Cenckiewicz o oskarżeniach Wałęsy: To są słowa tak haniebne, że każda odpowiedź byłaby po prostu zła

Udzielenie informacji dot. opinii biegłych ws. teczki TW "Bolka" leży w gestii pionu śledczego IPN - oświadczył wiceszef Kolegium IPN Sławomir Cenckiewicz. Pion prokuratorski IPN podała we wtorek PAP, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami opinia ta ma być wydana do 31 stycznia. Cenckiewicz odniósł się też do słów Lecha Wałęsy z ubiegłego tygodnia.

wróć do artykułu
  • ~aaa
    (2017-01-24 16:55)
    Wypowiedział się histeryk Ceckiewicz. chachacha!!!!!!
  • ~mher
    (2017-01-24 17:04)
    Cenckiewicz powinien płacić Wałęsie, że był jaki był bo inaczej nie miałby się czym zajmować. Nie zrobiłby kariery, nie zrobiłby doktoratu itd. Byłby z niego "cienki bolek".
  • ~oko
    (2017-01-24 17:08)
    TOTOBOLEK
  • ~Analityk
    (2017-01-24 17:09)
    Cenckiewicz, nie zawracaj sobie głowy absolwentem dwuletniej wieczorowej szkoły przysposobienia rolniczego. Szkoda czasu na taką miernotę. Jest wiele innych ciekawszych osób, historię których warto prześwietlić.
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2017-01-24 17:09)
    Panie Dr. Cenckiewicz, prosze zapomiec slowa Bolka i otym nie myslec, on (Bolek) nie wie co w ogole mowi, to najbardziej znany w Polsce nieobliczalny W*ariat.
  • ~kij
    (2017-01-24 17:15)
    WALSA CZLOWIEK Z TECZKI
  • ~Wittorio
    (2017-01-24 17:17)
    Jeśli sąd lustracyjny uwolnił Wałęsę od zarzutu współpracy z bezpieką.to dla mnie jest sprawa ostatecznie zamknięta i nie podlega rewizji.
  • ~Elżbieta
    (2017-01-24 17:22)
    Wałęsa plecie co mu ślina na język przyniesie , albo czyta , nie zawsze poprawnie , to co mu inni napiszą !!! Już od dawna większość normalnie myślących ludzi tego osobnika poważnie nie traktuje . Proszę więc robić swoje , a robi pan to bardzo dobrze panie Cenckiewicz i nie przejmować się Panem BOLKIEM !!!!
  • ~nina
    (2017-01-24 17:23)
    Wypowiedzial sie czlowiek chory z nienaisci ktory zrobil na opluwaniu Walesy kariere. Walesa jest znany i uznawany na swiecie,o Cenckiewiczu nikt przyzwoity nie chce slyszec. Walesa przezyl tragedie,Cenckiewicz nawet zaloby nie potrafi uszanowac.
  • ~obywatel
    (2017-01-24 17:37)
    Cenckiewicz jesteś zerem dzięki Wałęsie robisz karierę i żerujesz na nim jak hiena na padlinie ale to do czasu kiedyś cię ktoś z tego rozliczy bądź pewny pisowski aparatczyku !
  • ~ax11
    (2017-01-24 17:39)
    Ty człowieku nie wiesz co piszesz! Wałesa i jego tragedia, to donoszenie i kastowanie przez SB Polaków ,głabie jeden za młody pewnie jestes by wiedzic cos o Bolku chyba z szkolnych ksiażek sie glupot naczytałes i bredzisz,
  • ~ax11
    (2017-01-24 17:45)
    Sąd ?w polsce a jakie mamy sądy ?wiadomo wszystkoczy mozna to nazawc sądami???
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2017-01-24 17:53)
    olać bolka ciepłym moczem
  • ~cd
    (2017-01-24 17:53)
    Cenckiewicz jest niedobry, bo publikuje dokumenty o Wałęsie, a powinien zamiatać pod dywan. To chyba Wałęsa powinien się bić w piersi... Kiedyś posłańców złych wieści zabijano, zamiast winowajców.
  • ~JĘDRZEJ
    (2017-01-24 17:56)
    BOLEK BĘDZIE BOLKIEM I W TYM TEMACIE SIĘ JUZ NIE ZMIENI ,TO KAPUŚ I ZDRAJCA ,KTÓRY ŻYJE W LUKSUSIE DZIĘKI MILIONOM POLAKÓW KTÓRZY WALCZYLI Z UBEKAMI ,KOMUCHAMI ,BANDYTAMI O WOLNA I NIEPODLEGŁĄ POLSKE
  • ~ogon machał psem
    (2017-01-24 17:56)
    Przecież to nie esbecja posługiwała się Wałęsą, tylko Wałęsa esbecją ;)
  • ~pp
    (2017-01-24 18:07)
    Przez Bolka jesteśmy opóźnienia gospodarczo a wielu z nas umysłowo (np. lemingi). Firmował panoszenie się WSI i postkomuchów. Firmował nocną zmianę.
  • ~erty
    (2017-01-24 18:12)
    Cenckiewicz, jesteś nikim.
  • ~Fantomas wraca
    (2017-01-24 18:23)
    Panie Cenckiewicz proszę nie walić ściemy i nie rżnąć głupa tylko odszukać teczkę TW Balbiny i papiery Spółki Telegraf i je opublikować w Wikileaks
  • ~Jaroslaw K. Dyzma
    (2017-01-24 18:29)
    Cenckiewicz jest wnukiem zasłużonego ubeka. I taka jest ponura prawda.