Szczerski o słowach senatora McCaina do prezydenta Dudy: Jesteśmy przygotowani na presję

Polscy politycy komentują słowa amerykańskiego senatora Johna McCaina, że Polska może zostać poddana presji. Nie żyjemy w idyllicznym świecie, tylko w świecie pełnym niestabilności; nie boimy się presji, jesteśmy na nią przygotowani - podkreślił prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~Tarantula
    (2017-06-09 09:36)
    Na razie mamy wielkie sukcesy w świecie słów. W okresie najbliższych 2-3 lat Polacy doswiadczą na własnej skórze, co z tego bedzie w swiecie realnym. A co z Izraelem ?
  • ~T-55A
    (2017-02-26 09:03)
    Tak, tak słuchajcie co maja do powiedzenia politycy amerykańscy to III WŚ na włosku a Polska będzie głównym teatrem działań wojennych.
  • ~realista
    (2017-02-20 11:57)
    A co bedzie, jezeli to nie Rosja zaatakuje Polske, tylko jezeli antypolskie wystapienia na Ukrainie przeksztalca sie w wojne partyzancka na polsko-ukrainskim pograniczu ? Wcale nie jestescie przygotowani do pomocy polskiej mniejszosci na Ukrainie, wiec polska mniejszosc na Ukrainie zostanie czesciowo wymordowana i czesciowo wypedzona z Ukrainy. Jest tez bardzo watpliwe, czy potraficie wygrac wojne partyzacka z OUN/UPA na terenie Polski, bo przeciez Ukraincy robia powstania dluzej niz Polacy, wiec sa najlepszymi partyzantami na swiecie.
  • ~boro
    (2017-02-20 11:34)
    Gromada debili ! Czas juz na śmietnik POLITYCZNY Z PRZESTĘPCAMI KONSTYTUCYJNYMI !!
  • ~olek
    (2017-02-20 10:03)
    Właśnie. Co tam robi radzio ??????? Czy pracuje jako doradca dla przyjaznego kraju na wschód od Wisły ??????
  • ~nj
    (2017-02-19 20:05)
    bron atomowa ze zdolnoscia przenoszenia,to gwarancja bezpieczenstwa OK OK jak to zrobic a np tak jak IZRAEL oficjalnie nie ma a wszyscy wiedza ze ma taka bron.
  • ~pislam niczego sie nie uczy z przykrych doswiadczen
    (2017-02-19 16:42)
    na "wszystko jestescie przygotowani" a rozwala was sejczento WSTYD I HANBA tak sie blaznic panie szczerski!
  • ~icek
    (2017-02-19 16:26)
    A mnie najbardziej spodobała się nie wypowiedz McCaina tylko mina Budynia .
  • ~Paul Ityck
    (2017-02-19 16:25)
    ma tyle do gadania co brocha wiocha u celowonieinternowanego
  • ~czytel
    (2017-02-19 16:18)
    A co to za zdjecie ? Co tam Sikor robil? Dezinformacja czy brak aktualnych materialow.
  • ~autor
    (2017-02-19 15:22)
    obrona terytorialna szalonego antoniego nas przed rosją obroni
  • ~Rydzyk-Śmigły