Agnieszka Holland ostro o ministrze środowiska. Chwali za to Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie za swój ostatni film „Pokot” Agnieszka Holland skorzystała z okazji, by w TVN24 odnieść się nie tylko do swojego dzieła. Skomentowała również zmiany w prawie prowadzące do niekontrolowanej fali wycinki drzew w całym kraju.

wróć do artykułu
  • ~Rumcajs
    (2017-02-21 07:43)
    A co ma ta baba do drzew na prywatnej działce??!!! Może kupić 2 hektary w centrum Warszawy i zasadzić drzewa. Od moich wara!!!!
  • ~WERT
    (2017-02-21 07:43)
    LESBIJSKIE POMIOTLO
  • ~andrzej
    (2017-02-21 07:53)
    Lewactwo jest dobre na wszystko.
  • ~alicja
    (2017-02-21 08:19)
    Tylko szukają tematu, żeby PiS dołożyć.Minister Szyszko ma rację. Urzędnik z magistratu decydował czy właściciel może wyciąć brzozę na swojej działce. Ta pani niedługo pęknie z nienawiści, bo ile razy się odezwie, to zionie ogniem.
  • ~PRECZ
    (2017-02-21 08:24)
    MOJ PLAC,MOJE DRZEWO, MOJ PLAC MOJE DRZEWO, PRECZ,RAUS BOLSZEWIKI komunisty,precz!!!!!
  • ~BOLEK
    (2017-02-21 08:30)
    CYTAT z wypowiedzi tego babo .....a. ,,Są ludzie, są politycy, którym się wydaje, że mogą zapanować nad wszystkim, również którym się wydaje, że mogą zapanować nad naturą, nad planetą ,,To są właśnie jej poglądy i całego tego lewactwa i lezbijstwa .A pan profesor jest wybitnym fachowcem w przeciwieństwie do niej ona nie rozróżnia brzozy od dębu.
  • ~Viking
    (2017-02-21 08:49)
    od kiedy Jan Szyszko jest ministrem sprawiedliwosci? Debili zatrudniają w tej gazecie
  • ~Precz z lewactwem
    (2017-02-21 09:04)
    Dajcie juz spokój z tą Holland. Co mnie obchodzi opinia jakiejs Holland? Niech sobie robi filmy, ale niech się nie wtrąca we wszystko.
  • ~pot fox
    (2017-02-21 09:05)
    Wreszcie można wyciąć to co się chce na własnej działce, a nie błagać biurokratę o zgodę!
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-02-21 09:11)
    Moczar czas byś powrócił,bo ---------------------------- .
  • ~cid
    (2017-02-21 09:33)
    Pani Holland, własne dziecko nienarodzone można "wyciąć", prawda? A własnego drzewa nie wolno....? Lewackiej logiki nie pojmują pewnie nawet sami lewacy....
  • ~qqq
    (2017-02-21 09:34)
    Zasada działania "zły oficer, dobry oficer". Prezes to ten dobry. Ustawa być może byla potrzebna na krótko dla jakichś merkantylnych celów, teraz zostanie wycofana bo cel został osiągnięty wycięto już to co trzeba bylo wyciąć.
  • ~Bibi
    (2017-02-21 09:44)
    A kim ta pani jest,że może krytykować ministra?Nie podoba się,wyjeżdżać do swojej ojczyzny,tam ja przyjmą pejsate
  • ~Wojtek
    (2017-02-21 09:58)
    Znajomość środowiska naturalnego i jego wpływu na życie człowieka jest, jak wynika z wypowiedzi, bardzo niska. Większość, łącznie z panem ministrem, uważa, że "szlachcic na zagrodzie - równy wojewodzie!" Więc ogołacajmy kraj z drzew. Następne pokolenia nam podziękują!
  • ~pardons
    (2017-02-21 10:18)
    JK nie lubi kretynow zlodziei i szkodnikow panstwa, a jesli chodzi o wycinke szczegolnie w miastach ma w pozytywny efekt w postaci pozbycia sie dokuczliwych drzew
  • ~Doc
    (2017-02-21 12:45)
    Oszołomka ekologiczna. Wycinka drzew na prywatnych posesjach nie zmieni środowiska naturalnego bardziej niż puszczanie baków po fasoli.
  • ~Kontemplyta
    (2017-02-21 12:47)
    Ze względu na rozwój gazet, książek elektronicznych itd.mniej się zużywa papieru niż kiedyś, i miasta raczej zarastają. Na warszawskim Ursynowie włochate dziki biegają po chodnikach - sam uciekałem - tylko czekać, aż kogoś zranią. Gość w Rybniku już wskakiwał na drzewo. O czym ta Baba pitoli?
  • ~Proton
    (2017-02-21 14:11)
    Proponuję referendum: Czy jesteś za całkowitym zakazem wycinania drzew w Polsce? Pamiętaj jednak, że od dziś nie kupisz drewnianych mebli ( stół, stołki, szafki, szafy są drewniane ), w ogóle nic nie kupisz, bo większość produktów jest pakowanym w papier/karton, w kominku domowym będziesz palił węglem, bo drewna nie będzie, a w piecu węglowym będziesz rozpalał plastikiem, nie wybudujesz domu ( deski, szalunki, słupy, krokwy, łaty, podłogi, okna i drzwi też są drewniane ), koniec z czytaniem, bo nie będzie książek, zeszytów i oczywiście koniec z drukowaniem ( papier również jest z drewna )!!! Oczywiście staną również wszystkie elektrownie węglowe w Polsce, bo obecnie jest obowiązek spalania węgla razem z drewnem, nie będzie więc prądu, będziemy żyli jak w epoce kamienia łupanego! Nie ważne, że bez drewna nie da się żyć, ważne, że drzewa będą rosły i żyły!!! Czy ludzie krzyczący w obronie drzew zdają sobie sprawę, do jakich absurdów dochodzą?!
  • ~Karol
    (2017-02-21 14:38)
    Ujawniają się wrogowie wolności. Przez takich ludzi mamy w Polsce syfilisa.
  • ~qwaqwa
    (2017-02-21 14:45)
    kolejna co to się zna na wszystkim