Agnieszka Holland ostro o ministrze środowiska. Chwali za to Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie za swój ostatni film „Pokot” Agnieszka Holland skorzystała z okazji, by w TVN24 odnieść się nie tylko do swojego dzieła. Skomentowała również zmiany w prawie prowadzące do niekontrolowanej fali wycinki drzew w całym kraju.

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2017-02-22 08:52)
    W samej Warszawie za czasów POi PSL wycięto 230 000 drzew za zgodą urzedników !!!!!!!!!!!! gdzie wtedy byliście?????
  • ~nasz
    (2017-02-22 04:38)
    Pani Holland to taka antyPOlka,ma bula,ze ktos na swojej dzialce wytnie drzewo!
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-02-22 03:44)
    Góralka ze Wzgórz Golan będzie decydować, które drzewo w Polsce można wyciąć !
  • ~NO comment
    (2017-02-21 16:00)
    Z litości nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem.
  • ~lepiej
    (2017-02-21 15:30)
    najwazniejdze glupia babo zeby bylo tak jsk bylo... a normalni chca zeby wszystkim bylo lepiej a nie tylko tobie jak za prl u
  • ~Polak mały
    (2017-02-21 15:21)
    Ta Hohland to niech lepiej dalej te serki robi.
  • ~Bolek
    (2017-02-21 15:00)
    Ciekawi mnie ile drzew posadziła ta Pani Brak logiki w rozumowaniu wszak drzewa się starzeją i należy je wycinać bo zagrażają Każdy właściciel działki powinien mieć prawo decydowania kiedy wyciąć kiedy posadzić nowe Każdy właściciel wie doskonale że na pustej działce przebywać nie będzie Na moim osiedlu domków ani jednego drzewa bez potrzeby nikt nie wyciął mimo nowych przepisów bo lubimy przyrodę a zezwolenia od urzędników sa nam nie potrzebne Brawo Ministrze Szyszko
  • ~qwaqwa
    (2017-02-21 14:45)
    kolejna co to się zna na wszystkim
  • ~Karol
    (2017-02-21 14:38)
    Ujawniają się wrogowie wolności. Przez takich ludzi mamy w Polsce syfilisa.
  • ~Proton
    (2017-02-21 14:11)
    Proponuję referendum: Czy jesteś za całkowitym zakazem wycinania drzew w Polsce? Pamiętaj jednak, że od dziś nie kupisz drewnianych mebli ( stół, stołki, szafki, szafy są drewniane ), w ogóle nic nie kupisz, bo większość produktów jest pakowanym w papier/karton, w kominku domowym będziesz palił węglem, bo drewna nie będzie, a w piecu węglowym będziesz rozpalał plastikiem, nie wybudujesz domu ( deski, szalunki, słupy, krokwy, łaty, podłogi, okna i drzwi też są drewniane ), koniec z czytaniem, bo nie będzie książek, zeszytów i oczywiście koniec z drukowaniem ( papier również jest z drewna )!!! Oczywiście staną również wszystkie elektrownie węglowe w Polsce, bo obecnie jest obowiązek spalania węgla razem z drewnem, nie będzie więc prądu, będziemy żyli jak w epoce kamienia łupanego! Nie ważne, że bez drewna nie da się żyć, ważne, że drzewa będą rosły i żyły!!! Czy ludzie krzyczący w obronie drzew zdają sobie sprawę, do jakich absurdów dochodzą?!
  • ~Kontemplyta
    (2017-02-21 12:47)
    Ze względu na rozwój gazet, książek elektronicznych itd.mniej się zużywa papieru niż kiedyś, i miasta raczej zarastają. Na warszawskim Ursynowie włochate dziki biegają po chodnikach - sam uciekałem - tylko czekać, aż kogoś zranią. Gość w Rybniku już wskakiwał na drzewo. O czym ta Baba pitoli?
  • ~Doc
    (2017-02-21 12:45)
    Oszołomka ekologiczna. Wycinka drzew na prywatnych posesjach nie zmieni środowiska naturalnego bardziej niż puszczanie baków po fasoli.
  • ~pardons
    (2017-02-21 10:18)
    JK nie lubi kretynow zlodziei i szkodnikow panstwa, a jesli chodzi o wycinke szczegolnie w miastach ma w pozytywny efekt w postaci pozbycia sie dokuczliwych drzew
  • ~Wojtek
    (2017-02-21 09:58)
    Znajomość środowiska naturalnego i jego wpływu na życie człowieka jest, jak wynika z wypowiedzi, bardzo niska. Większość, łącznie z panem ministrem, uważa, że "szlachcic na zagrodzie - równy wojewodzie!" Więc ogołacajmy kraj z drzew. Następne pokolenia nam podziękują!
  • ~Bibi
    (2017-02-21 09:44)
    A kim ta pani jest,że może krytykować ministra?Nie podoba się,wyjeżdżać do swojej ojczyzny,tam ja przyjmą pejsate
  • ~qqq
    (2017-02-21 09:34)
    Zasada działania "zły oficer, dobry oficer". Prezes to ten dobry. Ustawa być może byla potrzebna na krótko dla jakichś merkantylnych celów, teraz zostanie wycofana bo cel został osiągnięty wycięto już to co trzeba bylo wyciąć.
  • ~cid
    (2017-02-21 09:33)
    Pani Holland, własne dziecko nienarodzone można "wyciąć", prawda? A własnego drzewa nie wolno....? Lewackiej logiki nie pojmują pewnie nawet sami lewacy....
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-02-21 09:11)
    Moczar czas byś powrócił,bo ---------------------------- .
  • ~pot fox
    (2017-02-21 09:05)
    Wreszcie można wyciąć to co się chce na własnej działce, a nie błagać biurokratę o zgodę!
  • ~Precz z lewactwem
    (2017-02-21 09:04)
    Dajcie juz spokój z tą Holland. Co mnie obchodzi opinia jakiejs Holland? Niech sobie robi filmy, ale niech się nie wtrąca we wszystko.