    Proszę was Polacy o wspieranie działań Pana Ministra Ziobry, nie ma już w Kraju ryszaweho Touska nie będzie się POliczenia a co za tym idzie nima II nocnej zmiany, nima i nie bedzie PO-lactwo może sobie o tym zaPOmnieć. Ale pamietać, że OBOZY ŚMIERCI były NIEMIECKIE!!!
  • ~Carmen
    (2017-01-24 10:22)
    Galeria wybitnych prawników polskich to : Ziobro ,Jaki ,Kempa ,Ast ,Piotrowicz ,Przyłebska , Mularczyk ,Pawłowicz i kto jeszcze ?. Acha ,no i oczywista oczywistość Kaczyński.
  • ~to taki Polski P.Giuliani gadajo i lazo po wiosce pod bloki
    (2017-01-24 09:46)
    P.Ziobro to Chlop. A Ludzi zacynajo gadac , ze P.Ziobro to taki Polski Giuliani. A skoro tak gadajo, to musi cosik w tem byc, ze tak gadajo. Bo dopuki nie bylo internetu to my mielim jeno tako paplanine gazetowo, a tera to kuzden ma co do gatki, zwlasca jak nastano te niby dwukadencyjnosci co majom nadejsc, bo to ponoc Ludziam je na renke, zeby nie stac w miejscu, i na zmywaku nie wylondowac z dwoma fakultetami bo skoro mozna byc prof. bez matury to i to mozna, no nie . Ah tam. P.Ziobro to taki Polski Giuliani gadsjo, jak nic.
  • ~JMK
    (2017-01-24 09:12)
    Należy jak najszybciej rozwalić tą patologiczną kastę nadludzi zgrupowaną w sądownictwie.
  • ~and
    (2017-01-24 09:08)
    Żeby było jak było już nie będzie. Panie ministrze do przodu z reformą.
  • ~Wilga
    (2017-01-24 09:06)
    A dlaczego prezydent ma powoływać do kasty nadludzi żurkopodobnych powiązanych z jedną opcją polityczną tj.PO.
  • ~PO-POżytowscy POlakożercy,sort II
    (2017-01-24 08:51)
    Kiedy ekstradycja RYŻEM TuskAmberGolda-ryżego POmiota ? Smoleńsk ,złodziejstwo ,korupcja ,oszustwa ,AmberGold!!! PUCHA-DOŻYWOTNIO !!!
  • ~k
    (2017-01-24 08:05)
    Przypominają mi się słowa, które kiedyś wypowiedział Bohdan Smoleń: Niezawisłość sędziowska oznacza tylko tyle, że jeszcze żaden z sędziów nie zawisł
  • ~Marta
    (2017-01-24 08:05)
    Zrobić porządek wreszcie ze specjalną kastą nadludzi. Liczymy na pana Zioberko. Zrobić porządek ze starymi dziadami i babami. Na emeryturę. Dopuścić ludzi młodych nie upolitycznionych.
  • ~WERT
    (2017-01-24 08:01)
    OCZYWISCIE - POWINI POPIERAC SEDZIOWSKIE PATOLOGIE ???
  • ~Hedonista
    (2017-01-24 07:56)
    To będzie prosta zmiana. Żeby zostać sędzią trzeba będzie być członkiem PiS. Oczywiście trzeba pozbyć się swojej wyuczonej wiedzy a przede wszystkim honoru. Jedyną wiedzą będzie ta , czerpana z Żoliborskiej Krynicy Mądrości.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-01-24 07:38)
    W republikach bananowych wymiar sprawiedliwości zawsze jest "pod butem" władzy.
  • ~kot Alik na godło Polski!
    (2017-01-24 07:12)
    Panie Ministrze Ziobro, proszę dokonać tę robotę do końca! II zmiany nocnej w wykonaniu PO-lactwa już nie bedzie!